Autor Wątek: Empik - Kody i komentarze  (Przeczytany 19166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bazyliszek

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 07:35:04 »
Kurczę a już było dobrze, już było tak dobrze.



Ja nie wiem komu to przeszkadzało, że ludzie sobie kupowali komiksy za niższe ceny. :/ No trudno. 15% to i tak lepiej niż płacić cenę okładkową, zwłaszcza że obie Kolekcje będą liczyć minimum 100 numerów.

Dziękuję Motylowi za kod.

Offline ww24

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 07:51:51 »
Kurczę a już było dobrze, już było tak dobrze.



Ja nie wiem komu to przeszkadzało, że ludzie sobie kupowali komiksy za niższe ceny. :/ No trudno. 15% to i tak lepiej niż płacić cenę okładkową, zwłaszcza że obie Kolekcje będą liczyć minimum 100 numerów.

Dziękuję Motylowi za kod.
No przecież wystarczy tylko appka... Której nawet nie trzeba pewnie mieć tylko albo numer telefonu albo screen od kogoś... Bez przesady z tym biadoleniem. Oni ustalają zasady a nam zostaje je obejść jak się da

Offline Voitas

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 08:32:16 »
Nie sądziłem, że w tych czasach instalacja apki na telefonie to taka tragedia ...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 08:52:45 »
I po cóż te mocne słowa? Żadna tragedia. Ja na przykład bardzo nie lubię takiego modelu biznesowego, który mnie agresywnie zachęca do instalowania aplikacji. Nie jednej - robi to teraz 99% sklepów stacjonarnych. Więc nie chcąc skończyć z setkami aplikacji mi niepotrzebnych, baterią trzymającą godzinę i wolniej działającym systemem w smartfonie, (nie wspominając o kolejnych firmach, które korzystają z moich danych żeby mnie spamować bo muszę zaznaczyć zgody marketingowe) olewam je kiedy tylko mogę. Przeważnie to polega na tym, że robię zakupy w jakimś innym sklepie (na przykład internetowym). Tutaj nie mogę tego zrobić, więc gdyby mi bardziej zależało na kolekcji niż na braku aplikacji to bym ją zainstalował. Ale jako, że na kolekcji mi nie zależy (kupowałem w zasadzie przy okazji podczas spacerów żeby czasem przeczytać jakiś odmóżdżacz) - brak aplikacji wygrywa u mnie w tej konkurencji.

Offline stachel

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 09:25:29 »
Kartę można dodać do portfela Google i aplikacje usunąć :)

Offline Castiglione

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 09:49:33 »
No ja też nie lubię ściągać tych badziewnych aplikacji, a teraz w każdym sklepie do tego zachęcają.

Ja nie wiem komu to przeszkadzało, że ludzie sobie kupowali komiksy za niższe ceny. :/
No pewnie sklepowi, co mnie akurat nie dziwi.

Offline volker

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 13:00:24 »
To nie chodzi o stricte instalowanie aplikacji, a o udostępnienie prywatności jaka wiąże się z taka instalacją, która dostaje dostęp do naszych danych ze smartfona.

Offline HugoL3

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 14:25:57 »
To nie chodzi o stricte instalowanie aplikacji, a o udostępnienie prywatności jaka wiąże się z taka instalacją, która dostaje dostęp do naszych danych ze smartfona.

U mnie aplikacja Empik ma dostęp tylko do powiadomień a i to można wyłączyć jeśli ktoś sobie nie życzy.

Offline Dracos

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 16:35:10 »
Kartę można dodać do portfela Google i aplikacje usunąć :)

Nawet wydaje mi się że można założyć to konto mój empik online i wygenerowaną kartę dodać właśnie do takiego agregatora jak Google portfel a od apki trzymać się z daleka.

Online Bazyliszek

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 17:30:21 »
Nie chodziło mi o to, że mam problem z aplikacją Empiku. Mam już ich Premium Free od czasu gdy był kod na 10 zł za pierwsze zakupy. Myślałem, że ten kod już nie będzie dawał -20% na Kolekcje, tylko -15%, nawet z apką. Ale dziś kupiłem Marvel Origins #16 i jak wcześniej wyszła zniżka 10 zł. Czyli póki tak będzie, nawet z apką, jest wszystko ok. Liczy się wysokość zniżki.

Offline Kyms

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 17 Sierpień 2023, 17:42:07 »
Co za czasy, żeby tak jojczyć o wysokość kodu zniżkowego. Lepsze nawet te -15% bez aplikacji, niż nic. Równie dobrze mogliby w ogóle nie dawać ich i kazać płacić zawsze cenę okładkową.. Trochę w tyłkach się przewraca od wygody.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 17 Sierpień 2023, 18:44:23 »
Lepsze nawet te -15% bez aplikacji, niż nic.

Lepsze nic.

Równie dobrze mogliby w ogóle nie dawać ich i kazać płacić zawsze cenę okładkową..

I co jeszcze by mogli kazać?

Offline Kyms

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 17 Sierpień 2023, 19:08:56 »
Lepsze nic.

Mhm... czyli lepiej płacić standardowe 45zł za komiks, niż mieć możliwość rabatu -15% od ceny okładkowej?  ;D ;D

I co jeszcze by mogli kazać?
Wymyśl co chcesz  ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 17 Sierpień 2023, 19:11:54 »
Mhm... czyli lepiej płacić standardowe 45zł za komiks, niż mieć możliwość rabatu -15% od ceny okładkowej?  ;D

Lepiej nie kupić tego komiksu.

Online Bazyliszek

Odp: Empik - Kody i komentarze
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 24 Sierpień 2023, 10:56:57 »
Ma ktoś nowy kupon -20 procent do Empiku? Ten ostatni od Motyla jeszcze w środe 16.08 mi zadziałał jak kupowałem Marvel Origins 16. Ale dziś 24.08 juz nie działa a mam jeszcze Batmana BiZ do kupienia