Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125483 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Guru_Komiksu

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #195 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 10:24:35 »
Akurat to już starsze sprawy. Za drugim razem chciałem reklamować, ale jakoś tak wtedy dużo innych rzeczy było na głowie, że przypomniałem sobie o tym kilka miesięcy później, gdy zabrałem się za lekturę. Jakby mi się to zdarzyło teraz, to już bym tego nie odkładał na później...

Offline nori

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #196 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 07:23:35 »
Gildia jak zwykle na najwyższym poziomie, w paczce kolejne dwa kartoniki, w każdym kupka komiksów idealnie owinięta folią babelkową i do tego taśmy klejącej nie żałowali. Tytuły jak zwykle idealnie wybrane, bez przesunięć w druku itp.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Crono

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #197 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 17:31:31 »
A ja muszę ponarzekać. Komiksy jak zawsze owinięte folią, ale same egzemplarze są poobijane. Przykre jest to że takie wysyłają, a kupuje się bądź co bądź za cenę wyższą niż w dyskontach.

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #198 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 09:54:02 »
Jak odbierałem Animalmana w kiosku, to miałem przez chwilę wrażenie, że się trochę rusza w środku. W domu okazało się, że i owszem, komuś nie chciało się spasować z kartonową kopertą jednego komiksu. A że to omnibus i bydle cieżkie, to lekko się jeden narożnik obił. Ale to do czytania jest, więc reklamować nie będę, po lektrze pewnie będzie miał gorsze obrażenia niż jeden obtłuczony narożnik.
Ale jest to jedyne moje złe doświadczenie z Gildią.

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #199 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 08:20:27 »
Nuda. Mnóstwo tektury i folii bąbelkowej. Pancerniacy!  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline burberry

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #200 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 12:08:13 »
Dawno nie kupowałem komiksów (z 4 lata) i jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że w Gildii są niższe ceny niż na bonito ;-) kiedyś nie do pomyślenia

Nesumi

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #201 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 12:22:40 »
Ja bym to odwrócił. Mianowicie: na Bonito są wyższe ceny niż na Gildii.

Offline Chmurny

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 16:01:55 »
Kupuję na Gildii od jej początku i jest to od wielu lat jedno z niewielu miejsc, w których zaopatruję się w książki. Dotychczas się nie zawiodłem. Tydzień temu wymianę ksiązki ze zniszczoną okładką przeprowadzili szybko i wzorowo. A dziś pobili rekord: w 40 minut od złożenia zamówienia (10 pozycji) dostałem potwierdzenie od kuriera o odebraniu paczki.
Ja lubię u nich kupować.

Przy okazji: "Wieczna wojna" (komiks) jest w sprzedaży.

Offline kv

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #203 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 18:24:01 »
Też Gildia jest głównym "dostawcą" dla mnie, nie narzekam, ale kilka niedogodności by się znalazło  ;D

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #204 dnia: Wt, 16 Marzec 2021, 21:29:30 »
Podobnie jak ja. Też od biedy mógłbym na ten sklep pomarudzić, ale... lubię tam kupować!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #205 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 09:01:54 »
Przyjemna sytuacja mnie spotkała w Gildii, otóż ominął mnie pierwszy tom Donżona zanim się wyprzedał i miałem na Gildii zaznaczone powiadomienie jeśli się pojawi. Dostałem wczoraj maila, że się pojawił. Na stronie produktu było info, że to ostatnie egzemplarze i mogą mieć uszkodzoną okładkę. Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem. Właśnie odebrałem i stan jest bliski idealnego. Minimalnie sfatygowana obwoluta w dwóch miejscach i to wszystko.

Offline Death

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #206 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 09:07:05 »
Smerfastycznie! Nie dość, że bardzo przyjemna sytuacja to jeszcze dotycząca świetnego komiksu i jednocześnie jednego z najlepszych fantasy ostatnich lat.

Offline Teli

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #207 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 09:12:21 »
Podłączam się do gratulacji.
Wygrałeś w komiksowe lotto :)

Offline roble

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #208 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 14:59:46 »
jakby kogoś interesowało to gildia ma wyprzedana salę prób Gipiego z 2008r od KG..
rano były 4, zostały 2 na tą chwilę..  :)

i wciąż z rabatem, szacun.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Marzec 2021, 15:06:18 wysłana przez roble »

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #209 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 15:28:35 »
[...]
i wciąż z rabatem, szacun.
Nie wszyscy księgarze to Enklawa komiksu, która nieźle łoi na allegro.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.