Autor Wątek: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?  (Przeczytany 12781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 00:37:23 »
Katastrofy typu woke culture i kolektywne tworzenie to jedno. Ale obawiam sie, że to tak może wygladać w przyszłości bo młodzi po prostu są już inni i takie rzeczy po prostu kupują. A my się po prostu starzejemy i mówimy już innym językiem. Kultura a zwłąszcza popkultura sie zmienia naszych oczach. Kto by pomyslał jeszcze kilka lat temu, ze Hollywood po prostu przestanie mieć znaczenie? Film jako medium nawet nie jest tym czym był jeszcze kilka lat temu. Z komiksem (a zwłąszcza tym mainstreamowym) będzie lub pewnie juz jest to samo.

Online xanar

Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #76 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 01:12:15 »
No właśnie coś nie bardzo kupują, teraz to bardziej Manga się sprzedaje. Co do Hollywood to takie nie-woke filmy jak np. Top Gun: Maverick swoje zarobiło.

Jest takie coś jak Rippaverse i jakoś mu się to zwykłe, zacofane super-hero sprzedaje.

Aktualne nadchodzi recesja i mam taką wizję, że w tych korporacjach stwierdzą, że może byśmy zrobili coś co ludzie chcą kupować to może zarobimy jakieś pieniądze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #77 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 08:47:40 »
Ja mam wrazenie, ze wlasnie te korpo staraja sie swoj produkt upodobnic do mangi, ktora jest na topie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #78 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 09:15:36 »
Co do Hollywood to takie nie-woke filmy jak np. Top Gun: Maverick swoje zarobiło.

Nie mówię o woke filmach, tylko o statusie filmu w ogóle. Nawet jak zarobi to po dwóch tygodniach nikt juz o nich nie pamieta. Niedługo ich lifespan bedzie podobny do tiktoków.

sum41

  • Gość
Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #79 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 12:19:09 »
Nie mówię o woke filmach, tylko o statusie filmu w ogóle. Nawet jak zarobi to po dwóch tygodniach nikt juz o nich nie pamieta. Niedługo ich lifespan bedzie podobny do tiktoków.

cos w tym jest bo np bedac u mamy z chcecia oglada np kolejna powtorke Ghost Busters a gdy leci cos z MCU mimo iz uwielbiam komiksy jakos mi sie niechce kolejny raz ogladac... dziwne...

Offline Tymon Nadany

Odp: Kiedy zamierzacie przestać kupować komiksy?
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 12:47:26 »
Trochę woke ten top gun jest, tam nawet niewiadomo z kim walczą już mogliby powiedzieć, że to klasycznie Rosja.