Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 121476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 21:36:33 »
Ptaszki ćwierkają, że do końca roku mają być na Gildii jeszcze dwie konkretne akcje promocyjne... :)

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 17:46:04 »
Takie pytanie, jak rabaty na Egmont spadają na 10% to nakład się kończy, czy taka promocja z okazji zbliżających się świąt ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 22:04:05 »
„Promocja”. Pewnie po Świętach przywalą rabatami 38/40 %.

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 07:57:46 »
Kurdebele dostałem Badlands delikatnie obity, wskazuje na to, że już w sklepie bo paczka jak zwykle pancernie zapakowana. Chyba za małe uszkodzenie aby reklamować :(.

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 08:05:24 »
Dlatego ja zawsze składając zamówienia zaznaczam w komentarzu, że chcę egzemplarze bez wad "fabrycznych" i pancerne pakowanie - w innym przypadku będę reklamował. W efekcie - od czasów gdy robiłem zbiorcze zakupy w dyskontach i przeniosłem się całkowicie do Gildii - problemu nie było. Odpukać. ;)

Offline laf

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 12:11:13 »
Moje wrażenia z zakupu w Gildii jak najbardziej pozytywne. Bardzo dawno nie robiłem u nich zakupów (tak z ponad 1,5 roku) i ostatnio skusiłem się na dzień darmowej dostawy. Zamówiłem raptem jedną pozycję w miękkiej okładce (Umbrella Academy t. 1), a paczka przyszła dosłownie pancernie zapakowana. Podwójny karton, a sam komiks owinięty dwukrotnie folią bąbelkową. Pełny profesjonalizm!

Offline roble

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 12:16:36 »
Laf, zamowiles jeden tani komiks na miękko w ciągu 500dni w tym sklepie i tylko dlatego ze darmowa wysylka?
Ja bym Ci spakowal go w kopertę bez babelkow..  :)

Offline laf

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 07:11:34 »
@Up
No cóż, nasze hobby to droga impreza, nic więc dziwnego, że staram się maksymalnie zaoszczędzić na zakupie komiksów. Cokolwiek by nie powiedzieć o Gildii, to trzeba przyznać, że jest to drogi sklep. Oczywiście nadrabiają dostępnością towaru (bezwzględnie jest to najlepiej zaopatrzony sklep w Polsce!) i pakowaniem, do którego nie można się przyczepić, tak więc rozumiem takie osoby jak Ty czy @Gazza, że robią tam regularne zakupy. Dla mnie jednak to cena jest głównym czynnikiem, na podstawie którego decyduję się na zakup w konkretnym sklepie.

Offline Cyber

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 18:23:56 »
Orientujecie się, kiedy wróci na stronie gildii rabat 30%? Wstrzymuje się z zamówieniem kilku tytułów, ale robię się jakiś niecierpliwy.  >:(

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 18:49:01 »
Jak coś jest oop to raczej nie wróci.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 22:35:44 »
No chyba, że to limitki Studia Lain, bo jest nagły wysyp takich do niedawna OOP. Choć nie wszystkich, to fakt. Udał się remanent.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 09:37:33 »
Ponownie, Gildia na najwyższym poziomie, takiej elastyczności to ze świecą szukać. Pomieszałem trochę w zamówieniach, chciałem, by mi wcześniej coś wysłali, nie robili żadnych problemów, i właśnie pięć minut temu odebrałem paczuszkę. Będzie lektura na majówkę. I walić metrowe kupki wstydu, niech rosną!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline U.F.O

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 05 Maj 2020, 15:50:49 »
Hmm, właśnie zauważyłem że z kosza zniknął mi Kryzys Bohaterów, nie został przeniesiony na inny termin, ot wyparował z gildii ;p wiadomo dlaczego tak się stało?

Juby

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 05 Maj 2020, 15:59:12 »
Mnie Gildia bardzo pozytywnie zaskoczyła (znowu)!

Wpisałem wrazę "Mroczny Rycerz", żeby sprawdzić, czy są u nich dostępne wszystkie 4 tomy serii z TheNew52, a tu ni z gruszki ni z pietruszki przypadkowo wyskoczyły mi również wszędzie indziej niedostępne Legendy Mrocznego Rycerza Tima Sale'a z 10% rabatem! :D Na bonito towar wyprzedany od października 2016, na aros też od dawna nie ma. Dla sprawdzenia czy to nie pomyłka dodałem do koszyka i... nówka w folii przyszła do mnie 15 minut temu! :)
https://www.gildia.pl/komiksy/276116-legendy-mrocznego-rycerza-tim-sale

I pomyśleć, że już pisałem z kimś o używce na olx za cenę wyższą niż okładkowa. ;D

Online misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 05 Maj 2020, 16:30:41 »
Hmm, właśnie zauważyłem że z kosza zniknął mi Kryzys Bohaterów, nie został przeniesiony na inny termin, ot wyparował z gildii ;p wiadomo dlaczego tak się stało?
Było o tym dziś w innym wątku. Z koszyka znikają pozycje niedostępne, ze schowka nie.