Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 121533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #450 dnia: Cz, 31 Marzec 2022, 21:18:31 »
@stab
Właśnie przeglądam ostatnie strony promocji, bo kiedyś doszedłem tylko do połowy, ze starszych rzeczy na pewno ten zbiór szorów Fonta bardzo polecam: https://www.gildia.pl/komiksy/378245-opowiesci-o-niedoskonalej-przyszlosci choć możliwe, że da go radę gdzeiś w lepszej cenie kupić.

EDIT.
Jeśli nie masz, to ten Caza to też jest petarda: https://www.gildia.pl/komiksy/336844-scenki-z-zycia-osiedla

Sam zaryzykowałem i wezmę jeszcze ten tytuł: https://www.gildia.pl/komiksy/357036-man-plus
« Ostatnia zmiana: Cz, 31 Marzec 2022, 21:29:20 wysłana przez Leyek »

Offline Koalar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #451 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 19:15:12 »
Pyk i wyparowała stara Gildia, tj. witryna komiksowa podobna do wciąż istniejącej Alei Komiksu. Jest jeszcze forum, z którego wywodzi się to forum, ale pewnie za jakiś czas też zniknie z sieci i zostanie tylko sklep.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Death

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #452 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 19:21:05 »
Jak wyparuje forum gildii, to stracimy ogromne zasoby danych, ciekawych rozmów i opinii o komiksach. Stracimy historię. Gdybym potrafił to zrobiłbym jakąś kopię całego forum. Ale potrafię tylko włączyć Chrome i nadal słucham muzy na Winampie.

Tak naprawdę, to obecne forum istnieje tylko dlatego, że Gildia miała zniknąć i szukaliśmy przystani. A jak już założyliśmy nową osadę, to się okazało, że chcieli żebyśmy wrócili. A my już kończyliśmy dach na naszych chatkach po drugiej stronie Atlantyku.

Offline PJP

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #453 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 19:56:23 »
Najlepiej gdyby administratorzy zrobili kopię plików i bazy. Ale jeśli ktoś ma ochotę na pewną protezę -> jest całkiem niezły program:
https://www.cyotek.com/cyotek-webcopy
Zrobiłem kiedyś z ciekawości kopię sporego bloga - trwa to długo (kilka godzin), ale efekt jest ok.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Kwiecień 2022, 19:59:04 wysłana przez PJP »

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #454 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 21:24:20 »
Pyk i wyparowała stara Gildia, tj. witryna komiksowa podobna do wciąż istniejącej Alei Komiksu. Jest jeszcze forum, z którego wywodzi się to forum, ale pewnie za jakiś czas też zniknie z sieci i zostanie tylko sklep.
Szkoda, ja cały czas przeglądałem. Nawet te stare teksty, które były mocno amatorskie fajnie było czasem poczytać - kawał historii.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #455 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 15:12:56 »
Zaczął się weekend i z BOKu gildii odpowiedz dostałbym pewnie w poniedziałek, ale ciekawi mnie czy jest u nich coś takiego jak np w atomie, „wysyłka z następnym zamówieniem”? Chce kupić https://www.gildia.pl/komiksy/520408-ukraine-zin, ale następne zakupy robię dopiero na koniec maja. Płacić 4 dychy za przesyłkę nie za bardzo mi się uśmiecha.

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #456 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 15:35:41 »
Złóż zamówienie, a potem napisz co do niego mają dodać.

Offline sirPablo

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #457 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 15:48:30 »
Zamów i nie płać, możesz dokładać do woli i kiedy chcesz (tyko pisz im w zamówieniach aby połączyli zamówienia jak przekroczysz 300 zł możesz odliczyć przesyłkę, na zapłatę czekają ok 3 miesięcy)

Offline Alexandrus888

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #458 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 15:51:04 »
3? A nie 2 miechy ??? Kurcze, już nie pamiętam D:

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #459 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 15:58:57 »
Mnie ostatnio napisali, ze czekaja 2 miechy

Offline Dracos

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #460 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 18:14:05 »
2 miesiące jest w regulaminie który przysyłają w mailu po zamówieniu, ale ktoś pisał tutaj na forum że opłacił coś po tych dwóch miesiącach i wszystko zostało wysłane. Myślę że dwa miesiące to taka pewność że wszystko będzie ok, a ponad to może zależeć albo od kontaktu albo od historii zamówień.

Offline Alexandrus888

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #461 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 20:55:59 »
Możliwe, sam się raz zastanawiałem, czy jak napiszę na BOK to przedłużą mi te 2 miesiące, bo trochę było z kasą krucho, ale wpadła dodatkowa i udało się opłacić w terminie.

Offline sirPablo

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #462 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 22:16:56 »
Faktycznie 2 miesiące (coś mi się pokręciło), ja dobijam zamówienia aż będę miał ponad 300zł i darmową wysyłkę i w tedy płacę.

Offline KubciO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #463 dnia: So, 07 Maj 2022, 07:15:42 »
Kilka razy, po kontakcie ze sklepem, opłaciłem zamówienie, które zostało anulowane po upływie regulaminowych dwóch miesięcy i otrzymałem komiksy. A łączenie zamówień i dodawanie kolejnych pozycji to norma. Gildia to bardzo fajny sklep.

Offline Warpath

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #464 dnia: So, 07 Maj 2022, 07:25:56 »
To ciekawe, nigdy tak nie robiłem ; ) Zawsze zbierałem do darmowej i składałem łącznie z opłatą. A co oznaczacie w takim "częściowym" zamówieniu w kosztach przesyłki, żeby Wam nie naliczało dodatkowych kwot, jako że dążycie do darmowej po osiągnięciu 300zł?