Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 121461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shinue

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 11:36:09 »
Powiedzcie mi proszę czy Gidia ma jeszcze program lojalnościowy?
Pamiętam, że kiedyś można była uciułać u nich podajże 5%.

Offline FloreK

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 11:37:51 »
To chyba stare czasy, ale też się ostatnio nad tym zastanawiałem i nic nie znalazłem na ten temat.

Offline Arne

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 12:53:10 »
Ten program byl tylko przez jakis czas ( bardzo niedlugo) . Obecnie juz od lat nie funkcjonuje ( cos mi sie metnie kojarzy, ze mniej wiecej od czasu przejecia przez Proszynskiego).

Offline Lou

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 15:53:41 »
Program nie funkcjonuje mniej więcej od pięciu lat. Przy okazji zamykania programu, zwiększone zostały rabaty na nowości.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline rekinn

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 16:03:59 »
W sklepie MW Tezuki ma "opóźnioną premierę", a ja się nie mogę doczekać komiksu. :/ Od czego to zalezy, wiecie może? Bo na forum waneko ludzie już się chwalą zdjęciami tego komiksu, więc to nie jest tak, że nie trafił do sprzedaży, bo trafił. :(

ramirez82

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 16:10:25 »
Od tego kiedy Waneko wyśle do Gildii? Moje zamówienie też czeka na Tezukę, ale opóźnienia w dostawach do Gildii mang, to chyba standard? Przynajmniej tak kojarzę, że moje zamówienia jak nie czekały na Akirę, to na Dobranoc Punpunie, to na Battle Angel Alite...

Offline rekinn

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 16:28:52 »
Cytuj
Moje zamówienie też czeka na Tezukę, ale opóźnienia w dostawach do Gildii mang, to chyba standard?

Mówisz o tym, jakby to było oczywiste. A skąd ja mam to wiedzieć?
Napisałem wcześniej do nich oczywiście, by mi tu zaraz nikt nie pisał, że wystarczy wystosowac maila i zapytać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 17:19:59 »
Przepraszam, że chciałem pomóc.

Offline KubciO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:17:24 »
Bo na forum waneko ludzie już się chwalą zdjęciami tego komiksu, więc to nie jest tak, że nie trafił do sprzedaży, bo trafił. :(
Może kupowali bezpośrednio u wydawcy w preorderze? Innego wyjaśnienia nie widzę.

Offline R~Q

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:19:45 »
Zaraz się skończy jak Do Adolfów

ramirez82

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:28:36 »
Niekoniecznie, w końcu Ayako jeszcze jest dostępna.

Offline Konrad

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:42:58 »
Zaraz się skończy jak Do Adolfów

Nie przesadzaj z tym Do Adolfów, oba tomy były dostępne w sprzedaży ponad 2 lata (swój zestaw kupiłem w lutym 2019r. na stronie wydawcy). Jak wspomniał ramirez82 Ayako wciąż dostępne we wszystkich sklepach mangowych (moim zdaniem jeszcze przynajmniej przez pół roku się nie wyprzeda), a gdy nakład będzie na wyczerpaniu to powinno się pojawić info na FB Waneko tak jak to było z Adolfami.
A MW, które premierę miało praktycznie w tamtym tygodniu będzie wciąż do kupienia pewnie i za rok.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:46:08 wysłana przez Konrad »

Offline rekinn

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:25:46 »
Cytuj
Przepraszam, że chciałem pomóc.

Może nie potrzebnie się uniosłem, więc przepraszam.
Dostawę będą mieli w tym tygodniu, tak dziś mail twierdził.

Offline death_bird

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 15:36:37 »
A tak nt. oczekiwań na Evki i inne takie - co jest z tą Gildią?
Kasę zaksięgowali w piątek, mamy wtorek i żadnej informacji o nadaniu paczki. Ile im teraz zabiera realizacja zamówienia?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

martinezpl

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 16:09:17 »
Ja zamówiłem tydzień temu dokładnie i do dzisiaj nie wysłali, dopiero po upomnieniu się napisali, że się przedłuży realizacja jeszcze o 2 dni. Wszyscy tak tu chwalą Gildię, ale sklep jak każdy inny tylko lepiej pakuje i ceny ma wyższe. Ja już na pewno u nich nie kupię, chyba, że mega promocja będzie