Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Castiglione

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #795 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 17:40:59 »
Wygodnie siedzieć na l4, to i nie ma kto pracować.

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #796 dnia: Wt, 16 Listopad 2021, 17:02:43 »
Dzisiaj dotarło do mnie z trzeci raz reklamowany duży Strange i Strażnicy i po raz kolejny poubijane, dostałem odpowiedź, że oni nie umieją "jednak wygląda na to że magazyn nie jest aktualnie w stanie zabezpieczyć w dostateczny sposób zabezpieczyć pozycji przed niektórymi wierzchnimi uszkodzeniami mechanicznymi"  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #797 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 07:22:42 »
Dzisiaj dotarło do mnie z trzeci raz reklamowany duży Strange i Strażnicy i po raz kolejny poubijane, dostałem odpowiedź, że oni nie umieją "jednak wygląda na to że magazyn nie jest aktualnie w stanie zabezpieczyć w dostateczny sposób zabezpieczyć pozycji przed niektórymi wierzchnimi uszkodzeniami mechanicznymi"  ::)

kto Ci tak odpowiedział?

Offline AntekSocjalny

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #798 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 21:29:25 »
Jestem przerażony. Skusiłem się na zakupy w sklepie Egmont, na 5 zakupionych komiksów trafił się jeden obity róg, ale...w trakcie lektury dwóch następnych trafiły się mega porysowane strony, jakby ktoś nożem po nich przejechał i to na kilkunastu kartkach. No pierwszy raz trafiło mi się tyle wadliwych egzemplarzy w jednej paczce. Boję się ściągać folię z dwóch kolejnych

Offline Mateusz

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #799 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 00:00:31 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Lipa

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #800 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 01:34:35 »

Offline sad_drone

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #801 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 01:40:29 »
z 10 komiksów łącznie w tej promocji, może to i lepiej, nikt sie nie nadzieje na beznadziejne pakowanie w tym sklepie i wysyłanie niekompletnych zamówień ;)
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline roble

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #802 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 02:16:14 »
nie widzę w tej promocji power rangers, więc jednak jakoś się sprzedaje..
moze jednak jest szansa na t3..

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #803 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 07:02:37 »
45% na wybrane, na resztę 35%

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #804 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 10:35:56 »
Może wprowadzicie opcję dopłaty, przy pakowaniu np. z folią bąbelkową :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online radef

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #805 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 12:49:20 »
Polecam dopakować paczkę jakimiś rzeczami w dziwnym formacie - Gigantami czy Kaczorem Donaldem. W takiej sytuacji zawsze mam pancernie zapakowaną paczkę. Kupowanie pojedynczych rzeczy czy stosu komiksów w tym samym formacie, to loteria.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #806 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 13:08:51 »
Ja wolę dać więcej w innym sklepie niż kolejny raz męczyć się z reklamacją, albo zwrotami. Do dzisiaj mam przed oczami pierwszy tom "Hellboya", który przyszedł w takim stanie jakby ktoś grał nim w nogę. Karton był OK, więc taki musiał zostać włożony do środka. Nigdy więcej.

Offline Szekak

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #807 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 14:14:16 »
Dzisiaj dotarło do mnie z trzeci raz reklamowany duży Strange i Strażnicy i po raz kolejny poubijane, dostałem odpowiedź, że oni nie umieją "jednak wygląda na to że magazyn nie jest aktualnie w stanie zabezpieczyć w dostateczny sposób zabezpieczyć pozycji przed niektórymi wierzchnimi uszkodzeniami mechanicznymi"  ::)
Tez sie bawie w reklamowanie straznikow. No sorry, ale jak sie kupuje kolekcjonerskie wydanie, to sie oczekuje, ze bedzie w stanie kolekcjonerskim. Taka kobyla latwo ulega obiviom i egmont powinien temu jakos przeciwdzialac.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Antari

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #808 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 18:00:42 »
Tak właśnie pakuje Egmont. Gabaryt A wciśnięty na chama do skrytki B (Bo się kurier widocznie zlitował). Paczka złożyła się jak harmonijka z trudem wyciągałem.

Dla przypomnienia Gabaryt A to: 80 x 380 x 640 mm

Wysokość paczki Egmontu ponad 200 mm. Nie ma to jak oszczędzać na gabarytach a potem klienci dostaja uwalone produkty.



Co na to glutamiluta?

To powinno iść na C!!!
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Listopad 2021, 18:02:42 wysłana przez Antari »

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #809 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 09:16:16 »
Co na to glutamiluta?

wyslij mi na maila numer zamówienia i zdjęcia: magdalena.jurkitewicz@epwn.pl

Jak ktoś ma jeszcze inne przykłady, to też poproszę
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:12:01 wysłana przez glutamiluta »