Autor Wątek: Lajwy Róbmy Dobrze  (Przeczytany 4583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Róbmy Dobrze

Lajwy Róbmy Dobrze
« dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 20:07:04 »
Serwus! Nazywam się Michał Nowakowski i od marca 2021 roku prowadzę internetowy sklep z komiksami o nazwie Róbmy Dobrze. https://robmydobrze.pl/

Kocham komiksy z całego serca. Kocham handlowanie nimi, ale to mi nie wystarcza – oprócz tego prowadzę kanał na YouTube, na którym prowadzę lajwy z twórcami i wydawcami komiksowymi: https://www.youtube.com/channel/UCIyThgzgS8bf2iFCzIoLEXQ

Serdecznie zapraszam do oglądania archiwum, bo już dużo świetnych rozmów się odbyło. Ale też serdecznie zapraszam na nadchodzący lajw z Szymonem Holcmanem, podczas którego zdradzi plany wydawnicze Kultury Gniewu na drugi kwartał 2022:

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Online Alexandrus888

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 20:28:07 »
Będzie ogień! Mam tylko nadzieję, że uda mi się zasiąść ze spokojem przed monitorem :)

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 29 Kwiecień 2022, 09:51:54 »
Dziś o 18:00 poprowadzę lajwa z Mariuszem Piturą i Antonim Serkowskim; autorami komiksu „Niepamięć absolutna”. Do obejrzenia tylko na YouTube:

« Ostatnia zmiana: Pt, 29 Kwiecień 2022, 09:57:36 wysłana przez Róbmy Dobrze »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 23:07:47 »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 08 Maj 2022, 11:59:27 »
Za dwa dni, 10 maja 2022, będzie lajw z Pawłem Timofiejukiem z Timof Comics.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline PawelC

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 19:00:19 »
Hej Michał, super robota z tymi lajwami!

W końcu w weekend miałem "okazję" (nie ma to jak robota przy komputerze w weekend :P) trochę posłuchać i bez zbędnego rozwodzenia się, bardzo mi się podoba co i jak robisz z tymi nagraniami. Póki co przesłuchałem co prawda na raty, ale cały materiał z Mandiocą oraz KBoom, oraz dziś jeszcze w robocie zacząłem starszy materiał i zdecydowanie będę się starać zapoznawać z kolejnymi nagraniami.

Widać, że podchodzisz do wszystkiego bardzo pro, setup audio/video, przygotowanie pytań i prowadzenie samej rozmowy, bardzo naturalne gawędzenie. Super sprawa, że tworzysz miejsce gdzie można posłuchać i w sumie nawet "pochatować" z przedstawicielami branży, oraz, że przy okazji prezentujesz same komiksy.

Dobrze robione, będzie oglądane dalej :).

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 19:17:50 »
Hej Michał, super robota z tymi lajwami!

Dzięki za te miłe słowa! Przygotowanie do lajwów i samo nagrywanie pochłaniają mnóstwo czasu – cieszę się, że ktoś to docenia i dobrze się przy tym bawi!
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 09 Czerwiec 2022, 12:32:12 »
Do obejrzenia lajw z Krzyśkiem Lichtblauem z Grandy.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 16 Czerwiec 2022, 13:21:44 »
Dziś o 18:00 odbędzie się lajw z Janem Mazurem, autorem takich komiksów jak „Koniec świata w Makowicach”, „Tam, gdzie rosły mirabelki” czy „Incel”, a także scenarzysta „Rycerza Janka” czy „Ostatniego pisarza”. https://robmydobrze.pl/scenariusz/jan-mazur/

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 16 Czerwiec 2022, 16:58:09 »
Ostatecznie lajw z Janem Mazurem jest odwołany. Jan nie dotrze na czas do Warszawy. Przepraszam za zamieszanie.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 17:29:17 »
Za pół godziny startuje lajw. Zapraszam was serdecznie. 🙂
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #12 dnia: So, 25 Czerwiec 2022, 13:56:14 »
Jutro zajrzymy sobie do mang.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline PawelC

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #13 dnia: So, 25 Czerwiec 2022, 19:51:21 »
Hej Michał,

Żebyś nie miał poczucia, że wątek nikogo i piszesz sam do siebie - dzięki za wrzutki o nowych i nadchodzących lajwach. Co prawda nie na żywo, ale sukcesywnie staram się oglądać/słuchać twoje kolejne materiały. Imo świetnie prowadzisz te spotkania, zarówno z gośćmi jak i solo, jesteś dosłownie jednym z dwóch kanałów które można powiedzieć, że śledzę :). Dzięki zwłaszcza za ostatni materiał z prezentacją komiksów które przypadły ci do gustu, przy tej ilości pozycji która wychodzi co miesiąc ja osobiście bardzo cenie to, że mogę czasem o jakimś komiksie posłuchać a który potencjalnie by mi umknął w nowościach. Poproszę więcej ;P.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 27 Czerwiec 2022, 15:33:30 »
Hej Michał,

Żebyś nie miał poczucia, że wątek nikogo i piszesz sam do siebie - dzięki za wrzutki o nowych i nadchodzących lajwach. Co prawda nie na żywo, ale sukcesywnie staram się oglądać/słuchać twoje kolejne materiały. Imo świetnie prowadzisz te spotkania, zarówno z gośćmi jak i solo, jesteś dosłownie jednym z dwóch kanałów które można powiedzieć, że śledzę :). Dzięki zwłaszcza za ostatni materiał z prezentacją komiksów które przypadły ci do gustu, przy tej ilości pozycji która wychodzi co miesiąc ja osobiście bardzo cenie to, że mogę czasem o jakimś komiksie posłuchać a który potencjalnie by mi umknął w nowościach. Poproszę więcej ;P.

Dziękuję za miłe słowa!!!
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.