Autor Wątek: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny  (Przeczytany 2738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kandor

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:41:49 »
papier cieniutki, gazetowy, szarawy - jak np w dark knight detective. reszta bez zarzutu. mam te 4 tomy.
Polecasz zatem, warte 600 zł? :-)

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:44:29 »
ciezko powiedziec ja kupowałem dużo taniej jak się to ukazywało. wydanie hc z obwolutą. historie częściowo wydane u nas przez tm-semic. byrne zrobił reboot supermana. u mnie zadziałała nostalgia głównie, ale po latach nawet da rade to czytać.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:45:44 »
Superman The Man of Steel - 4 tomy. Warto brać? chodzi mi głównie o jakość wydania/komfort czytania. Ktoś miał w ręku?


HC w standardowym formacie, jak Egmont na twardy, tylko tu masz obwolutę i są klejone nie szyte, papier jest dobry - matowy.

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kandor

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:46:51 »
ciezko powiedziec ja kupowałem dużo taniej jak się to ukazywało. wydanie hc z obwolutą. historie częściowo wydane u nas przez tm-semic. byrne zrobił reboot supermana. u mnie zadziałała nostalgia głównie, ale po latach nawet da rade to czytać.
Raczej chodzi mi o kwestie techniczne czy się opłaca, bo Byrne'a znam, Semiki czytałem jak wychodziły, wiem że na historiach się nie zawiodę.

Offline Kandor

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:50:12 »
OK, to mi wystarczy. Dzięki Wielkie chłopaki. Dzięki za filmik Xanar - rzuciłem okiem na filmiki Omara, ale polskie nagranie mnie trochę bardziej zachęciło :-)

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:51:56 »
Nie wiem, sam musisz sobie odpowiedzieć czy się opłaca, innego wydania za bardzo nie ma, jak zrobią omnibus to pewnie będą podobne pieniądze chyba, że robią w dwóch to będzie drożej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #51 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 21:04:07 »
nikt nie wspomniał o bawełnianej torbie na x lecie, mvm mieli takie z poliestru dużo słabsze :)

Offline Toranga

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 21:53:44 »

Superman Exile - część kontentu wydana już przez TM-Semic

W sumie xanar dobrze Ci odpisał na temat każdej z wymienionych pozycji, ale to jest paradne. Z ponad 900 stron tego omnibusa TM-Semic wydał maks 200 stron. Masz ok 700 stron nowego materiału, na wydanie którego w Polsce długo, a może nigdy nie mamy co liczyć, a o jakości wczesnych Semików to już w ogóle nie wspominam.
Rzeczywiście ten tytuł nie robi wow...

Offline Warpath

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 22:02:57 »
Toranga, może na Tobie robi, więc be my guest - śmigaj z zakupem ;)

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 22:10:53 »
jakości historii czy jakości wydania? papier w tych hckach niestety nawet gorszy niż w pierwszych semicach.

Offline Toranga

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #55 dnia: So, 03 Wrzesień 2022, 04:05:10 »
@Warpath
Ja już dawno mam. I kupiłem w lepszej cenie.
Jak nie robi wrażenia to nie musi. Ale nie pisz głupot, że TM-Semic wydało.

@freshmaker
Jakość papieru, jakość liternictwa, jakość tłumaczenia.

Offline Warpath

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #56 dnia: So, 03 Wrzesień 2022, 07:32:00 »
@Warpath
Ja już dawno mam. I kupiłem w lepszej cenie.
Jak nie robi wrażenia to nie musi. Ale nie pisz głupot, że TM-Semic wydało.

Toranga, polecam czytanie ze zrozumieniem zanim zaczniesz kręcić gównoburzę, chyba że to Twój jedyny cel na tym forum. Wyraźnie napisałem, co sam cytowałeś, że TM-Semic wydał część kontentu. Gdzie tu minąłem się z prawdą?

Offline Tymon Nadany

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #57 dnia: So, 03 Wrzesień 2022, 07:48:49 »
Z tego co widzę to wystawili praktycznie ten sam towar, którego wystawiali przez cały rok na promocjach weekendowych.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #58 dnia: So, 03 Wrzesień 2022, 10:34:56 »
To co się posprzedawało to raczej nie było  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline rekin

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #59 dnia: Nd, 04 Wrzesień 2022, 02:47:26 »
Też spodziewałem się więcej po promocji na 10-lecie. Trzeba wziąć pod uwagę, że ogólnie omnibusy na Atomie są drogie, chyba że weźmie się preordera (choć i tu ceny stają się powoli zaporowe). W tym sklepie rzadko jest obniżka na cały asortyment.

Oczywiście nie każdy tu znajdzie coś dla siebie, ale też na promocję nie można szczególnie narzekać. Cena za DEATH AND RETURN OF SUPERMAN OMNIBUS HC (2022 EDITION) jest naprawdę atrakcyjna. Nawet jeśli wyda to Egmont, to pewnie w mniejszym formacie. SUPERMAN EXILE AND OTHER STORIES OMNIBUS już wywiało. Wg niektórych to najlepszy omnibus z tym bohaterem. Miałem w rękach ten komiks i mimo że nie jestem fanem "Esa", to z chęcią przygarnąłbym go. Wciąż jest dostępny GREEN LANTERN BY GEOFF JOHNS OMNIBUS.

Na pewno część komiksów zostało wystawionych w więcej niż jednym egzemplarzu.