Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125072 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #570 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 14:48:35 »
Po zapytaniu czy sami nie mogą przysłać kuriera po uszkodzony egzemplarz odpisali, że "wyjątkowo możemy tak zrobić".  :o

Offline adamarluk

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #571 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 14:53:41 »
No dobra, a jak ktoś wyśle na ten adres co podałeś i ta paczka wróci do niego ? To to będzie pomoc czy nie ?
Oficjalna informacja to oficjalna informacja, dlaczego tego adresu nie ma stronie skoro można tam wysyłać ?
Mi nie pomogłeś, ja tu kupuje z raz na dwa lata przy dobrych wiatrach.
Zamiast udowadniać szkodę czy próbę pomocy, proponuję potwierdzić w Gildii taki sposób wysyłki mailowo czy telefonicznie.

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #572 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 14:56:58 »
Czyli jak nadam w paczkomacie na adres który mi podali to kurier to zawiezie? Nie chce mi się z pocztą bawić.

Offline Crono

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #573 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 15:03:02 »
Ja na początku września miałem reklamację na gildii. Napisałem do nich maila i przesłałem zdjęcia ubitych narożników. Odpisali że przepraszają i inne bzdety oraz podali adres na który mam przesłać komiks - właśnie ten który podał adamarluk. Wysłałem paczkomatem przez aplikację. Po kilku dniach otrzymałem maila żebym napisał ile zapłaciłem za wysyłkę żeby zwrócić mi te koszty.

Offline adamarluk

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #574 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 15:23:33 »
Czyli jak nadam w paczkomacie na adres który mi podali to kurier to zawiezie? Nie chce mi się z pocztą bawić.
Tak, na adres który podałem wcześniej.

Offline Warpath

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #575 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 15:57:47 »
No to fajnie, że tak jest, ale nie ma co się unosić, że ludzie po prostu o tym nie wiedzą i w związku z tym wyrażają swoje niezadowolenie i planują odpływ w związku z komunikacją i jednoznacznie brzmiącym regulaminem sklepu.

Także dziękuję za podpowiedź w razie przyszłych wypadków odnośnie tego, co można zrobić z tematem, by uniknąć sprintu na pocztę, niemniej uważam, że warto komunikować się nieco przyjaźniej :)

Online xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #576 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 16:04:25 »
Jeszcze fajniej by było jakby sklep napisał ten adres na stronie, wtedy nie byłoby tej całej dyskusji.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Death

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #577 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 16:51:54 »
Mnie tam aż tak nie przeszkadza pójście na pocztę. Wymienię i już:)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #578 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 17:21:19 »
Tak, na adres który podałem wcześniej.
A który numer telefonu i mail podawałeś w nadaniu?

Online Leyek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #579 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 18:43:38 »
Dziwna bardzo praktyka. Bo jak ktoś zauważył nasza wysyłka przez pocztę czy nawet inpost jest pewnie droższa niż kurier, którego oni zamawiali. Do tego większa szansa, że egzemplarz w wysyłce jeszcze bardziej ucierpi, a tak chyba jakoś outletowo się ich "pozbywali".

Offline adamarluk

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #580 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 19:00:02 »
A który numer telefonu i mail podawałeś w nadaniu?
bok@gildia.pl
22 278 17 61
Po nadaniu do paczkomatu wysyłam do Gildii maila z informacją o nr. przesyłki.

Offline nekro

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #581 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 07:04:43 »
Wzór pakowania godny do naśladowania. Komiksy owinięte folia bąbelkową, umieszczone na środku kartonu, a dookoła wypełnione gniecionym szarym papierem.

Offline laf

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #582 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 10:22:15 »
Promocja na Egmont w Gildii - https://www.gildia.pl/promocje/386

Offline Arne

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 11:03:29 »
Wrzuciłem do arkusza kalkulacyjnego i bęc (145 zamówień).
Liczyłem 2 lata temu w grudniu - na tamten czas wydałem w Gildii 118k (od 2007 roku)

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #584 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 13:13:11 »
Promocja na Egmont w Gildii - https://www.gildia.pl/promocje/386

Ta promocja to jakaś dziwna jest. Dopiero co była promocja na emefke, a u mnie na ponad 200 komiksów w schowku, głównie starocie, łapie się może z 5 sztuk. Jak już ktoś wspomniał, pewnie rzeczy które wyjątkowo im zalegają objęte są tą promocją.