Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 12:26:15 »
Pewnie już było pisane wcześniej, ale jak szybko Gildia wymienia uszkodzone egzemplarze ? Długo się czeka ?

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 12:39:58 »
Zależy od przerobu. To mimo wszystko mały sklep i jak mają sajgon (bo np. robią promocje i ilość zakupów się zwiększa) to czas się wydłuża.

Offline wujekmaciej

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 13:01:43 »
Ale tak mniej więcej ? ;)

Chodzi mi o to, czy jak dostarczę im we wtorek uszkodzony komiks, to jest szansa, że do czwartku mi go odeślą ?

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 13:07:34 »
Ale tak mniej więcej ? ;)

Chodzi mi o to, czy jak dostarczę im we wtorek uszkodzony komiks, to jest szansa, że do czwartku mi go odeślą ?

Tak, wyślą pewnie jeszcze we wtorek, może środę...

Offline Raveonettes

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 21 Kwiecień 2023, 13:24:21 »
Ale tak mniej więcej ? ;)

Chodzi mi o to, czy jak dostarczę im we wtorek uszkodzony komiks, to jest szansa, że do czwartku mi go odeślą ?
Ja ostatnio odsyłałem uszkodzony egzemplarz w piątek. Nowy otrzymałem dokładnie tydzień później.

Offline Motyl

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #650 dnia: So, 22 Kwiecień 2023, 10:13:19 »
Pewnie już było pisane wcześniej, ale jak szybko Gildia wymienia uszkodzone egzemplarze ? Długo się czeka ?

Przed świętami wymieniałem u nich komiks. Wysłałem w poniedziałek paczką pocztową, otrzymali we wtorek, zapytali mnie jeszcze mailowo, jaka kwota wysyłki do zwrotu powinna być i w środę nadali paczkę do wybranego przeze mnie paczkomatu. W czwartek miałem komiks.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 25 Kwiecień 2023, 16:48:37 »
Uuuu wysyłka do eu wzrosła z około 40 zł do około 70 zł. Srogo.

Offline donT

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #652 dnia: Wt, 25 Kwiecień 2023, 17:10:28 »
Stary, powiem tak - ciesz sie. Przesylka kurierska do Irlandii to 102zl na dzien dobry, dorzuc 1-2 tytuly i juz jest 158zl. Od jakiegos czasu wybieram przesylke poczta. Troche dluzej, ale o polowe taniej.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #653 dnia: Wt, 25 Kwiecień 2023, 17:32:25 »
O k***a nieźle. Dobra już nie narzekam :D

Offline Pinto

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #654 dnia: Pn, 05 Czerwiec 2023, 20:34:54 »
Już kiedyś pisałem, że pakują bezmyślnie.  Im większa paczka, tym słabsze zabezpieczenie - i jest dobrze, dopóki ktoś nie rzuci taka paczką. Ostatnie zamówienie to 14 pozycji i efekt to 4 komiksy z ubitymi rogami, bo jakim zabezpieczeniem jest tylko warstwa folii bąbelkowej w sytuacji, gdy komiksy przylegają do ścian kartonu? Żadnym.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #655 dnia: Pn, 05 Czerwiec 2023, 21:01:39 »
To prawda, Gildia za bardzo ściska wszystko ze sobą, nie ma żadnego buforu. Krytykowana czasem firma obsługująca Mandiokę robi to dużo lepiej, bez tony bąbelków i dziesięciu kartonów, bo robią to z głową.

Offline dinogal

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #656 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 16:47:57 »
mi po raz pierwszy też przyszedł komiks uszkodzony (obity róg i naderwana okładka) grunt że bez problemu wymieniają i już czekam na zamienny egzemplarz

Offline nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #657 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 17:02:13 »
Dzisiaj dostałem paczkę z Gildii, komiksy zawinięte w folię babelkową (i to całkiem sporo, ok 2 mb), spakowane w karton, i to jeszcze wrzucone do pudełka, które było wypełnione takimi piankowymi walcami. Po raz pierwszy w przypadku Gildii spotykam się z takim wypełniaczem. nawet jakby pudełko miało mocno tąpnięty jakiś róg, to w środku na tyle jest przestrzeni, że tąpnięcie nie doszło by do komiksów.
Na minus, niestety z powodu dostępności jednej pozycji, przesyłka była opóźniona o 3 dni. Ale doszła przed długim weekendem, więc jest co czytać. ;)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline hansior

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #658 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 22:02:09 »
Na minus, niestety z powodu dostępności jednej pozycji, przesyłka była opóźniona o 3 dni.

Oj tam, narzekasz. Przecież nawet dwa tygodnie to nie jest długo ;)

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #659 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 22:17:29 »
Różnica jest taka, że na Gildii nie masz podane przy składaniu zamówieniu, że potrwa te 2 tygodnie.