Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #330 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 10:28:45 »
Ja to czekam az wynajda system teleportacji i gdy komiks trafi na ich magazyn o 6:00 to o 6:01 POWINIEN byc u mnie juz na półce... przeciez czekanie 2 dnii jest niedopuszczalne w dzisiejszym pedzacym swiecie, kupi wstydu nie moga tak dlugo czekac !

Online isteklistek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #331 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 10:39:31 »
Termin jest terminem i może niektórzy tak sobie organizują by im pasowało. Ja nie lubię jak przesyłka idzie w czwartek, czy piątek, bo zazwyczaj jest jakiś problem z kurierem i paczka leży do poniedziałku, więc to istotne, czy przesuwają termin.

sum41

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #332 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 10:45:21 »
Ja mieszkam na tej zsciankowej wsi i listonosz oraz kurierzy zawsze wszystko dostarczaja. Przez 40 lat mialem z 2x awizo, lub dzwonia aby zostawic u sasiada, rodziny lub w sklepie.

Listonosz nawet 4 opony swoim malenkim samochodem ostatnio dostarczyl.

Offline Dracos

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #333 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 11:17:30 »
Stwierdzić że notorycznie to chyba przesada sam skusiłem się w dzień darmowej dostawy na dwie pozycje, tj 14 grudnia, a 15 o 9 rano już był kurier. Ostatnio kiedy miałem jakieś opóźnienia z ich sklepu to tylko jak brałem Mieszko w przedsprzedaży, ale to nie ich wina.

Offline skil

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #334 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 11:25:18 »
Poza tym serio, dostać komiks 2 dni później to jest taka tragedia?

A kto twierdzi, że tragedia? Po prostu nie realizują zamówień zgodnie z tym, co deklarują. 
A poza tym uważam, że Rosja powinna być zniszczona.

Online OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #335 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 11:43:03 »
No ja wpłaciłem pieniądze w poniedziałek i czekam do dzisiaj, aż coś się ruszy, choć jeden komiks ma 1 tydzień realizacji, ale i tak w takim wypadku wcześniej gildia nie potrzebowała tygodnia.

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #336 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 16:02:26 »
To chyba mam jakieś szczęście, bo wczoraj wieczorem złożyłem zamówienie, a przed chwilą dostałem info, że już wysłane, chociaż dostępność nie była nawet 24h.

Offline Gazza

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #337 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 17:44:39 »
Zamówienie złożone we wtorek dziś dostarczone przez kuriera InPost. Wszystko cacy. Aha, ale ja w 90% przypadków płacę przy odbiorze. 🙂

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #338 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 18:49:57 »
U mnie jak zawsze - we wtorek zapłaciłem, w środę wysłali, a dzisiaj odebrałem. Gildia rządzi!

W tym samym czasie Tania Książka od dwóch dni niby już książki mi wysłała - tyle, że InPost nie ma ich przesyłki, bo wciąż jest status "w przygotowaniu" - kłamczuszki, kłamczuszki.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #339 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 22:41:07 »
Czy mi się wydaję, czy w lutowym pakiecie Egmontu na gildii brakuje doktor Aphry?

Offline Lipa

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 05:45:45 »
Więcej brakuje - Smerfów Świat Emocji, Serii komiksów 5+ i przede wszystkim Lucyfera tom 3

Offline stab

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:20:18 »
Jeden nowy Terminator od Scream już dostępny, drugi niby premiera dzisiaj, ale dopiero od jutra dostępny i blokuje wysyłkę :(

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #342 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:45:10 »
Jeden nowy Terminator od Scream już dostępny, drugi niby premiera dzisiaj, ale dopiero od jutra dostępny i blokuje wysyłkę :(

A ja dostałem info z gildii, że

Cytuj
zlecimy raz jeszcze ale dopiero po 10 stycznia ponieważ magazyn zaczyna inwentaryzację i wyszystkie wysyłki mamy wstrzymane.

w kwesti reklamacji, ciekawe czy całą wysyłkę wstrzymali.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #343 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 15:54:18 »
Tak


Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #344 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 13:34:10 »
Reklamacja Conan z Cymerii od Labrum. Zgłosiłem, wysłali kuriera, egzemplarz wymieniony dalej poobijany i porysowany. Gildia zamówiła kolejnego kuriera, ale przez śnieżycę nie mógł dojechać (miał zadzwonić na drugi dzień, nie zadzwonił) i paczka została odesłana. Podobno kuerier 2 razy zostawiał awizo... Gildia wysłała trzecią paczkę reklamacyjną, która właśnie do mnie dotarła i teraz wszystko jest OK. Ogólnie brawa dla gildii, co ciekawe wysłali zwrot w okresie, w którym w ogole nie wysyłają paczek.