Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #750 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 07:44:30 »
Miesiac temu byla tam taka sama promka. Moze to rynek z lekkim opoznieniem reaguje na zeszloroczne wzrosty cen i nie jest w stanie przerobic takiej ilosci stuffu w regularnych cenach?

Ja w tym roku poza kilkoma mangami nie kupiłem jeszcze żadnych nowości premierowych. I to nie dlatego, że mnie nie stać czy coś w tym stylu tylko ceny okładkowe wskoczyły już na tak wysoki poziom, że coraz bardziej szkoda mi kasy na komiksy i czekam na jakieś okazję. Ostatnio np. udało mi się kupić komplet Ex Machina z rabatem 45%. Są też plusy takiego stanu rzeczy - przynajmniej mam czas na nadrobienie kupki wstydu.

Offline wojtast

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #751 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 17:03:16 »
Ma być nowa wersja sklepu? Nie wiem czemu jakoś mnie nie nastraja to pozytywnie.

+1
Bardzo lubię obecny layout i formę sklepu.
Zwłaszcza cenię sobie bardzo przejrzyste info odnośnie ceny, obliczonego rabatu nim się w ogóle wejdzie w produkt. Wszystkie czcionki i inne szczegóły też są świetnie dopasowane, a strona konkretnego produktu jest bardzo czytelna i świetnie kompiluje i zbiera do kupy różne istotne szczegóły o pozycji.
Dodać do tego często dostępne plansze lub opinie/recenzje i dzięki temu Gildia często dla mnie jest nie tylko sklepem, ale też fajnym portalem na sprawdzenie różnych informacji odnośnie danej pozycji.
Jedyne co mnie wkurza to 'hoverable menu'. Nienawidzę takich rozwiązań, ale w dzisiejszych czasach chyba to jest 'trendi' i nie zdziwiłbym się jakby akurat ten paskudny feature został.

Boję się, że Gildia może skończyć jak Rebel.pl
Kiedyś Rebel.pl to był nie tylko sklep ale też wręcz pewnego rodzaju baza danych odnośnie gier planszowych oferowanych przez Rebel kiedykolwiek w sprzedaży/imporcie.
Po zmianie, stali się dla mnie nieczytelnym portalem, usunęli i usuwają większość pozycji których już nie mają w ofercie.
Przestałem mieć jakąkolwiek potrzebę sprawdzania tam czegokolwiek i przestałem też być ich klientem, bo odrzuca mnie ich obecny sklep.

Nie wiem, może ja jestem już takim dziadersem, który nie lubi żadnych zmian, ale z mojej perspektywy to są przykłady zmian, których ja nie potrzebuję i o które nie proszę.

Offline misiokles

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #752 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 17:11:04 »
Dokładnie te same argumenty padały kilka lat temu jak Gildia zmieniała jeszcze starszy layout na obecny, gdzie każdy po miesiącu się przyzwyczaił do nowego widoku.

Offline radioblackmetal

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #753 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 17:49:44 »
Nie wiem, może ja jestem już takim dziadersem, który nie lubi żadnych zmian

W takich sytuacjach cytuję: "Wampiry lubią jak nic sie nie zmienia "

Do ostatniej zmiany na Gildii też musiałam przywyknąć.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything