Autor Wątek: Livro.pl  (Przeczytany 20735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kadet

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 19:42:27 »
Przepraszam że tak piszę post pod postem ale nie widzę tu możliwości edycji własnego posta. Oświećcie mnie jeżeli jestem ślepy i to gdzieś tu jest.

Edytować własne posty można tylko przez pewien czas od ich wysłania, potem ta możliwość znika. Wprowadzono takie rozwiązanie po pewnym forumowym starciu (lepiej nie wchodzić w szczegóły...).
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline redkaz

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 22:52:59 »
Ja zwracałem na miejscu, bo zamówiłem dwa takie same tomy. Przyjęli od ręki, a kasę przelali na konto. Zero problemów.

Offline Keinoom

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 23:46:29 »
Przy reklamacji, jest też trochę łatwiej. Pamiętam że jak coś reklamowałem u nich, to chyba zadzwoniłem lub meila ze zdjęciem wysłałem, to dostałem kod do paczkomatu by odesłać. Ze zwrotem kasy, też nigdy problemu nie miałem i był bardzo szybki, ale to możliwe, że to zasługa faktu że płacę u nich BLIKiem.

O widzisz i to jest informacja. Jeżeli można odesłać po prostu paczkomatem z kodem to jest to najlepsze rozwiązanie. Ale do punkt i tak się przejdę. Mam sporego pietra przy zamówieniu Przedwiecznych od Egmontu bo tu już robią się poważniejsze kwoty (jak dla mnie). Dzięki za info.

Offline Pawel.M

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 10:47:12 »
Do mnie Livro przysłało kuriera, a potem w ciągu kilku dni przelali kasę z powrotem.

Offline Bazyliszek

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:47:31 »
Ja tu wstawiam oficjalny minus Livro.pl za zastosowanie zbyt cienkiego kartonu, który się podarł. Nie wytrzymał traktowania przez Inpost i kurier musiał go dodatkowo sam oklejać. Nie użyli też foli bąbelkowej i wysłali to w za małym gabarycie - A zamiast B. Gdyby nie to, że większość komiksów była na miękko, mogły by być znowu poobijane.


Offline roble

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #80 dnia: So, 13 Luty 2021, 11:53:55 »

kod przestał działać to wrzucili zapowiedzi egmontu z 24 lutego.. słabo..

Offline Bazyliszek

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #81 dnia: So, 13 Luty 2021, 14:44:54 »
I jeszcze dowód zakupu, wszakoż fanatycznych wyznawców Livro tu nie brakuje! ;)

Komiksy się nie poobijały, bo miałem na twardo tylko dwa a reszta w miękkiej. Ale gdyby było więcej twardookładkowych, to obicia były bardziej prawdopodobne.

Offline pMk_91

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #82 dnia: So, 13 Luty 2021, 14:51:45 »
Komiksy się nie poobijały, bo miałem na twardo tylko dwa a reszta w miękkiej. Ale gdyby było więcej twardookładkowych, to obicia były bardziej prawdopodobne.
Haha czyste złoto. Narzekać na pakowanie w momencie kiedy nic się nie stało i argumentować tym, że gdybym zamówił co innego to pewnie miałbym obite. :D

Offline xanar

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #83 dnia: So, 13 Luty 2021, 14:58:47 »
Tu już jest taki jeden co twierdzi, że jak nic się nie uszkodziło to było dobrze spakowane.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #84 dnia: So, 13 Luty 2021, 15:28:58 »
Haha czyste złoto. Narzekać na pakowanie w momencie kiedy nic się nie stało i argumentować tym, że gdybym zamówił co innego to pewnie miałbym obite. :D

Popatrz na tą paczkę. Porwana jest z każdej stronny. Było widać co jest w środku. Komiksy mogły wypaść - pewnie dlatego kurier okleił to jeszcze taśmą inpostu. Dobrze, że nie zamokły w tych warunkach pogodowych.


Offline Bazyliszek

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 21:04:36 »
A nie - jednak mi obili. Livro to zło.

https://www.instagram.com/p/CLSQWVNBNGq/

Offline asx76

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 21:07:03 »
To akurat wygląda na wadę fabryczną ;) Co oczywiście w niczym nie zmienia faktu, że nie powinni wysyłać wadliwego towaru, ale nikt tam nie traci czasu na jego oglądanie :P

Offline Antari

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #87 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 21:21:25 »
Tu już jest taki jeden co twierdzi, że jak nic się nie uszkodziło to było dobrze spakowane.

Tak, niektórzy oceniają faktyczny stan nieuszkodzonego przedmiotu, inni wolą kreować argumenty w oparciu o potencjalne uszkodzenia, które nie wystąpiły. Pozwól, że jednak pozostanę przy ocenie rzeczywistości, a sferę domysłów i alternatywnych rzeczywistości pozostawię Tobie.

Offline AntekSocjalny

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #88 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 21:22:46 »
A nie - jednak mi obili. Livro to zło.

https://www.instagram.com/p/CLSQWVNBNGq/
Fajne hasztagi dałeś...dno...

Offline xanar

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #89 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 22:07:23 »
Tak, niektórzy oceniają faktyczny stan nieuszkodzonego przedmiotu, inni wolą kreować argumenty w oparciu o potencjalne uszkodzenia, które nie wystąpiły. Pozwól, że jednak pozostanę przy ocenie rzeczywistości, a sferę domysłów i alternatywnych rzeczywistości pozostawię Tobie.
To nie było o tobie, nie musisz się stresować.
Twój komiks jest lepszy niż mój