Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #810 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 14:57:48 »
Kierownik działu udziela się na niszowym forum? Gdzie te czasy, gdy kierownicy mieli proste zasady - "jak się dobrze zarządzi, to się samo zrobi!"?  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline GoNzO

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #811 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 15:22:15 »
Jakby Egmont pakował tak jak Gildia to brałbym tam sporo rzeczy. Pamiętam jak kiedyś zamawiałem na Egmont 2 roczniki Gigantów, każda sztuka z osobna była zabezpieczona folią bąbelkową.

Offline ryba

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #812 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 15:43:09 »
Jakby Egmont pakował tak jak Gildia ...

Właśnie dzisiaj był u mnie kurier, który odebrał ubitą Sarię kupioną w Gildii. Tak że tego ...

Offline OokamiG

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #813 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 15:54:43 »
U mnie tez często pojawiły się ubite egzemplarze, ale po ostatnich reklamacjach chyba mają gdzieś moje nazwisko zapisanie,  bo ostatnia paczka przyszła pancerna.

Online Crono

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #814 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:17:15 »
Ja dzisiaj odebrałem przesyłkę z Egmont.pl. Zrobiłem tam zakupy po 2-3 letniej przerwie. I przez kolejne 2-3 lata tam nie kupię. Na dwie zamówione pozycje, dwie obite (karton nie był ubity). Nie będę tego reklamował, bo to komiksy dla dzieci, które i tak je zaraz pozaginają na różne sposoby, ale będę ten sklep omijał szerokim łukiem.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #815 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 07:24:21 »
wyslij mi na maila numer zamówienia i zdjęcia: magdalena.jurkitewicz@epwn.pl

Jak ktoś ma jeszcze inne przykłady, to też poproszę

słuchajcie, nikt nic do mnie nie napisał...

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #816 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 08:29:40 »
Czarny PR robią sklepowi, nieładnie :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #817 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 08:35:28 »
Napiszą to jeszcze coś się poprawi i jak tu potem narzekać ;D

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #818 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 08:40:18 »
Nie wiem czy się poprawi, ja od lipca 2020 regularnie co miesiąc kupowałem, ale po ostatnich "wyczynach" dałem sobie spokój.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #819 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 19:16:13 »
słuchajcie, nikt nic do mnie nie napisał...

Właśnie wysłałem maila, a nawet 2. W drugim masz zdjęcia w oryginalnej wielkości gdzie widać wszystkie dane na nalepce.

Sorry ale od czasu poprzedniego posta nie miałem kiedy wejść na forum. Taki okres w branży.

Offline marcinp

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #820 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 14:51:55 »
no niestety u mnie przesyłka z Egmontu na 3 sztuki komiksow jeden ubity róg.
od pewnego czasu trochę  wtej kwesti wyluzowałem, aczkowleik pakowanie na poziomie Tanis
Trzeda dodać że odzielne kupieni Strażnicy   zapakowany  był profesjonalnie.

Online LukCook

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #821 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 10:11:11 »
Bardzo dziwi mnie fakt zamawiania na egmont.pl, kiedy wiadomo jak słaba jest jakość pakowania komiksów. Osobiście ostatnie zamówienie zrobiłem tam ponad rok temu, komiksy dotarły poważnie obite. Wysłane bez żadnego zabezpieczenia w kartonie.

Jest dużo sklepów, które zabezpieczają przesyłki i sprzedają w takiej samej lub lepszej cenie niż egmont. Mamy też sklepy, które tak jak egmont nie zabezpieczają przesyłek ale są tańsze.

Sytuacja, która zmusiłaby na mnie zamówienie z egmont to brak tytułu w innych sklepach. Poza tym radzę omijać sklep egmontu szerokim łukiem, może jak zmniejszy się obrót to zaczną szanować klientów.

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #822 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 10:28:59 »
Jak się dobrze przyjanuszy to wychodzi jakieś 41% od okładkowej, ale mi już nie chcą wysłać to nie kupuje :D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radef

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #823 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 12:12:40 »
Bardzo dziwi mnie fakt zamawiania na egmont.pl, kiedy wiadomo jak słaba jest jakość pakowania komiksów.
Jestem prawdopodobnie niereprezentatywnym przypadkiem, ale zauważyłem taką zależność.
Pojedyncze komiksy lub stosy komiksów w tym samym lub podobnym formacie - zero zabezpieczeń
Jakieś dziwne zamówienia z bardzo różnymi formatami, duże ilości - dużo zabezpieczeń
Ja jakoś zwykle wpadam do tej drugiej grupki.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline kv

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #824 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 13:59:56 »
Ja ostatnie 3 rzuty egmontowe brałem właśnie z egmont.pl. Duża paczka, różne formaty komiksów, dużo papieru jako wypełniacze. Nie było problemów z ubiciami czy coś.
Co do oceny jakości pakowania - biorę komiksy z wielu sklepów i tylko Gildia czy NSC wyróżniają się w jakości pakowania. Tak więc jeśli np. zdarzy się jakaś promka (ostatnio było 35% zniżki) można to rozważyć. Dodatkowo egmont.pl ma darmową przesyłkę już od 200 pln, a nie jak większość sklepów od min. 300 pln (poza Bonito, które też niestety już zwiększyło ze 100 na 200 pln). Dla mnie to b. ważne, bo biorę mniej a częściej. Zwłaszcza teraz jak obsuwy to chleb powszedni i mogę zamówić 2-3 nowości bez konieczności dobierania kolejnych 2, które już z trudem i ciężkim sercem muszę znajdować.
Ale jak kto woli...