Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312862 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #495 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 09:30:09 »
Wahalem sie chwile, ale jednak podejme kolejna probe komunikacji z Toba, chociaz rozsadek podpowiada, ze to bedzie znowu stracony czas. Postaram sie by bylo krocej i bez zbyt wielu zdan zlozonych, bo jak widac, to dobitnie utrudnia Ci czytanie ze zrozumieniem i dodatkowo drazni. Przewiduje, ze wiecej okazji do bezposredniej komunikacji nie bedzie. Tak wiec bedziesz mial ostatnie slowo w tej wymianie, dobrze je wykorzystaj :).


Zawsze dziwilo mnie to myslenie, ze albo musisz byc tylko pro, albo tylko kontra w tej dyskusji o MVM. Czemu jak krytykujesz MVM to widzisz same minusy, a jak chwalisz AC to widzisz same plusy? Nie dostrzegasz tego, ze taka krytyka wskazuje na kompletny brak obiektywizmu? Najczesciej sytuacja nie jest ani czarna, ani biala tylko ciezko to dostrzec, gdy nasz osad jest zaburzony przez emocje. Tak przy okazji - zaczynanie postu od "wez ty sie ogarnij" to nie jest sposob na skuteczna komunikacje z nieznanym Tobie czlowiekiem, z ktorym probujesz wejsc w dyskusje. Ogolnie im mniej negatywnych emocji, ty wieksza szansa na skuteczna komunikacje.

Gdybys przeczytal uwaznie poprzedni post, to zobaczylbys w jak wielu miejscach zgadzam sie z Antari, zreszta nie po raz pierwszy. Sa tez tam dokladnie wyjasnione obie kwestie, ktore przywolujesz. Jesli nie zrozumiales mojej argumentacji, to niestety wiecej tlumaczenia tych tematow specjalnie dla Ciebie nie podam. Moze ktos inny sie podejmie tego zadania. A tymczasem sugeruje zebys nie czytal moich postow, bo to tylko poglebi Twoja, juz dosc widoczna, frustracje i gniew.


Jakie emocje, przecież tą są fakty, raczej ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to może jeszcze raz,
na takim przykładzie, zapominałem, że miałem do ciebie pisać łopatologicznie.
Atom ma zapis w regulaminie:
§ 2. Rodzaje i zakres działalności Sklepu
2. Oferowane przedmioty są nowe.

Multivesrum
nowe z defektami - zapewniany stan bardzo dobry (w przypadku produktów oferowanych przedpremierowo) oraz używane - zapewniany stan bardzo dobry (w przypadku produktów spoza oferty przedpremierowej).
i dalej jest litania co może być nie tak.

To, że ty dużo kupiłeś i nie miałeś żadnych defektów, nie świadczy o tym, że sklep sprzedaje nowe rzeczy, bo nie sprzedaje i nie jest to temat zastępczy jak twierdzisz.

"wez ty sie ogarnij" - z tego co pamiętam to napisałem ci to, bo żeś się wielce oburzył i zdziwił, że wysyłka z Holandii do Polski jest droższa, niż z Krakowa do Poznania.

O Multiversum mogę napisać dobrą rzecz - bardzo dobrze pakują.
« Ostatnia zmiana: So, 01 Czerwiec 2019, 09:33:15 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #496 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 10:03:33 »
Zaraz zaraz. Przedmiot nowy to nowy. Defekt nie niweluje jego nowości. Przeciwieństwo 'nowy' to przedmiot używany. Ani atom ani mvm nie sprzedają komiksów używanych.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #497 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 10:40:04 »
Ciekawe teoria, Multiversum sprzedaje:

nowe z defektami - zapewniany stan bardzo dobry (w przypadku produktów oferowanych przedpremierowo) oraz używane - zapewniany stan bardzo dobry (w przypadku produktów spoza oferty przedpremierowej).
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Neofita

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #498 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 14:16:02 »
A może po prostu dla niektórych ważna jest nie tylko cena, ale i cała otoczka około sprzedażowa?
Może niektórzy wolą obsługę klienta na normalnym poziomie, a nie rzucanie kłód pod nogi? Stabilne i przewidywalne ceny w okresie dłuższym niż kilka dni?
Ale owszem, jeżeli dla kogoś liczy się tylko i wyłącznie cena, MVM to świetny wybór.
Jeśli cena jest tylko jednym z kryteriów to moim zdaniem AC bije na głowę MVM.

