Komiksy > Zakupy

Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?

(1/17) > >>

NuoLab:
Większość z nas jest 40+ i prezentujemy sobą level hard jeśli chodzi o kupowanie komiksów. Tzn śledzimy ruchy na rynku wydawniczym, regularnie zamawiamy po kilka-kilkanaście tytułów miesięcznie, niektórzy nawet z zagranicy. Czy wyobrażacie sobie siebie jako dziadków 60+ w dalszym ciągu raz-dwa w miesiącu chodzących po odbiór przesyłek? Nie chodzi mi o kwestie finansowe ale raczej o pewne wypalenie i zmianę priorytetów oraz zainteresowań a czasem i świadomą decyzję żeby zakończyć jakieś hobby które zaczyna nam przesłaniać życie.

Osobiście chciałbym skompletować rozpoczęte serie (Lucky Luke, Mroczne Miasta itp) co najwyżej kupując pojedyncze rzeczy do których mam stosunek sentymentalny (np obiecane integrale K&K) Nowości rysowanych współcześnie nie kupuję już teraz.

PS. Miałem dodać do ogólnego ale dodało mi się do zakupów. W sumie pasuje...

GoNzO:
Myślę, że w wiekiem jeszcze bardziej będę popadał w to hobby, coś trzeba robić na emeryturze.

NuoLab:
Na emeryturze to się będzie czytało kupki wstydu.

PJP:
Dla higieny psychicznej od czasu do czasu przeplatam sobie książkami i filmami ;) Ale żeby przestać kupować? Hm...

Szekak:
Kiedy? Może jak urodzą mi się dzieciaki i z kasą się zrobi słabiej, ale na chwilę obecną nie planuję, choć faktem bezsprzecznym jest to, że jakbym nie kupił już żadnego komiksu, to miałbym czytania obecnych zbiorów do końca życia spokojnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej