Autor Wątek: Lajwy Róbmy Dobrze  (Przeczytany 4582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 27 Czerwiec 2022, 15:34:02 »
Jeśli macie jakieś pytania związane z Non Stop Comics dziś o 18:00 będę miał lajwa z redaktorem naczelnym tego wydawnictwa.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 11:06:59 »
Jutro będzie druga część lajwa z zaglądaniem do wnętrza mang. Tylko na YouTube.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Koora

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 11:46:15 »
Oglądam sukcesywnie Twoje lajwy, bo na żywo to nie mam jak z reguły :)
Świetna robota! Słucha się tego z przyjemnością. Jak dla mnie największy plus to swoboda prowadzenia rozmów, nie ma włażenia w tyłek i przytakiwania na wszystko.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 09:53:38 »

Moje wrażenia z przedpremierowej lektury „Księżycowego jelenia”. Lajw zaplanowany na niedzielę.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 11:29:24 »

Moje wrażenia z przedpremierowej lektury „Księżycowego jelenia”. Lajw zaplanowany na niedzielę.

W opisie tego lajwa masz link do https://robmydobrze.pl/produkt/na-zawsze-razem/, ktoś może być zaskoczony jak będzie chciał kupić :D

Online Alexandrus888

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 11:55:06 »
Jaka szkoda, że na dzisiejszym laiwie być nie mogę :'(
Ale obejrzę później.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 16:04:37 »
Dziś o 18:00 startuje druga część lajwa, podczas którego zajrzymy sobie do wnętrza mang.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 05 Lipiec 2022, 11:22:42 »
„Księżycowy jeleń” – moje wrażenia z przedpremierowej lektury

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 11 Lipiec 2022, 17:45:25 »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 21:12:39 »
A tu pokazywałem maleńkie komiksiki łotewskiego Kuš!. https://robmydobrze.pl/wydawnictwo/kus/

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Arthaniel

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 01 Sierpień 2022, 01:22:58 »
Nadrobiłem lajwa z Non Stop Comics - super sprawa; fajnie takie spotkanka mogą ocieplić wizerunek wydawców.

Ogólnie mój trzeci obejrzany wywiad od Róbmy Dobrze - dobra robota!!!

Online nori

Odp: Lajwy Róbmy Dobrze
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 20 Wrzesień 2022, 23:03:37 »
Oglądam (zaczynam, dopiero parę za mną) sobie te lajwy - genialna robota!

Różni ludzie, różne podejście, poruszane różne sprawy, słucha się tego przerewelacyjnie!

Właśnie leci Paweł Timofiejuk, moment gdzie Paweł był tylko raz na komikSpecu, a Ciebie (przepraszam, że na Ty) przestrzegano przed tym forum. Aż się uśmiałem. Niestety, dokończę dopiero jutro, ale mam nadzieję, że nie jest tutaj tak strasznie?

Jeszcze raz gratuluję tej formy promocji, nie tylko swojego sklepu, ale ogólnie kultury komiksu. I naprawdę, doskonałe prowadzenie, spokojny, opanowany głos, do tego czuć "chemię" między rozmówcami, nie jest to tylko suche przerzucanie faktów.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.