Rzeczowa i oparta na faktach opinia. Pelna zgoda. :)
« Ostatnia zmiana: So, 01 Czerwiec 2019, 14:17:46 wysłana przez Neofita »

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #499 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 10:39:14 »
Tak sobie patrze na te ceny i wychodzi na to, że po tej rewolucji taniej można kupić omnibusy w InStockTrades :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #500 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 16:07:55 »
xanar, choć na 100 przypadków jest 90 razy w błędzie, tak tym razem pozamiatal
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #501 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:18:55 »
Kolejny problem MVM (a zaleta wrednej konkurencji): zwiedziony chwilowo niskimi cenami zbłądziłem i zamówiłem tytuły z preordera na czerwiec w MVM. Jak się okazuje (otrzymałem w tej sprawie maila) - muszę płacić co dostawę do końca miesiąca za każde kilka zeszytów, które mają akurat premierę w danym tygodniu - by sklep wysłał mi je zbiorczo na koniec miesiąca. Słabo. Przesyłka raz w miesiącu - TAK, płatność raz w miesiącu - NIE.
Abstrahując od incydentalnego omamienia chwilowo niskimi cenami -mimo wszystko bardziej cenię sobie wygodę i elastyczność konkurencji. Byle do końca czerwca i bye!!!

Offline R~Q

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #502 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:21:23 »
Palacz był na tych wszystkich comic conach itp., co nie? Nie pytał go ktoś o rewolucję? xD

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #503 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:28:21 »
Pewnie osobiście nie był. Podejrzewam, że był tam tylko asortyment sklepu.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #504 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:48:54 »
Widziałem, że ostatnio na Facebooku się pytali, ale chyba obraził się na potencjalnych klientów bo nic się tam nie odziała. Teraz idzie na urlop "Przerwa urlopowa będzie trwała od 3.07.2019 do 15.07.2019" może jak wrócił coś się polepszy  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #505 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 15:16:57 »
O matko serio takie cyrki? Czyli jakieś małe wpłaty po pare zł co tydzień? To są chyba jakieś jaja...

Mnie się udało i pre-order poszedł w czerwcu w Atomie.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #506 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 15:59:13 »
O matko serio takie cyrki? Czyli jakieś małe wpłaty po pare zł co tydzień? To są chyba jakieś jaja...

Mnie się udało i pre-order poszedł w czerwcu w Atomie.
Dokładnie.
Ja niestety jednorazowo uległem kuszącym cenom i teraz grzecznie będę wpłacał bo jak nie to przepadnie cały czerwiec... Ale lipiec i sierpień poszły już klasycznie do AC. I tak zostanie.

Offline Lewaczek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #507 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 16:05:14 »
Kupowałem w Multiversum do końca zeszłego roku. Zrezygnowałem w momencie, gdy na 3 zamówione blanki dostałem 2 tak pobrudzone, że wstyd byłoby je komuś podsunąć. Wyglądały jakby ktoś nimi kurze przetarł na półkach.
Reklamacja nie została uwzględniona, bo "to dopuszczalne uszkodzenia, mniejsze niż 10%", co pan ze sklepu wywnioskował po dwóch zdjęciach (!!!). I tak oto moje zamówienia na około 300 złotych miesięcznie przeniosły się do ATOMu. I wiecie co? Jest drożej, nie ukrywam, ale nie aż tak jak niektórzy trąbią (wcześniej tego nie porównywałem). Na razie jestem zadowolony.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #508 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 18:00:35 »
Hahaha, czyli nic się nie zmieniło. Kiedyś dostalem blanka w kolorze siwym.

Offline Rabies

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #509 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 21:19:39 »
No to ja mam szczęście, bo doleciało do mnie drugie zamówienie z MVW i ponownie wszystko bdb. Pakowanie pancerne, a tytuły, które miały być używane ( Machine Sabbath + Foligatto ), okazały się nówkami w folii. 
Zamówienie jeszcze z marca* więc ceny nieporównywalnie niższe od obecnych.

* Bezimena ( preorder )