Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 124415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #495 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 14:07:37 »
Dla ciebie pewnie lepiej pakują bo do innego kraju wysyłają.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline rekin

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #496 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 15:34:55 »
No i po cholerę mi te kartony i gazety, skoro bez tego od 3 lat dostaję komiksy od Gildii bez uszkodzeń?
Zrozum, że nie jesteś pępkiem świata. W moim przypadku się przydaje.

Offline Alfman

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #497 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 19:34:48 »
U mnie od 2007 roku w Gildii 123 zamówienia, reklamowałem 1 sztukę (wada wewnątrz komiksu).
Zapakowane zawsze w karton i bąbelki.
Dla mnie obok sklepu Non Stop Comics najlepsze pakowanie.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #498 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 22:35:18 »
Z okazji Komiksowej Warszawy Gildia przewiduje jakieś promocje czy nie bardzo?

Offline Teli

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #499 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 12:18:21 »
A ja znowu Gildię pochwalę.

Dzisiaj przyszła paczuszka zawierająca klika komiksów z grubaśnym nowym Gideon Falls od Muchy.
Wszystkie komiksy zapakowane w odpowiednią ilość bąbelka (te co były do progu darmowej wysyłki)  zaś omniaczek na matrioszkę. Czyli w pudełku dodatkowe pudełko, a w środku jeszcze więcej bąbelka jednym słowem - pancernie.
Stan po odpakowaniu: igła.

Według mnie gildia nadal w czołówce pakowania i te droższe albumy dalej będę brał tylko tam mimo potrzeby dopłacenia kilku złotych.

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #500 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 13:12:18 »
(...)grubaśnym nowym Gideon Falls od Muchy.(...)
Czekam na wrażenia z wydania w stosownym topiku.  8) ???

Edit: żeby nie było wyłącznie offtopu - 90% zakupów robię w Gildii, ale wydawnictw z wyższej półki cenowej nie wyobrażam sobie zamawiać gdziekolwiek indziej. Gildia to profesjonaliści pod tym względem.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Maj 2022, 13:17:42 wysłana przez Gazza »

MLeKrSkr

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #501 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 13:36:33 »
Ja zamówiłem w weekend 2 tomy z serii Marvel Limited i jestem ciekaw jak zapakują te wielgaśne tomiszcza. Do tego kilka mniejszych grubasów jeszcze.

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #502 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 16:21:14 »
Kurdebele, za każdym razem gdy wchodzę na gildię i chcę coś wyszukać otwiera mi się to jebutne menu i zasłania wyszukiwanie...


Offline Death

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #503 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 17:29:09 »
Gdybym miał wskazać jedną jedyną rzecz, która mnie wkurza w tym sklepie, a często doprowadza wręcz do szału, to fakt, że Gildia jest absosmerfnie jedynym miejscem gdzie nie jest utrzymywany stan mojego koszyka. W innych nawet jeśli mnie wyloguje, to po ponownym wpisaniu danych koszyk wygląda tak jak go zostawiłem. A w gildii zawsze, ale to zawsze jest po ponownym zalogowaniu pusty. Układam sobie koszyk pół dnia, a potem i tak wszystko psu...

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #504 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 18:17:17 »
U mnie komiksy w koszyku zostają i miesiąc lub dłużej jeśli sam ich nie usunę, czy jestem zalogowany czy nie (chyba że skończy się dostępność, to wtedy dana pozycja znika), więc to może u Ciebie jakieś ustawienia przeglądarki?

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #505 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 18:36:23 »
U mnie też pozycje w koszyku nie znikają.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #506 dnia: Cz, 02 Czerwiec 2022, 19:09:31 »
U mnie też kiedyś znikały i też mnie to wkurzało, ale teraz już nie znikają.

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #507 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 09:21:33 »
ostatnio nie kupuję dużo, ale kolejny raz z rzędu Gildia przekłada mi termin realizacji zamówienia z powodu potrzeby domówienia jakiejś pozycji. Najśmieszniejsze, że zamówienie opiewało na dwie pozycje. Jedna 24h terminu realizacji, druga 1-2 dni. To chyba już teraz ich stała praktyka.

Offline Megatron

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #508 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 10:58:32 »
Jeśli już miałeś czas napisać posta, napisz jaką pozycję zamiast jakąś.

Offline nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #509 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 12:34:54 »
To musisz mieć pecha, na, powiedzmy 20 ostatnich zamówień, miałem tylko jeden raz przesunięcie wysyłki o jeden dzień, a często wysyłają paczkę dzień -dwa wcześniej niż zakładany termin. A w każdej paczce mam od 5 do 15 pozycji.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.