Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315992 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1350 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 18:43:36 »
Miała być impreza i podwójna dostawa, a dotarły widzę tylko ubiegłotygodniowe premiery...  :-X

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1351 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 21:14:54 »
Poczekam aż wykupi konkurencja, bo wolę zapłacić drożej, ale mieć jakiekolwiek prawa konsumenta i w ogóle, lubię płacić fajnym ludziom. Jak ktoś może wstawić link do oferty konkurencji jak już wykupi, to będę wdzięczny.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1352 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 20:04:27 »
BLACK WEEKEND W MULTIVERSUM
2020-11-26 19:51:35
Od piątku 27.11.2020 do niedzieli 29.11.2020 zapraszamy Was do skorzystania ze specjalnego rabatu na wszystkie dostępne w naszym magazynie produkty.

Życzymy Wam przyjemnych zakupów.

Poza tym pamiętajcie....

DECEMBER IS COMING :)

https://multiversum.pl/_blog/339-BLACK_WEEKEND_W_MULTIVERSUM.html
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1353 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 21:24:13 »
Dodatkowo w Azylu możliwość uzyskania specjalnego przelicznika przy zakupach z oferty ekspozycyjnej - 1 USD = 2 PLN
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=405236684164839&substory_index=0&id=107535603934950

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1354 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 19:11:27 »
Komiksy z wydawnictwa DC COMICS
2020-11-27 15:19:50
Zbliżamy się do kolejnego przełomowego momentu związanego z realizacją wizji alternatywnej dystrybucji komiksów z wydawnictwa DC COMICS.

Już tylko przez kilkanaście dni wszystkie tomy z wydawnictwa DC COMICS wydane przed 1 czerwca 2020 będziemy mogli uzupełniać przez dotychczasowego dystrybutora, czyli DIAMOND.

Następnie będziemy zmuszeni do wykonywania uzupełnień przez nowego dystrybutora, czyli LUNAR.

Nowego dystrybutora, który jak na ten moment przez ponad pół roku nie przygotował się do tego żeby zamówienia na komiksy sprzed 1 czerwca 2020 w sensowny sposób można było u niego składać.

Nowego dystrybutora, który w ramach niewielkiej bazy komiksów wydanych po 1 czerwca 2020 nie potrafi w wielu przypadkach zadbać o prawidłowe informacje o faktycznej dostępności tych tytułów w ich magazynie a co za tym idzie ich realizację. Przykładem niech będzie GREEN ARROW THE LONGBOW HUNTERS SAGA OMNIBUS HC VOL 01 który teoretycznie wrócił do oferty dystrybutora półtora miesiąca temu a do dzisiaj nie otrzymaliśmy żadnego z zamówionych egzemplarzy, co tydzień teoretycznie szykują go do wysyłki a na końcu okazuje się ze go nie ma. Zgłaszanie takich problemów do nowego dystrybutora nie ma za bardzo sensu bo nikt tam sobie z takiej sytuacji nic nie robi, produkty opisane jako dostępne które od wielu tygodni nie są realizowane cały czas opisane są jako produkty dostępne. Takich cyrków jest niestety więcej i to w ramach małej bazy komiksów które ten dystrybutor w tej chwili obsługuje.

Jaki bałagan nastąpi w momencie gdy do tej niewielkiej bazy komiksów będą musieli dodać duża bazę komiksów wydanych przed 1 czerwca 2020 - strach się bać.

Dlatego zdecydowanie zalecam zakupy komiksów z wydawnictwa DC COMICS dostępnych w naszym magazynie dopóki mamy je fizycznie dostępne.

Problemy z uzupełnianiem komiksów z wydawnictwa DC COMICS będą za chwilę bardzo duże.

Dlatego też nie oferujemy już żadnych komiksów z wydawnictwa DC COMICS jako sprowadzanych z USA.

Każdy tom z wydawnictwa DC COMICS zamawiamy na nasz stan magazynowy dopóki jest to możliwe, więc jeżeli coś uda nam się uzupełnić to po prostu będzie się to pojawiało na stronie sklepu jako produkt dostępny w naszym magazynie.

