Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 124115 razy)

Martin Eden, Warpath i 9 Gości przegląda ten wątek.

Juby

  • Gość

Offline death_bird

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #91 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 14:39:19 »
O. To już dodrukowali?  :o  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 14:43:31 »
Drukują na bieżąco, tylko akurat im się tusz skończył przez chwilę.

Offline Arion Flux

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:13:35 »
I po Batmanie B&W na Gildii. Wymieciony.
Ojejku, jak tu nikt niczego nie rozumie. Przecież bylo czarno na bialym napisane, że nakład jest mocno ograniczony, no to nie dziwota, że sie szybko skonczyl. Teraz jest drugi, oczywiscie też mocno ograniczony. Dlatego kupujcie, bo już jest w drodze trzeci naklad mocno ograniczony, a magazyny sklepów nie sa z gumy i mają skonczona pojemnosć nawet w przypadku nakladow mocno ograniczonych.

Motyl

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #94 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:39:12 »
Wysyp Batmanów w wielu sklepach - https://www.ceneo.pl/95665399

Wczoraj na nieprzeczytane.pl oba Batmany Black and White były w dość okazyjnej cenie 153 zł za tom, dziś już niestety cena wróciła do normalności. 

ramirez82

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:12:27 »
Swoją drogą jak odebrałem wczoraj pudło z tymi trzema cegłami od Egmontu. Gabaryt pudła, ilość wypełniacza i pakowanie na zasadzie matrioszki (pudełko w pudełku) utwierdziły mnie tylko w przekonaniu że przy takich wydaniach nie ma co oszczędzać tylko zamawiać na Gildii.

Dokładnie! Męczyłem się wczoraj z rozpakowaniem tych komiksów, i w trakcie myślałem sobie, że jednak dobrze zrobiłem kupując te cegły w Gildii.

Online Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #96 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:28:57 »
Gildia, Atom i MVM - zawsze jestem pewny przesyłki z tych 3 sklepów.

Online nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 01 Październik 2020, 21:53:20 »
Właśnie otworzyłem paczkę z Gildii, i jak zazwyczaj, jestem zachwycony pakowaniem. Autentycznie, oni pod tym względem przechodzą samych siebie (dostałem efekt matrioszki, czyli kartony w kartonie), osoba która się tym zajmuje, naprawdę wkłada w tak kuriozalną, ale jednak bardzo ważną czynność sporo serca.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Gorzki

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #98 dnia: So, 28 Listopad 2020, 00:07:38 »


"Twoje zamówienie ma numer 499828"

może ktoś trafi 500 tysi

Offline Bazyliszek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 14:39:39 »
Nie zaglądam do tego tematu. Było pisane, że jak zamawiasz z odbiorem osobistym, to Gildia nie wysyła smsa powiadamiającego, tylko sam mail? Dziwne. Tania Książka przynajmniej smsa wyśle że jest paczka gotowa do odbioru. A w Gildii bida.

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 14:57:59 »
To nie sklep wysyła smsa tylko firma kurierska.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:19:38 »
Zamówiłem do księgarni gdzie Gildia ma punkt odbioru osobistego. Dziś przyszedł mail ale nie sms.

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:24:14 »
Ale Bazyl to napisz do sklepu czemu ci taką krzywdę robią, albo film nagraj  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline MarcusSz

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:03:31 »
A może wystarczy połączyć zapisane słowa w zdania i spróbować je przeczytać. Jak ja zdawałem maturę to tego jeszcze nie wymagali, ale podobno teraz tylko to jest wymagane (choć i tak jest jak widać to rzadką umiejętnością). Zacytuje co się wyświetla gdy wybierasz odbiór osobisty:
"Przewidywany czas dostawy do punktu odbioru osobistego to ok. 12h od czasu skompletowania przesyłki. Po skompletowaniu zamówienia wyślemy Ci maila informującego o możliwości odebrania swojego zamówienia. Zamówienie będzie można odebrać w księgarni Prószyński Media przy ulicy Rzymowskiego 28 w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godz. 10:30-18:00."
Ale spokojnie, cierpliwie czekaj na SMSa  ;D

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 16:04:12 »
Ale ta księgarnia nie jest placówką Gildii, mają tylko podpisaną umowę partnerską. To księgarnia ma system powiadomień taki a taki. Gildia nie ma pojęcia kiedy kurier dowiezie zamówienia z ich magazynu do księgarni.