Autor Wątek: Livro.pl  (Przeczytany 20866 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 18:25:11 »
Ciekawe, co robią z reklamowanymi (zniszczonymi w transporcie) egzemplarzami. Jak empik, to pewnie mają jakieś triki, żeby wiele na tym nie stracić.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Benson

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 12:42:54 »
Paczka z Livro jest już w Paczkomacie... Zaczynam się stresować, co tam zastanę.

Offline parsom

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 12:48:26 »
Jak to co? Kolejkę do odbioru przesyłek. Albo kuriera dorzucającego paczki, jak tylko się skrytka zwolni.

Offline Jaxx

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:10:37 »
Jak to co? Kolejkę do odbioru przesyłek. Albo kuriera dorzucającego paczki, jak tylko się skrytka zwolni.

Polecam aplikację zdalnego otwierania. Bardzo fajnie działa, otwiera skrytkę niezależnie od ogonka ludzi stojącego pod paczkomatem. No i nie trzeba dotykać ekranu, aby otworzyć swoją skrytkę.


Offline Teli

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:31:53 »
Tak, apka do paczkomatów daje Ci niemal boską moc w dzisiejszych czasach. Te miny ludzi z ogonka bezcenne. A ta aura niedowierzania i nienawiści kiedy wyciągasz paczkę ze skrytki podczas gdy ktoś obok morduje się z klawiaturką...

Polecam :)

Offline Murazor

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 13:35:09 »
Tylko jeden minus tej apki. Jak ją teraz usuniecie to już nie będziecie dostawać smsów z powiadomieniem o paczce. Nawet nie mając aplikacji.

Offline Benson

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #51 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 15:50:14 »
Paczka odebrana. Duże pudło, bez zabezpieczeń, wszystko w środku lata luzem... I wszystko w stanie idealnym (w tym 3 komiksy w twardej).




Offline stempel

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 17:09:19 »
Paczka odebrana. Duże pudło, bez zabezpieczeń, wszystko w środku lata luzem... I wszystko w stanie idealnym (w tym 3 komiksy w twardej).

Ja tam widzę, zagięte rogi w książce ;)

Offline Benson

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 17:45:04 »
Fakt, troszkę się odkleiła zewnętrzna część okładki, ale to raczej nie wina pakowania tylko egzemplarza. Nie jest nic zagięte, można podkleić :)

Offline Arne

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 18:42:13 »
Czyli miales szczescie :)( ze kurierowi paczka nie spadla). Ale rachunek prawdopodobienstwa dowodzi, ze kiedys sie ono skonczy. Bo Livro swoich zasad pakowania raczej nie zmieni :(

Offline Wolvi

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 18:58:18 »
Ja odebrałem w tym tygodniu dwie przesyłki pierwsza kurier wszystko o.k. druga poczta paczka jak by ktoś skakał po niej , ale wszystko z zawartością o.k.

Offline eyesore

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 03 Kwiecień 2020, 22:36:00 »
tez dostalem paczke ale przezornie zamawiam już tylko miekkie okładki u nich

Offline Antari

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #57 dnia: Nd, 05 Kwiecień 2020, 11:33:00 »
W tym tygodniu dostałem paczke od livro, praktycznie same komiksy w twardej oprawie. Jak zwykle stan idealny i nie ma się do czego przyczepić.

Offline redkaz

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 07:40:44 »
Moja paczka z Livro.

Offline Koora

Odp: Livro.pl
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 09:24:18 »
Zaryzykowałem i ja, ale zamówiłem każdy twardookładkowy oddzielnie, a te w miękkiej razem :) W końcu mieli promocję darmowej wysyłki do paczkomatu od 40 zł. Koperty bąbelkowe, trochę naruszone, ale nic się nie uszkodziło.
Najlepsze, że powiadomienie o nadaniu paczki dostałem w poniedziałek po północy. Nie próżnują tam :)