Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:04:27 »
Super promka, także nie miałem żadnych specjalnych wymagań ale każdy z tych 8 tomików dostała po małym dzwonie i nie jest to winą przewoźnika, tylko fatalnej obsługi Azymutu.
I tak i nie. Kurier ma dowieźć paczkę bez widocznych śladów uszkodzenia. W przeciwnym razie protokół jest jak najbardziej potrzebny.
Natomiast faktem jest że większośc sklepów teraz w ogóle nie zabezpiecza towaru licząc że albo dojedzie albo kupujący machnie ręką.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:04:53 »
Szanowna glutamiluta , wykorzystując karton z odzysku wątpliwej jakości, nie czuję się zaskoczony że mój wyglądał jeszcze gorzej niż kolegi sad_drone :) 8 komiksów wrzucone do kartonu z jednej strony zabezpieczone poduszeczkami, z trzech pozostawiona na pastwę losu/kuriera czy nawet pogody... Również z trzech stron kartonik po prostu popękał bo ciężar tychże tomów był za duży na ten biedny rozklekotany zbiór cząsteczek.

Super promka, także nie miałem żadnych specjalnych wymagań ale każdy z tych 8 tomików dostała po małym dzwonie i nie jest to winą przewoźnika, tylko fatalnej obsługi Azymutu.

zgłoszę

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:05:32 »
Ja jeszcze czekam na odbiór, oby pocztylioni byli łaskawsi dla kartonów...choć przy ciągłym deszczu pewnie jedno odstawienie "na chwilunię" może mieć opłąkane skutki.
Obaczym, co los przyniesie :)
,, - Eeeeech.''

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 21:17:07 »
I tak i nie. Kurier ma dowieźć paczkę bez widocznych śladów uszkodzenia. W przeciwnym razie protokół jest jak najbardziej potrzebny.

95% paczek odbiera u mnie ktoś z domowników. Ja w godzinach pracy kuriera - pracuję :) Jak odbiera mój wujek mający prawie 85 lat to nie będzie przecież spisywał protokołów itd. Ale, sam codziennie wysyłam na allegro kilkaset paczek i jak widzę taką prowizorkę to od razu wiem, ze w tym wypadku kurier nie jest niczemu winny. Wystarczyło, że sam podniosłem karton i zobaczyłem jak boczne warstwy się wyginają. Raz za mały, dwa bardzo słabej gramatury. Trochę wilgoci, a maj mamy piękny i naprawdę nie trzeba wiele aby nawet najbardziej sumienny kurier nie dowiózł produktu w stanie idealnym. 8 komiksów z Nowego DC waży kilka kilogramów, przy minimalnym styknięciu z inną powierzchnią pozostaje ślad na produkcie.

Offline R~Q

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 07:20:12 »
Cała ta sytuacja z wysyłaniem niekompletnych zamówień, mimo że później te pozycje się pojawiły itd., pokazuje prawdziwego winnego ten sytuacji: jest nim outsourcing. Odwołuję wcześniejsze słowa o pakowaczach w Egmont.pl - gdyby było to tam pakowane, to pewnie dałoby się dogadać. Jednak paczki są pakowane natychmiast po opłaceniu zamówienia i robią to nawet nie w Ravelo, ale w jakimś wielkim blaszaku na odludziu koło autostrady. Idzie dyspozycja - jest pakowane, bez żadnego gadania, jak najszybciej, przemiał pewnie mają jak w Amazonie. Wydawnictwo Egmont zleciło sklep innej firmie, która z kolei zleca pakowanie i wysyłkę jeszcze innej. Coraz dalej od centrum decyzji, coraz dalej od klienta, coraz taniej. Za dekadę, dwie magazyn będzie pewnie na Ukrainie lub w Bangladeszu. W tym wszystkim ulatuje gdzieś bezpośredni kontakt, ulatuje serce.

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 08:24:16 »
Jednak paczki są pakowane natychmiast po opłaceniu zamówienia i robią to nawet nie w Ravelo, ale w jakimś wielkim blaszaku na odludziu koło autostrady. Idzie dyspozycja - jest pakowane, bez żadnego gadania, jak najszybciej, przemiał pewnie mają jak w Amazonie.
Pobraniowe pakują jeszcze szybciej! Ja po niespełna 24 godzinach otrzymałem swoją, a dziś dopiero dotarł mail o skompletowaniu zamówienia i wysłaniu paczki... :)

Wydawnictwo Egmont zleciło sklep innej firmie, która z kolei zleca pakowanie i wysyłkę jeszcze innej. Coraz dalej od centrum decyzji, coraz dalej od klienta, coraz taniej. Za dekadę, dwie magazyn będzie pewnie na Ukrainie lub w Bangladeszu. W tym wszystkim ulatuje gdzieś bezpośredni kontakt, ulatuje serce.
To prawda. Nie ma w tym serca jak w Fantastycznych Światach czy sklepie Gildii. Obstawiam, że promocja 60% dodała swoje - biorą towar za grosze to co będziemy się pieścić w sensowne pakowanie! Liczy się przerób i pozbycie się staroci.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 12:09:47 »
informacyjnie - w tym tygodniu kończymy promkę 60%

Online stempel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 21:08:32 »
informacyjnie - w tym tygodniu kończymy promkę 60%

I zaczynamy nową dla ....... :)



Offline chch

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 22:11:10 »
I zaczynamy nową dla ....... :)
...Vertigo.

:)

Offline stachel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 22:50:56 »
I zaczynamy nową dla ....... :)

Wątpię, żeby po tym szaleństwie szybko pojawiła się podobna promocja. Ale jak już to DC Deluxe poproszę :P

Offline SawiK

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #160 dnia: So, 18 Maj 2019, 13:46:28 »
Fajna promocja to byla. Lecz jak kilku innych zainteresowanych nie dostalem calego zamowienia. Z czterech zamowionych przyszly tylko dwa. Troche lipa czekam na zwrot różnicy by kupic cos na oslode.

Online Voitas

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #161 dnia: So, 18 Maj 2019, 13:57:58 »
U mnie przyszły wszystkie 8 Batmanów :-D

martinezpl

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #162 dnia: So, 18 Maj 2019, 14:15:39 »
Promocja jest fajna, to nie ulega wątpliwości. Ale problemem jest brak kontaktu i informowania o brakach w zamówieniu. Kupujesz 4 sztuki, bierzesz paczkomat za 12 zł i ten koszt wysyłki się rozchodzi po 3 zł na komiks i masz cenę 33 zł za sztukę, co jest super, ale jak wyślą z tych 4 tylko jeden to robi się cena 42 zł i to już jest praktycznie normalna cena. A tak a propos, na Allegro są ceny niższe nawet niż na stronie Egmontu i do tego jak ktoś ma Allegro Smart to koszty przesyłki go nie obchodzą jak kupi co najmniej 2 pozycje, nawet jak coś nie wyślą to koszt wysyłki i tak będzie 0
« Ostatnia zmiana: So, 18 Maj 2019, 14:17:24 wysłana przez martinezpl »

Offline misiokles

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #163 dnia: So, 18 Maj 2019, 16:16:34 »
Promocja fajna, ale to też pokazuje jak "sprzedaje się" DC Comics...

Offline chch

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #164 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 18:24:50 »
Gluta,
Czy Twój_sklep_24 na allegro to Wy?