Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312731 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1965 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 10:59:42 »
Jak zapłacisz za wysyłkę przy tej nieobowiązkowej wysyłce to ci wyślą.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bushiken

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1966 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 11:01:45 »
Pytanie odnośnie preorderów - czy Wy też tak macie, że sklep wysyłam Wam preordery co dwa miesiące? Od jakiegoś czasu nigdy nie dostaje paczek z pojedynczym zamówieniem tylko zawsze przychodzą co drugi miesiąc jako jedna paczka.

Związane jest to z faktem, że dostają teraz paczki z USA raz w miesiącu. Towary które miały premierę przed jej dotarciem oraz te które kilka dni po jej pojawieniu wrzucają do jednego zamówienia. A że dostawy są zazwyczaj w 3 czy 4 tygodniu miesiąca załapuje się do paczki towar z całego danego miesiąca.

@Kandor
Odnośnie tego co pisałeś apropo cen w preorderze wyższych niż ekspozycja. Niestety też utopiłem w ten sposób dużo pieniędzy. Zamawiam w każdym preorderze większość omnibusów Marvela poza reprintami i różnica w cenie jest kolosalna. Takie Squirell Girl Omnibus zamówiona w preorderze  441 a teraz z Ekspozycyjnej za 378 to aż 63 zł różnicy. Zwykły 100$ Omni to różnica 250 w ekspozycji a w preorderach w zależności od cennika 280 do 308.

Wycofać się nie możesz bo stracisz dostęp do PPS  Nic dziwnego, że wprowadzili proerder ekspozycyjny z niższym przelicznikiem. Zapewne mało kto brał preorder i większość przerzuciła się na kupowanie w ekspozycji.

Offline WolfSazen

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1967 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 12:49:01 »
Jak zapłacisz za wysyłkę przy tej nieobowiązkowej wysyłce to ci wyślą.

No właśnie płacę i zwyczajnie co druga przesyłka jest zapłatą za nic.

Online Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1968 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 11:52:22 »
Preorder czerwcowy aktywny. Teraz jeszcze do końca weekendu darmowa przesyłka przy większych zamówieniach. Również do końca weekendu aktywne produkty sprowadzane z USA. A do końca miesiąca, ostatnia szansa na zakupy z 30% rabatem.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1969 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 18:26:14 »
Jak to koniec. Na Dzień Dziecka nic nie będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Warpath

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1970 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 18:58:50 »
Przydałoby się stoisko na Komiksowej Warszawie.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1971 dnia: Śr, 21 Czerwiec 2023, 13:59:22 »
Piszę w wątku MVM bo Azyl nie ma chyba swojego dedykowanego.

2 dni temu napisałem do nich maila w sprawie chęci dołożenia do istniejącego zamówienia kolejnej pozycji, bo trochę bez sensu mi płacić kolejny raz za paczkomat, podczas gdy mam już 2 zamówienia opłacone z wysyłkami i nadal niezrealizowane.

Do teraz nie doczekałem się odpowiedzi. To u nich normalne? Totalnie olewają maile? Pytam z ciekawości.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1972 dnia: Śr, 21 Czerwiec 2023, 14:19:45 »
No siema Antari ze dwa lata cię nie było :).

Oni tak tam odpisują - 1 do 2 dni, teraz jest po Pyrkonie to może być gorzej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline rekin

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1973 dnia: Śr, 21 Czerwiec 2023, 14:22:23 »
Cytuj
Do teraz nie doczekałem się odpowiedzi. To u nich normalne? Totalnie olewają maile? Pytam z ciekawości.
Komunikacja to ich największą bolączka. Odpowiadają po kilku dniach. Zdarzyło się, że nie otrzymałem odpowiedzi.

Ostatnio zwróciłem im na coś uwagę. Po kilku dniach przeprosili, ale moją prośbę zignorowali.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1974 dnia: Cz, 22 Czerwiec 2023, 16:57:19 »
No siema Antari ze dwa lata cię nie było :).

Oni tak tam odpisują - 1 do 2 dni, teraz jest po Pyrkonie to może być gorzej.

Myślałem, że w trakcie Pyrkonu było gorzej a nie że po Pyrkonie będzie gorzej.

Dalej nie ma odpowiedzi, eh... masakra. W sumie nie byłoby pytania gdyby była prosta opcja dokupienia i wysyłki z poprzednim zamówieniem.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1975 dnia: Cz, 22 Czerwiec 2023, 17:01:45 »
Po Pyrkonie ktoś ten cały towar musi rozpakować.
Napisz jeszcze raz albo przez Facebook i jeszcze można zadzwonić chyba, że telefonów też nie odbierają.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline det_gittes

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1976 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 17:27:13 »
Miałem podobnie w maju, blisko dwa tygodnie bez odpowiedzi na zapytanie o stan zamówienia, potem kolejny tydzień po dodatkowym pytaniu, ale jak zacząłem kontaktować się telefonicznie, to dość szybko dało się ogarnąć sprawy, więc telefon to chyba lepsza forma kontaktu w tym przypadku.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1977 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 12:01:31 »
Okej, odpisali, jak zwykle troche spanikowałem.

Procedura jest taka - trzeba kupić normalnie z wysyłką i opłacić tylko za towar na konto, podając w adnotacji numer zamówienia do którego mają dołożyć. Warto wiedzieć na przyszłość.

W sumie to na dobre mi to wyszło, bo w międzyczasie cena tego tomu spadła jeszcze o 10 zł ;)

Offline angelscorpion

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1978 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 21:38:50 »
Najnowszy omnibus Uncanny X Men vol. 5 jest za 315 PLN plus wysyłka. Wczoraj był za 360 PLN, więc raczej warto  :) Na Atomie i Amazonie jest za ponad 500 PLN.

Offline Koro

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1979 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 08:45:35 »
Nie mogłem się powstrzymać i już kupiłem 🙂