Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 121553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #510 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 13:03:45 »
No widzisz. A ja na, powiedzmy, pięć zamównień zawsze mam taką sytuację. Mail, że brak jakiejś pozycji i muszą ją domówić.
@Megatron, to w sumie bez znaczenia, normalne pozycje- Czarna Nefretete (24h) i czwarty poranek ściętych głów (1-2 dni)

Offline Megatron

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #511 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 14:14:34 »
Pytam, gdyż najczęściej mam obsuwy z mangami Studio JG i to raczej jest wina wydawcy. Twój przypadek widać tego nie dotyczy.

Offline Death

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #512 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 14:27:49 »
U mnie też przesunęli, a jak wysłali, to jeden komiks ma podbijane rogi. Co ciekawe pozostałe albumy i karton są w stanie idealnym. Czyli taki egzemplarz ktoś tam włożył.

Offline freshmaker

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #513 dnia: Nd, 03 Lipiec 2022, 19:27:47 »
czy w punkcie odbioru gildii na wołoskiej można płacić kartą?

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #514 dnia: Nd, 03 Lipiec 2022, 21:35:02 »
Tak.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #515 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 09:52:34 »
Robił ktoś reklamacje z zagranicy? W paczce mam 4 mocno obite komiksy i zastanawiam się jak to ugryźć. Wysłać po prostu paczkę na ich skrzynkę pocztowa do reklamacji?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #516 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 09:57:44 »
Robił ktoś reklamacje z zagranicy? W paczce mam 4 mocno obite komiksy i zastanawiam się jak to ugryźć. Wysłać po prostu paczkę na ich skrzynkę pocztowa do reklamacji?

A nie lepiej napisać do nich i zapytać w jaki sposób to najlepiej zrobić?

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #517 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 10:18:40 »
A nie lepiej napisać do nich i zapytać w jaki sposób to najlepiej zrobić?

Napisałem, to dostałem standardową odpowiedź kopij wklej.

Online donT

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #518 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 10:48:42 »
Nie odpuszczaj. Mi kiedys przyslali mocno obity integral Rorka, ktory przyszedl doslownie w jednej warstwie folii babelkowej i za ciasnym kartonie. Tez najpierw byl standardowy kopiuj - wklej. Po kolejnej, soczystej wiadomosci z mojej strony, poprosili abym oderwal od komiksu okladke, pstryknal i podeslal im fotki, a po tygodniu byl u mnie kurier z nowym egzemplarzem. Tym razem pancernie zapakowanym.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #519 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 16:01:47 »
Ja chciałem dopytać, jak to wysłać do nich z Austrii, a dostałem właśnie takie zwykle kopiuj wklej.

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #520 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 16:26:56 »
Sądzę, że ty wiesz więcej o opcjach wysłania paczki z Austrii do Polski, niż oni.

Offline xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #521 dnia: Pt, 15 Lipiec 2022, 17:03:13 »
Możesz jeszcze po prostu do nich zadzwonić i pogadać z żywym człowiekiem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline laf

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #522 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 12:59:59 »
Komiksowe TOP 5. Zaskoczeń raczej brak.
https://www.gildia.pl/promocje/369

Online Raveonettes

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #523 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 14:32:09 »
Dostałem dzisiaj informacje z Gildii, że nie wymieniają już uszkodzonych/reklamowanych komiksów na zasadzie kurier pojawia się z nowym egzemplarzem, zabierając jednocześnie reklamowany:

"Niestety z powodu problemów z paczkami zwrotnymi (bardzo często do nasnie wracały) zmuszeni byliśmy zmienić sposób realizacji reklamacji. W tym momencie najpierw musimy otrzymać uszkodzone egzemplarze zanim wyślemy nowe. Oczywiście koszty odesłania zwracamy."

W związku z tym mam pytanie. Polecilibyście mi jakiś sklep gdzie pakowanie jest porównywalne, a ścieżka reklamacji pozostaje taka jak powyżej tj. kurier przyjeżdża z nowym egzemplarzem, zabierając jednocześnie uszkodzony.

Pytam bo z ostatnich 10 komiksów kupionych w Gildii musiałem połowe zwrócić (znaczące uszkodzenia okładek), a w związku z moją pracą nie jestem w stanie biegać na poczte.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #524 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 14:48:47 »
Ja też ostatnio coraz częściej musiałem reklamować w Gildii, skoro jest tak jak piszesz to tym bardziej utwierdzam się w przenoszeniu wszystkich moich zakupów do RóbmyDobrze.pl. Nie wiem jaka jest tam ścieżka reklamacji, bo nigdy nie musiałem reklamować, a kupiłem tam już sporo.