Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 121549 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline marcing

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #225 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 13:04:01 »
Paczka z Gildii po dostawie przez Inpost (paczkomat):



W Inpoście po uszkodzeniu paczki owinęli całość folią stretch, więc dopiero przy rozpakowywaniu w domu zorientowałem się, jak to wygląda. Dwa największe komiksy dość mocno ucierpiały i poszły do wymiany (chciałem nawet reklamować w Inpoście, ale z Gildii odpisali mi, że biorą to na siebie).

Offline Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #226 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 13:22:24 »
W Inpost pewnie nic byś nie ugrał. Ja kiedyś dostałem paczkę z surowcami do robienia piwa. Paczka była zmasakrowana z dziurą przez którą ktoś wyjął chmiel i drożdże, czyli w sumie to co tam było najdroższe. Żadna reklamacja nie została uwzględniona. Żenua. Najlepiej w takiej sytuacji zgłosić reklamację od razu przy paczkomacie i zostawić paczkę w środku.

Offline marcing

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #227 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 13:51:53 »
Na folii stretch była druga etykieta Inpostu, z datą wydruku wskazującą, że została naklejona już po przejechaniu całej trasy, co jak dla mnie wskazuje, że to pracownicy Inpostu uszkodzili paczkę. Pewnie jednak byłoby tak jak piszesz i super ze strony Gildii, że zaproponowali w tej sytuacji reklamację u nich i wymianę.

Offline nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #228 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 15:58:22 »
A to ciekawe, zamówiłem w Gildii parę pozycji, w tym Egmonty które premierę mają 14 kwietnia, a tu właśnie dostałem info o wysłanej paczce. Niestety Raport znowu ma mniejszy rabat, w sobotę było jeszcze 30%.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline kv

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #229 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 18:04:19 »
Dzisiaj z Gildii odebrałem paczkę w takim stanie jak niżej. Nie wiem czyja to ułańska fantazja, czy Gildii (wątpię), czy Ruchu (bardziej prawdopodobne). Trochę byłem przerażony, bo w środku między innymi Raport Brodecka i Fastnachtspiel. Na szczęście wszystko ok.
Ja jeszcze się nie spotkałem, aby Gildia wysyłała z jakimkolwiek paskiem. A zamawiam u nich dużo...
Raczej Ruch dołożył "od siebie" bo pewnie lepiej się to nosi  ;D

Offline kv

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #230 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 18:07:23 »
A to ciekawe, zamówiłem w Gildii parę pozycji, w tym Egmonty które premierę mają 14 kwietnia, a tu właśnie dostałem info o wysłanej paczce.
Potwierdzam, też rano jeszcze na stronie status "za 3 dni" a tu pach! i już odebrana od nadawcy....  :o
Ostatnio Gildia poprawiła "wyniki" i wysyła jak tylko się pojawia coś u nich na stanie. 2 lub 3 ostatnie wysyłki tak wysłali. Wcześniej różnie bywało przez jakiś czas, ale widzę, że wraca już jako no. 1  ;D

Offline Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #231 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 19:27:32 »
Do mnie dzisiaj z empiku wysłali Cyberpunka :-)

Offline Negaido

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #232 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 08:24:51 »
Ja trochę ponarzekam. Od dawna zamawiam na gildii, ale ostatnie przesyłki przychodzą do mnie średnio zabezpieczone. Niby owinięte w folię bąbelkową, ale w pudełku luzy i niestety komiksy zdarzają się poobijane. Wcześniej to raczej nie miało miejsca. Czy ktoś jeszcze zauważył zmianę w pakowaniu czy to tylko moje "szczęście"?

Offline Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #233 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 08:27:36 »
Ja też wczoraj zauważyłem, że było dużo mniej folii bąbelkowej i ogólnie komiksy mogły latać po pudle. Na pewno nie było to "ciasne" pakowanie.

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #234 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 08:31:11 »
Zgłaszajcie swoje uwagi do sklepu - jak nie będzie takich sygnałów to się nie poprawi przecież.

Online Szekak

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #235 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 08:35:16 »
Tez zauwazylem, ale zdarzylo sie to pierwszy raz i bylem przekonany, ze to wypadek przy pracy.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #236 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 08:39:54 »
Materiały do pakowania jak folia, taśma itp. podrożały ponad 20% ostatnimi czasy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #237 dnia: Wt, 13 Kwiecień 2021, 14:15:24 »
Niech oszczędzają na taśmie, której zawsze dawali o jakieś 10 razy więcej niż trzeba.

Offline kv

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 20:15:18 »
Ostatnio dodają piankę jako wypełniacz ;D

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #239 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 15:15:18 »
Z tego co pamiętam przewinęło się pytanie, czy gildia przystępuje do rezerwacji komiksów przed otrzymaniem wpłaty i co z komiksami, które są w zamówieniu i znikną przed jego opłatą. Otóż ostatnio miałem taką sytuację, że jedna pozycja przestała być dostępna w sklepie zanim opłaciłem zamówienie. Napisałem maila, z pytaniem czy trzeba aktualizować zamówienie. Otrzymałem odpowiedź, że tytuły, które miały premierę są dla mnie zarezerwowane,   więc chyba jakieś zabezpieczenie nieopłaconych zamówień jest, choć nie wiem jak to odbywa się w konkretnych przypadkach. Może też patrzą na staż klienta i co regularnie tam kupują mają odkładne te tytuły. Też trzeba patrzeć na dostępność, bo mój brakujący komiks znowu się później pojawił, ale co z tymi rzadzszymi pozycjami. Czy mrożą je na 2 miesiące?
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Kwiecień 2021, 15:19:57 wysłana przez OokamiG »