Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bushiken

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1260 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 08:58:55 »
Dopasowaną do naszych realiów. Ja rozumiem, że w US warianty sklepowe i inne exclusive mają konkretne ceny, ale jak już rozmawialiśmy - w Polsce rynek kolekcjonerów oryginalnych zeszytów/wariantów nie jest tak rozwinięty. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że zeszyt znajdzie rzesze nabywców.
Swoją drogą - nie zgłębiałem tamatu (wróciłem z urlopu właśnie na którym odciąłem się od sieci) i nawet nie orientuję się czy to zeszyt powiększony objętościowo czy zwykły, ale amerykański zeszyt za równowartość porządnego wydania zbiorczego w języku polskim? hmmm.... życzę im powodzenia. Dodatkowo - sam art tyłka nie urywa.

Wracając do Twojego pytania - dałbym max 39,99 zł.

To jest Jubileuszowe wydanie 1000 numer od pojawienia się w Detective Comics Batmana. To jest właśnie powiększony nuemr i taka cena jest chyba taka sama jak innych wariantów w tym podstawowego, ten zeszyt ma około 200 stron chyba.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1261 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 09:33:53 »
Uzupełniłem wiedzę - zeszyt faktycznie powiększony, ma 144 strony.

Batman and Nightwing variant cover by LEE BERMEJO
Batman and Batgirl variant cover by J. SCOTT CAMPBELL
Batman and Batwoman variant cover by STANLEY "ARTGERM" LAU
Batman and Robin variant cover by JIM LEE and SCOTT WILLIAMS
Batman and Superman variant cover by TBD
Batman and Bane variant cover by JIM CHEUNG
Batman and Harley Quinn variant cover by OLIVIER COIPEL
Batman and Scarecrow variant cover by GABRIELE DELL'OTTO
Batman and Catwoman variant cover by ADAM HUGHES
Batman and The Joker variant cover by MARC SILVESTRI
blank variant cover
ON SALE 09/15/20
$9.99 US | 144 PAGES | FC | DC

Wszystkie warianty MVM sprzedaje po 29,00zł, tylko wersja Deluxe HC ma wyższą cenę 19,99 $ tj. 56,00 zł. Okładka zdaje się nieujawniona jeszcze.

Tak więc za ekskluzywność wariantu MVM przyjdzie chętnym zapłacić 40 zł więcej niż za dowolny wariant open tego zeszytu.

Ja passuję. Ale inicjatywa godna pochwały.
Ciekawe kiedy Atom zrobi taki manewr z oryginalnym amerykańskim zeszytem....

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1262 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 10:56:52 »
Dopasowaną do naszych realiów. Ja rozumiem, że w US warianty sklepowe i inne exclusive mają konkretne ceny, ale jak już rozmawialiśmy - w Polsce rynek kolekcjonerów oryginalnych zeszytów/wariantów nie jest tak rozwinięty. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że zeszyt znajdzie rzesze nabywców.
Swoją drogą - nie zgłębiałem tamatu (wróciłem z urlopu właśnie na którym odciąłem się od sieci) i nawet nie orientuję się czy to zeszyt powiększony objętościowo czy zwykły, ale amerykański zeszyt za równowartość porządnego wydania zbiorczego w języku polskim? hmmm.... życzę im powodzenia. Dodatkowo - sam art tyłka nie urywa.

Wracając do Twojego pytania - dałbym max 39,99 zł.
No u mnie właśnie cena jest czynnikiem decydującym, bo wziąłbym taki historyczny numer, ale w tej cenie można dostać HC od Egmontu.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1263 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 11:35:40 »
Uważam, że cena jest odpowiednia jak na wariant ekskluzywny. Wiem, że Polska to nie USA, ale sklep musi spełnić zapewne te same wymogi, co konkurencja ;) zza wielkiej wody. Sklepy życzą sobie za swoje okładki od 20$ do 50$. Może u nas nie ma kultu zeszytów, ale pan Rafał dał naprawdę dobrą cenę, zważywszy na towar, który rządzi się swoimi prawami.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1264 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 11:44:12 »
No u mnie właśnie cena jest czynnikiem decydującym, bo wziąłbym taki historyczny numer, ale w tej cenie można dostać HC od Egmontu.
Za 29 zł można wziąć ten numer z o wiele ładniejszą okładką. 40 zł więcej zapłacić można za brzydszą ale dostępną wyłącznie w MVM. Kto co lubi.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1265 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 11:47:49 »
No szkoda, że ta okładka MVM nie urywa tyłka :/ Dla mnie wygrywa Dell'Otto.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1266 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 11:50:14 »
"Strona z produktem DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR jest już aktywna ale na razie bez możliwości jego zamawiania.
Nakład tej limitowanej edycji wynosi 2500 egzemplarzy.
Zamówienia będziecie mogli składać od soboty 19.09.2020, w ten sposób uczcimy tegoroczny BATMAN DAY."

