Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192925 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #270 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:09:30 »
wróci, w tym tygodniu będzie

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #271 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:35:06 »
no i to się rozumie - w końcu wydanie limitowane! ;)

Online nori

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #272 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 18:17:03 »
@glutamiluta
Jak to jest z dodawaniem do zamówień karty Marsjanina z gry "Pojedynek Superbohaterów DC". Dodawane losowo, od pewnej kwoty czy jak?

Ja te karty znalazłem normalnie w egzemplarzach odrodzenia zakupionych w Bonito. Były pod folią, więc być może wszędzie są jako gratisowy dodatek.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Arne

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #273 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 19:21:48 »
Ależ się dziś zawiodłem na sklepie Egmontu!
Zamówiłem w poniedziałek 6 komiksów DC Rebirth z polskimi okładkami: wziąłem tylko te, które mi się podobały - starczyło akurat, aby załapać się na darmową wysyłkę. W środę dostaję od nich maila: zamówienie zrealizowane - wysłane 5 komiksów, 1 nie wysłany (i to jeden z lepszych: ten z Green Arrowem). Do tego adnotacja: "Przepraszamy za niepełną realizację zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby rozbieżność między ofertą sklepu a stanem w magazynie nie miała w przyszłości miejsca". Następnego dnia sprawdziłem w sklepie Egmontu: okładka z Green Arrowem dostępna z komentarzem: duża ilość. Nie chciało im się nawet  jednego dnia poczekać na towar - lepiej wypchnąć bez pytania klienta niepełne zamówienie - przecież liczy się ilość zrealizowanych zamówień, w statystykach i słupkach sprzedażowych to lepiej wygląda!
Teraz, aby dostać ten komiks musiałbym zamówić tylko ten jeden - i oczywiście zapłacić za wysyłkę. Dorzucać do zamówienia innych komiksów, aby przekroczyć próg darmowej wysyłki mi się nie opłaca - sklep Egmontu nie ma zbyt konkurencyjnych cen.
Napisałem wczoraj w tej sprawie do ich działu obsługi klienta, aby wysłali mi ten brakujący komiks (na ich koszt) - poprosiłem o pilną odpowiedź - żadnego odzewu do tej pory. Dzwoniłem dziś przez cały dzień do nich - głucha cisza, nikt nie podnosi słuchawki.
Podejście do klienta - żenujące. Jestem zniesmaczony.

2rcfrt

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #274 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 20:20:23 »
@glutamiluta mówiła że rezerwują towar. Przyznaję nie uwierzyłem, bo też już raz się na tym przejechałem. Teraz widzę że nic się nie zmieniło.

@glutamiluta czy rozważacie w najbliższej przyszłości zmianę systemu, na taki który potrafi ogarnąć zamówienia klientów w lepszy sposób? Teraz zamawiając więcej niż jeden produkt nigdy nie wiadomo co się dostanie.

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #275 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 20:26:02 »
Zaczynam się obawiać o moje zamówienie, które ma zostać wysłane w styczniu (kompletowałem po 1 okładce na tom)
Specjalnie nie kupuję serii na bieżąco by mieć za jednym zamachem te polskie okładki.

Podobne zamieszanie chyba było przy okazji promocji 60% na Nowo DC Comics i ludzie pisali że dostawali niepełne zamówienia. Ostatecznie się wtedy nie zdecydowałem bo nie chciałem dostać np. 4 tomów z 6.

Czy egzemplarze do zamówień, które są w systemie są jakoś "zabukowane" do danego klienta i czekają na wydanie wszystkich komiksów, czy może w styczniu będzie trochę paniczne szukanie tych tomów ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #276 dnia: So, 16 Listopad 2019, 09:09:42 »
są rezerwacje pod towar ale rotacja jest bardzo duza

@BosMan plis nr zam na priv, zajmę się tym

2rcfrt

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #277 dnia: So, 16 Listopad 2019, 16:43:50 »
@glutamiluta, by coś poprawić trzeba zauważyć problem. Może wprowadźcie jedną zmianę, niekompletne zamówienia z komiksami nie będą automatycznie wysyłane do klientów.
Celowo piszę o komiksach bo mogę sobie wyobrazić że to swoisty model biznesowy. Wysyłać jak leci, bo mało komu będzie chciało się reklamować braki.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #278 dnia: So, 16 Listopad 2019, 16:58:17 »
pomysłów i chęci mi nie brakuje, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę. ale staram się, serio :)

Offline GoNzO

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #279 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 15:49:27 »
Czego zabrakło? Mam nadzieję, że nie okładek z miastami w Odrodzeniu :(?

Edit: Ojej, widzę, że jednak tego dokładnie zabrakło, a sam mam zamowienie na grudzień. Czy będą dodruki? To dla mnie istotne, nie lubię niepełnych kolekcji, będę musiał anulować zamówienie :(.

Swoją drogą ciekawe jaki był nakład, noir ciągle dostępny, a tu zniknęły.
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Listopad 2019, 15:57:21 wysłana przez CG-GNZ »

Offline vision2001

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #280 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 19:01:28 »
Ja też mam nadzieję, że moje zamówienie z 23.09 zostanie w pełni zrealizowane z okładkami, które obecnie nie są dostępne (Flash #6 i DC #7).
Granda jeśli tak się nie stanie!

Offline stachel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #281 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 20:29:07 »
Uff, dobrze że ja swoje zamówienie już dostałem. Brałem tylko 2 okładki i szczęśliwie obie dotarły. Ciekawe, czy Egmont ogarnie sprawę i wszyscy z preordera dostaną swoje zamówienia.

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #282 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 21:09:09 »
Ja zamówiłem 7 i czekam do stycznia. Mimo że bardzo chętnie bym już przeczytał aktualnie wychodzące tomy to postanowiłem dorzucić się do bardzo fajnej inicjatywy.
Szkoda by było, gdyby to czekanie okazało się daremne bo czegoś zabrakło.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Koalar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #283 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 21:37:10 »
Mam nadzieję, że braki wynikają z odłożenia komiksów dla tych, co kupili wcześniej. Była możliwość wcześniejszego zamówienia, to zamówiłem i zapłaciłem. Jak się okaże, że nie ma dla mnie, a dostali ludzie, co zamówili po mnie, to się wkur-rzę i będzie dym.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Logan

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #284 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 18:26:57 »


w sklepie nie dodajemy

Dostałem od co najmniej trzech osób info, że dostali kartę razem z zamówieniem z Egmont.pl. Szkoda, zamawiając okładkę Trusta liczyłem, że też mi się poszczęści, nie będę darł szat o jakąś kartę ale jednak wypadałoby informować jak jest.