Poza ofertą dostępną w naszym magazynie komiksy z DC COMICS znajdziecie wyłącznie w trybie oferty przedpremierowej, która realizowana jest na poziomie dystrybucyjnym na innych zasadach niż uzupełnienia już wydanych komiksów.

https://multiversum.pl/_blog/340-Komiksy_z_wydawnictwa_DC_COMICS.html
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1355 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 19:19:26 »
Naprawdę chciałbym w to wierzyć, ale nie brzmi to poważnie i prawdziwie. Czyli teraz sklepy z całego świata będą pozbawione komiksów DC, bo zły Lunar nie ogarnia, czy to tylko atak na polskiego przedsiębiorce?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1356 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 19:26:48 »
Nie wiem, ale tego Green Arrow'a to nigdzie nie można kupić, znaczy w Europie bo USA to mają.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1357 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 09:21:42 »
ZBIERAJCIE SIŁY...
Już wkrótce wystartuje nasza grudniowa wyprzedaż.

W tym roku warto bardzo solidnie przygotować się na zanurkowanie w wyprzedażowym raju w MULTIVERSUM.

Tradycyjnie grudniowa wyprzedaż oparta będzie wyłącznie na dostępnych w naszym magazynie produktach.

Zaczynamy w tym tygodniu - między wtorkiem a niedzielą, nie ma ustalonego dokładnego terminu startu tegorocznej grudniowej wyprzedaży - więc bądźcie czujni i zaglądajcie codziennie na stronę naszego sklepu.

Nie ma także ustalonego terminu zakończenia tegorocznej grudniowej wyprzedaży - po prostu w którymś momencie się skończy i w tym roku już się ponownie nie pojawi.

https://multiversum.pl/_blog/341-ZBIERAJCIE_SILY___.html
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1358 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 09:24:05 »

Nie ma także ustalonego terminu zakończenia tegorocznej grudniowej wyprzedaży - po prostu w którymś momencie się skończy i w tym roku już się ponownie nie pojawi.


hahahaha

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1359 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 09:38:54 »
(...)
Zaczynamy w tym tygodniu - między wtorkiem a niedzielą, nie ma ustalonego dokładnego terminu startu tegorocznej grudniowej wyprzedaży - więc bądźcie czujni i zaglądajcie codziennie na stronę naszego sklepu.

Nie ma także ustalonego terminu zakończenia tegorocznej grudniowej wyprzedaży - po prostu w którymś momencie się skończy i w tym roku już się ponownie nie pojawi.
(...)
:o
Ktoś mi powie, że MVM to nie stan umysłu? Mistrz....  ;D

Offline misiokles

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1360 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 09:40:48 »
A czyż nie tak powinna wyglądać każda wyprzedaż? Ten dreszczyk emocji, gdy nie zna się ani dnia ani godziny...

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1361 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 12:49:10 »
Przypominam sobie wykrzykiwane na bazarze: Ludzie bierzta, bo reszta!
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1362 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 20:59:17 »
Już się skończyła ta wyprzedaż :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1363 dnia: Śr, 02 Grudzień 2020, 17:31:14 »
https://multiversum.pl/c/1974/mvm-super-sale-december-2020.html?fbclid=IwAR22jl7fLoqsinA3-tI8So9F4lmSy4xyFN7TEPsD2qXhCrNDJdgHk__5NFA

Spieszta się chłopaki i dziewczyny, bo nie znacie dnia zakończenia promocji ani godziny. Elo!

Offline Lavender Blue

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1364 dnia: Śr, 02 Grudzień 2020, 20:02:00 »
Dzięki! Naczytałam się tu strasznych rzeczy o tym sklepie, ale koniec końców przez te ekstra ceny skusiłam się na dwa komiksy, które w innych polskich sklepach nie są dostępne. Zobaczymy, jak się uda moje pierwsze multiversowe zamówienie. Brałam od razu z nastawieniem, że pewnie będą jakieśtam wady + nic powyżej 35 zeta, więc żałować raczej nie będę (oby). ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 02 Grudzień 2020, 21:24:45 wysłana przez Lavender Blue »