https://multiversum.pl/p/1703/175853/detective-comics-1027-multiversum-retailer-exclusive-jg-jones-var--dc-zeszyty-i-czasopisma.html
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1267 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:09:50 »
Chciałbym (z ciekawości) zobaczyć jak będzie prezentować się finalna wersja - z kodem kreskowym, z tym napisem "MVM exclusive", jakością wydrukowanego coverartu itp.
Nakład 2500 egzemplarzy - ostro!

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1268 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:11:11 »
Też właśnie mi się wydaje, że grubo z tym nakładem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1269 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:19:05 »
Może właściciel liczy na support zagranicznych kolekcjonerów...

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1270 dnia: Cz, 17 Wrzesień 2020, 12:21:14 »
Będzie sprzedawał to na eBay. Pan Rafał dobrze wie, że tylko tak sprzeda ten komiks. Nakład jest duży.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1271 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 13:48:01 »
"Krótko po północy uruchomimy sprzedaż DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR.

Poniżej kilka dodatkowych informacji.

1) Czeka Was jeszcze jedna sympatyczna niespodzianka związana z DETECTIVE COMICS #1027 MULTIVERSUM RETAILER EXCLUSIVE JG JONES VAR, post na jej temat pojawi się dzisiaj na naszym profilu FB o godzinie 23:45.

2) W ramach jednego zamówienia możecie zamówić więcej niż jeden egzemplarz tego produktu. Na pytanie jak dobrą inwestycją będzie zakup większej ilości egzemplarzy każdy musi odpowiedzieć sobie wewnętrznie sam.

3) Produkt ten powinien dotrzeć do naszego magazynu przed końcem września. Zamówienia przyjmowane będą na niego obecnie z dostępnością sprowadzany z USA.

4) Cena 69 PLN jest stała niezależnie od tego ile egzemplarzy zostanie zamówionych. Jest to informacja ważna dla tych z Was którzy planują większy zakup pod kątem dalszej odsprzedaży. Tego typu edycje zawsze mają ceny ustalane indywidualnie, ja musiałem uwzględnić w cenie cały sznurek kosztów do etapu kiedy produkt trafi fizycznie do mojego magazynu. Osoby prowadzące dalszą odsprzedaż mają już znacznie ułatwione zadanie polegające wyłącznie na doliczeniu swojej marży.

5) W zakresie dalszej odsprzedaży - w pierwszej fazie będziemy koncentrowali się wyłącznie na sprzedaży krajowej. Jeżeli ktoś chce spróbować w tym czasie sił w temacie sprzedaży zagranicznej to okres tej pierwszej fazy będzie dla takich działań najlepszym momentem. W drugiej fazie sprzedaż zagraniczną tego produktu będzie prowadził dla nas AZYL KOMIKSU"

Coś czuję, że tą niespodzianką będzie wersją virgin w ilości 500 sztuk, co zamykałoby wymagany nakład, jaki trzeba zamówić, czyli 3000 egzemplarzy (wcześniej podano 2500 egzemplarzy).

Offline Hood

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1272 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 23:49:27 »
Niespodzianką jest gratisowa przesyłka dla każdego złożonego w dniach 19-29 września 2020 zamówienia, które będzie zawierało sklepowy wariant.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1273 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 12:13:58 »
Myk. Jaram się, że mamy pierwszy wariant ekskluzywny dla polskiego sklepu.

Offline Cypher

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1274 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 12:30:26 »
Aż oczy bolą od tych białych, pustych półek na plecami...
No chyba, że klientela tak wszystko wymiotła, że nawet ocet nie został.