Autor Wątek: Gandalf.com.pl  (Przeczytany 3434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chch

Gandalf.com.pl
« dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 12:28:59 »
Proszę o wrażenia użytkowników, którzy kupowali w tym roku coś nze sklepu gandalf.pl.  czy mają wszystkie pozycje które sprzedają, czy dobrze pakują, czy długo się czeka na zamówienie, ogólne wrażenia.

Offline Cypher

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 12:48:36 »
Kilka dni temu dostałem od nich pierwszą paczkę. W środku trzy komiksy/nowości Egmontu. Wysyłka bardzo szybka. Bez czekania.
Czy dobrze pakują? :) W środku zero jakiegokolwiek wypełmiacza. O dziwo komiksy przyszły w całości, a była tam taka kobyła jak Potwór z B. - Snydera. Nie wiem, może że wysyłka przez PP? Chyba pisałem, żeby zapakowali pancernie ... wszystkim tak piszę ... i jak wiekszość, ma na to wyj$#ane. W środku dodatkowo 2 zakładki, 10 zeta rabatu na następne zamówienie i 10% rabatu startowego na zakupy w FERA (pieski, kotki).

Offline Castiglione

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:09:53 »
Chyba pisałem, żeby zapakowali pancernie ... wszystkim tak piszę ... i jak wiekszość, ma na to wyj$#ane.
Osobiście też bym miał. Naprawdę myślicie, że ktoś na to zwraca uwagę? Każda firma ma jakiś określony standard pakowania i jego się trzyma.

Poza tym takie dopiski sugerują, że zazwyczaj robią to źle, skoro trzeba ich specjalnie prosić. Nie jest to zbyt miłe, więc też nie liczyłbym na specjalne traktowanie.

Offline Cypher

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:34:52 »
Ooo ... nie pomyślałbym o tym ... dzięki za tip.
A więc następnym razem (o ile w ogóle coś u nich zamówię), to poprosżę o jak najgorsze pakowanie.
Oni sobie pomyslą, że to nie jest zbyt miłe i dla odmiany zapakują mi zamówienie w kilogram folii.

Online misiokles

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:51:44 »
Oni tego nie czytają. Szczególnie ci zatrudnieniu na umowę-zlecenie do pakowania.

Offline Benson

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 11:39:40 »
20.11 zamówiłem w Gandalfie 2 twarde komiksy, 2 miękkie i książkę (miękka). Paczka (Ruch) przyszła 27.11. Niestety okazało się, że Szninkiel był ubity.
Kontakt na FB był szybki i rzeczowy, więc jeszcze tego samego dnia wsadziłem komiks do Paczkomatu (darmowy zwrot).
Reklamację rozpatrzono dopiero dzisiaj - komiks już jest od dawna u nich niedostępny, więc dostanę zwrot środków. Na szczęście zdążyłęm kupić go wcześniej w EMPiKu raptem za jakieś 4-5zł drożej, więc ogólnie tragedii nie było.

Offline Antari

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 21:18:06 »
Moje doświadczenia z Gandalfem są super. Zamówiłem kilka pozycji. Dość długo musiałem na nie czekać ale w końcu się doczekałem. Dorzucili indywidualny kod na dodatkowe 10% zniżki. W parze z dość wysokim procentem zniżki na nowości z grudnia wyszło najtaniej ze wszystkich dyskontów. Złożyłem kolejne zamówienie. Pakowanie standard, bąbel, karton. Wszystko przyszło w idealnym stanie.

Offline chch

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 07:56:43 »
Moje kolejne zamówienie z Gandalfa. 10 komiksów, zamówienie na prawie 400 zł.
Znowu bez żadnych wypełniaczy (jeszcze nigdy nic nie dodali, żadnej folii, wypełniaczy, poduszek).
Tym razem trafił się uszkodzony komiks. mocno ubity róg w jednym tomie Locke i Key.



« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Kwiecień 2021, 09:07:02 wysłana przez chch »

Offline zombie001

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 19:01:24 »
Albo muszę kupić mocniejsze okulary, albo po prostu niema tego w ich regulaminie. Orientuje się ktoś w jakim terminie należy opłacić zamówienie, żeby nie anulowali? 
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline chch

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 28 Październik 2022, 17:24:37 »
Zamówienie za ponad 200 zł. Tom strong 3, deliaie 2, w imieniu Polski walczącej, nowy kaczogród barksa, dwie książki. wszystko zapakowane w... kopertę bąbelkową. grzbiet delisi przebił kopertę na wylot. Na szczęście albo odległość od ich magazynu (Łódź, wysyłka do Warszawy) albo sposób dostawy (orlen paczka) zadecydowały o braku znaczących uszkodzeń (na pierwszy rzut oka) niemniej drugi raz tam nie zamówię..Rok czy dwa temu jak zamawiałem tam to chociaż mieli w standarzie pudełko tekturowe...

Offline Deepdelver

Odp: Gandalf.com.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 13:34:05 »
Niestety Gandalf kontynuuje swoją naganną praktykę handlowania towarem, którego nie ma i nawet nie zamierza mieć. Cena atrakcyjnie niska żeby się wypozycjonować w wyszukiwarkach i porównywarkach, zamówienie złożone, opłacone i potwierdzone, potem tydzień ciszy i anulowanie zamówienia od pozorem braku towaru (który był zapowiedzią i dopiero dzisiaj trafia do sprzedaży). Pieniądze "zwrócą do 14 dni". Pomysłowy sposób na bezkosztowe kredytowanie działalności.