Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 124417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #255 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 14:58:19 »
Zgadza się, wizyta na poczcie mnie przerosła. W zasadzie każda wizyta na poczcie mnie przerasta. A Gildia jest zajebista. A te komiksy przyszły w świetnym stanie, ale się czepiłem. A Ty Apasz ile masz dzieci, że takie rady doświadczonego ojca dajesz?

jedno

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #256 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 15:40:22 »
Aha. I tak zostawiasz dzieciaka sąsiadom i mówisz- Popilnujecie mi Marysi, bo idę do mięsnego po karczek?, czy tylko innym takie rady dajesz?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #257 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 15:48:19 »
Aha. I tak zostawiasz dzieciaka sąsiadom i mówisz- Popilnujecie mi Marysi, bo idę do mięsnego po karczek?, czy tylko innym takie rady dajesz?

Nie, żona zostaje jak ja idę do mięsnego po karczek. Przecież nie będę się pchał z wielkim wózkiem po karczek. A ty co, sam dziecko wychowujesz?

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #258 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 23:43:52 »
Apaszu, przepraszam, ale to donikąd nie zmierza, więc pozwolę sobie zakończyć tu dyskusję. Wszystkiego dobrego.

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #259 dnia: Pn, 07 Czerwiec 2021, 14:36:15 »
Dzisiaj wpłynął na moje konto zwrot za Borgię, aż głupio mi się zrobiło, że koszta skopanej przez Libertago akcji ponosi księgarnia.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #260 dnia: Pn, 07 Czerwiec 2021, 14:37:42 »
Teraz Gildia powinna zażądać od nich zwrotu tych pieniędzy, a w przypadku odmowy złożyć pozew do sądu.

Offline GoNzO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #261 dnia: Wt, 29 Czerwiec 2021, 11:03:41 »
Kurde, Rozbitkowie Czasu limitka przyszła z ubitym rogiem :[. Jak na taką książkę spodziewałbym się lepszego pakowania niż 1 warstwa folii bąbelkowej.

EDIT: Gildia odpisała na maila w 10 minut, będzie reklamacja, za to jak zwykle duży plus.
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Czerwiec 2021, 11:27:41 wysłana przez GoNzO »

Offline Rodrigues

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #262 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 10:26:41 »
Tajfun - "Jądro / Synonim zła" dostępny na Gildii. Ktoś wie o co w tym chodzi? To jakiś dodruk?

https://www.gildia.pl/komiksy/184540-tajfun-jadro-synonim-zla

Offline tB

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #263 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 13:43:33 »
Niestety po raz pierwszy reklamacja z powodu kiepskiego pakowania (a nie wady w druku): 7 na 8 pozycji ubitych. W poprzednich paczkach dzielono zamówienie na dwa zawiniątka w folię + taśmę, potem do kartonu z wypełniaczami, żeby nie latało. Tym razem wszystko zawinięte w jedną folię z nieskutecznym wypełnieniem kartonu.
Oczywiście proces reklamacyjny sprawny, ale lepiej by było nie musieć z niego korzystać - czyli zapobiegać, a nie leczyć.
« Ostatnia zmiana: Śr, 14 Lipiec 2021, 13:52:54 wysłana przez tB »

Offline Dracos

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #264 dnia: Pt, 06 Sierpień 2021, 13:38:44 »
Muszę pochwalić gildię pakowanie wiadomo klasa, ale szybkość realizacji też na wybitnym poziomie. Wczoraj po 13 zrobiłem zamówienie Katedra Otchłani plus 2 książki Le Guin, a dziś przed 12 kurier Inpostu zawitał do domu czym mnie mocno zaskoczył bo spodziewałem się że najwcześniej będzie w poniedziałek.

Offline Crono

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #265 dnia: Pt, 13 Sierpień 2021, 14:28:14 »
Ja muszę na gildię znowu ponarzekać. Komiks przyszedł ubity a na mojego maila dostałem odpowiedź że oczywiście mogę reklamować (z tym akurat nie ma nigdy problemu), tyle że według nich komiks został zniszczony podczas transportu, bo oni to nie wysyłają zniszczonych egzemplarzy.
Nosz kur... Jakbym nie wiedział, że w tej paczce był jeszcze inny (większy formatem) komiks który nie ma najmniejszego wgniecenia i nie widział jak całość została zapakowana (kilka warstw folii, dwa kartony w środku (w sumie, po co?)) to bym może uwierzył. Kartony oczywiście też bez wgnieceń. Nie lubię jak ktoś ma mnie za durnia.

Offline rekin

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #266 dnia: Pt, 13 Sierpień 2021, 18:21:00 »
Miałem już taką samą sytuację w Gildii. Fizycznie komiks nie mógł ulec zniszczeniu w czasie transportu, więc musieli mi wysłać mocno uszkodzony. Oczywiście zaprzeczyli.
Wymiana bezproblemowa. Zniżki mają marne, więc zamawiam tam głównie pozycje niedostępne gdzie indziej.

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #267 dnia: Pt, 13 Sierpień 2021, 19:14:06 »
No ale co to za różnica, skoro i tak wymienią bez problemów? Zawsze się może zdarzyć, że ktoś coś przeoczy przy pakowaniu.

Offline ryba

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #268 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 20:05:04 »
Pojawiło się Yiu w okładkach limitowanych.

Offline LukCook

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #269 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 12:41:26 »
Promka Gildii na Superhero z okazji Dnia Batmana: https://www.gildia.pl/promocje/307

Enjoy  :)