Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192929 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #735 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 09:57:10 »
Na banerze jest napisane, że Batman z rabatem 30%, a wszystkie pozycje mają 20%

Mój błąd. Rabat ustawiłam - nalicza się już w koszyku, zaraz pojawi się na stronie.

Online glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #736 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 09:58:12 »
Wchodzę w link i widzę torbę ,metalowe coś i okładkę Batman Death Metal , komiks też jest gratisem czy to plakat ?

w pakiecie jest: kostka do gry na gitarze, magnes, torba

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #737 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 10:15:04 »
No trochę szkoda, że w sklepie nie jest napisane co to za gratisy, ja byłem przekonany, że to komiks Batman Death Metal i nawet byłem trochę zaskoczony tak dobrą promocją.

martinezpl

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #738 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 10:20:34 »
No trochę szkoda, że w sklepie nie jest napisane co to za gratisy, ja byłem przekonany, że to komiks Batman Death Metal i nawet byłem trochę zaskoczony tak dobrą promocją.

Jest napisane, jest baner na głównej stronie

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #739 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 10:59:38 »
Ale pod tym linkiem nie ma.

Offline Rodrigues

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #740 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 11:51:01 »
Wchodzę w link i widzę torbę ,metalowe coś i okładkę Batman Death Metal , komiks też jest gratisem czy to plakat ?


Offline Koalar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #741 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 12:57:56 »
Parę tytułów z Batmanem nie ma na stanie (Gotyk, Trzech Jokerów, Ostatni rycerz na Ziemi), będą jeszcze przed końcem promocji?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #742 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 13:09:58 »
Nie, dostawy mamy co tydzień, w każdy poniedziałek.

Jesli pula gratisów nie wyczerpie się do końca tygodnia, to pewnie powtórzymy akcję

Offline angelscorpion

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #743 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 18:51:12 »
Parę tytułów z Batmanem nie ma na stanie (Gotyk, Trzech Jokerów, Ostatni rycerz na Ziemi), będą jeszcze przed końcem promocji?

Gotyk jest: https://egmont.pl/Batman.-Gotyk.,606694,p.html
@Gluta, a promocja działa również na preorder? Jak zamówię przyszłe komiksy, to dostanę gadżety?

Offline Cringer

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #744 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:50:12 »
Gotyk jest: https://egmont.pl/Batman.-Gotyk.,606694,p.html
@Gluta, a promocja działa również na preorder? Jak zamówię przyszłe komiksy, to dostanę gadżety?
nie ryzykowałbym.

Offline Koalar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #745 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:59:16 »
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline PabloWu

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #746 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 21:33:41 »
Gotyk jest: https://egmont.pl/Batman.-Gotyk.,606694,p.html
@Gluta, a promocja działa również na preorder? Jak zamówię przyszłe komiksy, to dostanę gadżety?
Jak dorzuciłem preordery to mi gratisy dodało do koszyka , także powinno działać.

Offline Cringer

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #747 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 21:56:19 »
Jak dorzuciłem preordery to mi gratisy dodało do koszyka , także powinno działać.
tylko czy wyślą paczkę z gratisami? Znając działanie sklepu Egmontu będę bardzo zdziwiony jeśli tak zrobią. Podam przykład: zamawiam komiksy A,B. Gdzie B to preorder wydany za miesiąc. Jeśli do czasu wysyłki komiksu B, komiks A się wyprzeda to Egmont wyśle ci paczkę bez tego komiksu i nawet cię wcześniej o tym nie poinformuje. Dopiero w mailu z informacją o wysłaniu zobaczysz że jednej pozycji nie ma. Więc jeśli do czasu wysyłki gratisy znikną ze sklepu to nie masz co na nie liczyć.
No chyba że Gluta gdzieś je znajdzie i jak jej dasz znać to je dośle. Bądź co bądź jakoś stara się ratować poziom tego sklepu.

Offline PabloWu

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #748 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 06:52:47 »
Gratisy mi pokazało jako czwarta pozycja w zamówieniu, jak mi ich nie wyślą to nie odbieram paczki ,a wziąłem opcję pobraniową, bo zamówienie będzie niekompletne i nic już więcej u nich nie kupię, chyba mają świadomość jak to działa. 🙂

Online glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #749 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 08:33:06 »
Pozycje są rezerwowane pod zamówienie. Ale czasem faktycznie coś się może wy...