Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #375 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 08:01:39 »
nope ;)

martinezpl

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #376 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 20:06:19 »
A będzie jeszcze jakaś wyprzedaż z Nowe DC Comics jak kiedyś było po 30 zł za tom? Teraz też są ale tylko wybrane, z reguły 1 tomy

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #377 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 16:06:29 »
Darmowa dostawa do inpostu na www.egmont.pl
od 49zł przy zakupie przynajmniej 1 produktu z puli:
https://egmont.pl/disney-darmowa-dostawa

Informacyjnie: jeśli ktoś nie odbierze w terminie, to paczka od razu wraca do nadawcy a nie do oddziału inpost

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #378 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 14:11:57 »
Darmowa dostawa do inpostu na www.egmont.pl
od 49zł przy zakupie przynajmniej 1 produktu z puli:
https://egmont.pl/disney-darmowa-dostawa

Informacyjnie: jeśli ktoś nie odbierze w terminie, to paczka od razu wraca do nadawcy a nie do oddziału inpost

dorzucamy 30% na tę ofertę (oprócz prasy)

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #379 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 13:24:05 »
https://egmont.pl/pakiet25

Dodatkowy rabat 25% od ceny promocyjnej (wychodzi 40% od detalu) przy zakupie całych pakietów z listy

Offline zerodwatrzy

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #380 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 16:36:13 »
Fajna promocja, kup pakiet, wyślemy ci część pakietu, bo w sumie to nie mamy wszystkich tomów Ex Machiny

2rcfrt

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #381 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 04:37:15 »
Ja po moich doświadczeniach podziękuję.

Wyślą tomy 2-3, bo akurat nie będzie 1.
Dowiem się o tym po tygodniu rozpakowując paczkę, bo nikt mnie nie zapyta czy tego chcę. Potem mymiana e-maili, bo system  sklepu pozwala mi tylko zamówić.

Offline zerodwatrzy

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #382 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 15:31:44 »
Najlepsze jest to, że dostałem tomy 1-4, nie zrealizowali tomu 5, który nadal jest na sklepie. Dzisiaj odebrałem paczkę i chyba wiem dlaczego tak się stało - karton dopasowany idealnie rozmiarem pod 4 tomy, zero folii i jakiegokolwiek innego zabezpieczenia, komiksy cudem niezniszczone. Piąty anulowali bo by już się nie zmieścił, zrozumiała sprawa :D

Offline Death

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #383 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 20:44:47 »
Ja po moich doświadczeniach podziękuję.

Wyślą tomy 2-3, bo akurat nie będzie 1.
Dowiem się o tym po tygodniu rozpakowując paczkę, bo nikt mnie nie zapyta czy tego chcę. Potem mymiana e-maili, bo system  sklepu pozwala mi tylko zamówić.
Super historia. Chcesz przeczytać, a oni wysyłają bez pierwszego tomu i reszta zamówienia jest po nico. :D
To ja już wolę jak paczka przychodzi nieco sfatygowana, przynajmniej możesz przeczytać zamówione komiksy.

Offline Koalar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #384 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 15:21:12 »
Nieraz mi się baner gdzieś pojawiał, że jest -30% na egmont.pl, wchodzę, a już nie ma tej promocji. Albo minus 25% na wszystko, wchodzę, a tam dopiero info, że nie na Batman Noir. Teraz też jakiś cyrk. Albo jest niby na stanie 1 sztuka Batmana z okładką Trusta, ale mi jej nie przysłaliście, choć cały czas wisi, że jest - co to ma być, wabik na zakupy? Kup to i coś innego, a dostaniesz tylko coś innego? W ogóle co tam macie za system, że jakichś komiksów macie "małą ilość", jak są gdzie indziej dostępne (akurat nie ten Trust)? Jak jest mało, to powinniście domawiać, żeby realizować pełne zamówienia. Słabo jak na oficjalny sklep. Ogarnijcie się, bo marnujecie mój czas.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Murazor

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #385 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 16:00:20 »
Wysyłanie nie kompletnych zamówień to standard w tym sklepie. W końcu ravelo ich obsługuję, a tam jest identycznie.

Offline rekinn

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #386 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 16:58:48 »
Też tak miałem, że mi wysłali zamówienie bez jednego tomu całej serii. To jest beznadzieja. :/

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #387 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 17:14:43 »
Ostatnio mieliśmy z tym nasilony problem, który miał podłoże techniczne.
Zdaję sobie sprawę z problemu.

Offline Grrrgory

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #388 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 21:01:19 »
@up
No nie, ale mnie wkurzyliście dzisiaj.
Skusiłem się na dwa zestawy w promocji - 3 Drapaki i 4 Marvel Komiks i co?  Dostałem maila że nie ma dostępnych wszystkich zamówionych komiksów, ale z wielkiej swojej łaski wysłaliście mi 2 tomy Drapaka i 1 - tak JEDEN nr Marvel komiks - z 4 zamówionych. No rzesz...

Ok, ja rozumiem problemy techniczne, nieporozumenie czy coś, bywa, ale nie rozumiem dwóch rzeczy:
- po pierwsze - jak można wysłać klientowi niekompletne zamówienie bez wcześniejszego porozumienia się czy klientowi takie coś odpowiada?
- po drugie - skoro już wiecie, że nie macie tych komiksów na stanie, dlaczego NADAL SĄ DOSTĘPNE do kupienia?

Mi to wygląda na zwykłe oszustwo i celowe wprowadzenie klientów w błąd, no bo jakaś, pewnie duża część, machnie na to ręką i weźmie to co im przyślecie, czego normalnie by nie zrobiła.
Ja na pewno nie. Paczka pójdzie do zwrotu, a za zmarnowany mój czas, nerwy i bądź co bądź zamrożenie pieniędzy, będę omijał sklep egmontu szerokim łukiem, jak livro czy ravelo. Przykro trochę, bo to nie pierwszy mój zakup u Was, ale pierwsza taka sytuacja... i na pewno ostatnia. Może to oznaka starzenia, ale ja swój czas, nerwy i pieniądze szanuję i oczekuję od kontrahentów, że też to uszanują. Podziękował i dobranoc.

Offline Pawelek

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #389 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 23:16:43 »
Dziś już mam pod korek wszystkiego <otwiera wino>
To żeby to wino takie cierpkie nie było to ja pochwalę. Promocyjna przesyłka już odebrana. Zawartość zgodna w 100% z zamówieniem. Komiksy zapakowane w duży karton z wypełniaczami (dwa boki i góra/dół), dwoma bokami przylegały bezpośrednio do ścianki kartonu ale po pierwsze ktoś pomyślał i od strony ścianki dał grzbiety a po drugie masa paczki skutecznie uniemożliwiała rzucanie nią :) Wyglądało to jakby ktoś upewnił się, żeby przesyłka doszła w dobrym stanie ;) Jestem bardzo zadowolony z zakupu. @history dzięki za cynk o promocji, @glutamiluta dzięki za nie anulowanie zamówienia po tym jak okazało się, że to jednak nie tak miało działać  ;D