Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 124234 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #285 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 08:30:16 »
Czy ktoś może wie czy na gildii będzie w najbliższym czasie jakaś fajna promocja? Mam większe zakupy do zrobienia i nie wiem czy czekać

Online Grrrgory

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #286 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 09:17:55 »
Dopiero były dwie - jedna była z okazji MFKiG i trochę wcześniej z okazji dnia Batmana. Raczej nie spodziewałbym się w najbliższych tygodniach kolejnej.
Swoją drogą promocje na gildii służą uzupełnianiu kolekcji o brakujące tytuły, bo tam przeceniają jedynie starsze rzeczy niestety :/

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #287 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 10:17:12 »
Może koło świąt.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #288 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 15:02:01 »
Na promocje MFKiG już zamówiłem i czekam na paczkę ;), ale wpadło trochę ekstra kasy, dodatkowo są ostatnie egzemplarze Przedwiecznych Kirbiego na którym mi zależy. A może ktoś próbował ktoś pisać do ich BOK o jakiś rabat  przy większych zakupach (1500 zł)?

Offline amsterdream

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #289 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 09:03:22 »
A dlaczego musisz zrobić te zakupy akurat w gildii? Są sklepy które mają wyższe rabaty i nie trzeba na nic czekać.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #290 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 09:12:23 »
Wysyłka do Austrii, z tego co szukałem tylko gildia wysyła za granice

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #291 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 09:31:14 »
Napisz do nich, tam na pewno dostaniesz odpowiedź prędzej niż tutaj, przed świętami będzie jeszcze black friday.
Twój komiks jest lepszy niż mój

martinezpl

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #292 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 11:08:49 »
Wysyłka do Austrii, z tego co szukałem tylko gildia wysyła za granice

Widziałem, że Tania Książka też wysyła za granicę i tam rabaty są bliżej 40%

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #293 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 12:10:40 »
Widziałem, że Tania Książka też wysyła za granicę i tam rabaty są bliżej 40%
Tylko pozostaje sobie wyobrazić jak przy ich sposobie pakowania będa wyglądały komiksy, gdy dotrą do miejsca przeznaczenia.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Megatron

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #294 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 12:59:31 »
Kupuję w obu sklepach z wysyłką zagraniczną.

Przewagą Taniej Książki jest możliwość zapłacenia przez PayPal, nie muszę transferować Euro na Złotego. Pakowanie w 95% jest dobre, ale ceny nie są niskie, te rabaty są ściemą. Mając wbity rabat 7% ceny wychodzą jak w innych sklepach. Wysyłka nie przesadnie droga ale w Gildii tańsza.

W Gildii najlepiej kupować preordery, zawsze jest na nie duży rabat, a resztę trzymać w schowku. Jak pojawi się jakiś rabat na staroć, dokładam do nowości. Gildia wygrywa przez możliwość wstrzymania się z wpłatą do 2 miesięcy, kupując z zagranicy daje to komfort złożenia paczki czasem nawet z kilku zamówień. Jedyna mała wada to że korzystają z usług GLS, a ci przynajmniej tu nie mają dobrej opinii. Paczki przychodzą ok, ale dla ok 1/3 z nich zostawiają kartkę i musisz szukać pakethausu bo te zmieniają się co chwila.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #295 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 14:24:07 »
Do tej pory kupowałem bezpośrednio od Egmontu jak byłem w Polsce, ale transport był kłopotliwy. Dzisiaj ma przyjść pierwsza paczka z gildii, 23 komiksy z Marvel Fresh. Zobaczę jak to będzie zapakowane. 

@Megatron
Ja płace normalnie z mojego konta z Austrii, właśnie robiłem zamówienie z Egmontu, bo pojawił się X-Men Jim Lee i kilka innych z Marvel Fresh które były niedostępne i przy zamówieniu na 244,94 zł przeliczyło mi 54,49 ojro, czyli po kursie 4,49, więc imo bardzo ładnie, na tyle że nie chce mi się bawić w przerzucanie kasy na polskie konto.

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #296 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 15:26:02 »
Tak z ciekowości co to za bank, że jest kurs 4,49, jak aktualnie jest po 4,60 ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #297 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 15:59:40 »
4,60 to średni kurs, na polskim koncie ING teraz mogę sprzedać euro za 4,51, wiec nie jest tak źle. A bank to Erste Bank


sum41

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #299 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 19:13:52 »
Na promocje MFKiG już zamówiłem i czekam na paczkę ;), ale wpadło trochę ekstra kasy, dodatkowo są ostatnie egzemplarze Przedwiecznych Kirbiego na którym mi zależy. A może ktoś próbował ktoś pisać do ich BOK o jakiś rabat  przy większych zakupach (1500 zł)?

Ja tez bralem Przewiecznych bo byly tlko 2 ostatnie sztuki, potem znow 4 ostatnie, potem znow 2...