Autor Wątek: Komiksy za 15 zł  (Przeczytany 2739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Komiksy za 15 zł
« dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 07:47:08 »
Właśnie zobaczyłem gdzieś na YT fajny sposób. Dla nowych klientów Shopee daje kupon na 15 zł. A komiks kosztuje ok 30 zł. Darmowa wysyłka. Wiecie co robić. W sumie się bardzo opłaca przy tych Marvel Now/Legacy/DC Odrodzenie i podobnych za ok 20-30 zł. Cena jak z Carrefoura. Zobaczę w przyszłym tygodniu czy ładnie mi doszło, ale wydaje się, że wszystko pójdzie lepiej niż na ostatniej promocji Ceneo, gdzie masowo anulowano zamówienia.


Offline Endriuu

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 21:12:40 »
Pisałem o tym w październiku gdzie jeszcze kupony były nie tylko na nowe konta i plus kupony sprzedawców. Ceny można było zbijać do około 5zł.

W aplikacji Shopee lub na stronie sklepu do zgarnięcia 3 kupony (15zł na nowe konto, 10zł za wybór wysyłki DPD, 10zł za zakup u polskich sprzedawców), MWZ 20zł i darmowa wysyłka. U sprzedawcy dystryktzero można w dobrej cenie nabyć całkiem sporo komiksów i mang. Dodatkowo jeszcze 5zł zniżki sprzedawcy na każdy zakup (łączy się z jednym z kuponów powyżej).

Offline Adolf

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 23:37:58 »
Pisałem o tym w październiku

Mamy kwiecień. Fajnie, że pisałeś. Warto przypomnieć userom, że wciąż są fajne promocje i mogą ładnie zbić cenę.

Offline martinezpl

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 17 Kwiecień 2022, 00:26:56 »
A nie jest to przypadkiem jednorazowy kod. Bo wiem że inne kody można wykorzystać kilka razy, ale kupon dla nowych jest jeden na jedno urządzenie

Offline Krilan

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 17 Kwiecień 2022, 08:17:38 »
Ja podziękuję za info. Zamówiłem Star Wars Doktor Aphra za 12,30 zł;) ciekawe w jakim stanie przyjdzie;p

Offline eyesore

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 09:47:40 »
A nie jest to przypadkiem jednorazowy kod. Bo wiem że inne kody można wykorzystać kilka razy, ale kupon dla nowych jest jeden na jedno urządzenie

Według zasady na stronie jest jednorazowy, pewnie można obejść to korzystając z innego telefonu + innego maila. Zrobiłem zamówienie na Irona Mana nowego, wyszło 41 z grosze, poczekam aż przyjdzie i pomyślę co dalej.

Offline szulig

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 13:26:35 »
Wazny jest tylko nr telefonu, mail moze byc taki sam do wysylki, przetestowane

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 20:28:44 »
OPie dziękuję za polecajkę, kupiłem sobie jakiegoś Marvel NOW za 14 zeta.

Offline szulig

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 20:52:11 »
chyba pierwszy raz sie cieszyłem ze tak duzo było gości na świeta wielkanocne... :)

na wszelki wypadek, czyszcze ciasteczka w przegladarce przed nowymi zakupami

Offline Krilan

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 21 Kwiecień 2022, 05:28:42 »
Doktor Aphra przyszła wszystko z nią oki;)
Chociaż pakowanie to zwykła koperta bąbelkowa.
Nie wiem jak spakowali by coś większego w twardej oprawie.

Offline martinus100

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 19:53:01 »
Proponuję zmienić nazwę tematu na Shopee i podawać nazwy sprzedawców którzy oferują kupony zniżkowe. W połączeniu z kuponami Shopee niektóre komiksy można kupić w ekstra cenie. Co ważne kupony sprzedawców odnawiają się co jakiś czas.
Przykładowo kupiłem wczoraj Batman Imposter za 30,69 zł w Rubico.
Polecam sprzedawców z kuponami 10 zł
Rubico
Superksiazka.pl
Progmar ksiazki-medyczne.eu



Offline Edgar

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 20:21:28 »
Tak, to bardzo dobry pomysł z tą zmianą tematu. Poza tym jeśli piszecie o pakowaniu, to rzeczywiście warto podać nazwę sprzedawcy, bo przecież shopee to jest tylko platforma sprzedażowa, nie kupujemy bezpośrednio od nich.
Ja kupiłem twardookladkowego Kah-Aniela za siedem złotych z kawałkiem (15 zł kupon powitalny + 10 procent kupon sprzedawcy) od superksiazka.pl.
Pakowanie w normie. Tektura plus foliopak. Stan idealny.
Ogólnie widzę w tym shopee potencjał, jeśli jeszcze dodatkowo wyjściowe ceny będą miały wyższe rabaty, bo na razie są to z reguły ceny okładkowe.

Offline eyesore

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 20:54:38 »
3trolle  Pięść gwiazd Północy z kuponem powitalnym + 10 u sprzedawcy wyszło 26, 95 (pakowanie karton dopasowany do mangi, stan bdb)
Rubico Punisher Marvel Knights 2 tom z kodem 10 PLN u sprzedawcy wyszło 69 zł, czekam na przesyłkę


Offline martinus100

Odp: Komiksy za 15 zł
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 21:34:55 »
Ja brałem u tych trzech sprzedawców Genezę, dwa pierwsze tomy Kolonizacji oraz Punisher Marvel Knights 2.
Pakowanie w porządku. Mogę polecić.
Rubico
Superksiazka.pl
Progmar ksiazki-medyczne.eu