Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 197198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damballa

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #945 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 16:15:51 »
Dzięki, kody generowało mi poprawnie, tylko nie chciało mi wczytać. Z innej przeglądarki poszło. Czyli to u mnie jakiś problem był. Dzięki!

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #946 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 16:25:09 »
No nie, normlanie jest generowany jeden kod, który jak już zostanie wykorzystany to nie działa, kiedyś działał cały czas, ale coś "ulepszyli" i jest jak jest. W trybie incognito generuje za każdym razem inny, ale zaraz może i to naprawią  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #947 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 16:38:44 »
Kody są jednorazowe, kiedyś był jakiś bug na sklepie i naliczał po kilka razy, ale był to błąd i został już naprawiony :D

Mi wszystkie generują się poprawne, ale ponieważ pojawiły się sygnały, że 'nie wchodzą' to dałam do sprawdzenia dostawcy.

Ale skoro na patentach działa, to się ciesze :)

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #948 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 16:44:58 »
Ten bug to chyba był od początku istnienia sklepu, do czasy aż to pole do wpisywania kodu zostało przesunięte pod koniec finalizowania transakcji, czyli jakiś miesiąc czy dwa temu  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #949 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 17:12:30 »
Kody są jednorazowe, kiedyś był jakiś bug na sklepie i naliczał po kilka razy, ale był to błąd i został już naprawiony :D

Mi wszystkie generują się poprawne, ale ponieważ pojawiły się sygnały, że 'nie wchodzą' to dałam do sprawdzenia dostawcy.

Ale skoro na patentach działa, to się ciesze :)

  U mnie jakby co nie działa na żadnych patentach, wygenerowało dwa kody na dwóch przeglądarkach i ani jeden nie działa.

Offline dmlakers1

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #950 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:51:20 »
Dzięki za kody. Przydały się
Niestety ale żaden z powyższych kodów już nie działa

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #951 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:57:52 »
Ludzie, macie instrukcje stronę wcześniej jak je generować, dacie radę, to jakieś wybitnie trudne nie jest.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #952 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 07:14:19 »
Ten bug to chyba był od początku istnienia sklepu, do czasy aż to pole do wpisywania kodu zostało przesunięte pod koniec finalizowania transakcji, czyli jakiś miesiąc czy dwa temu  :)

nie, wtedy weszły na produkcję zakupy bez rejestracji co wymogło przesuniecie pola z kodem na ostatni krok koszyka :)

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #953 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 12:11:26 »
Mam info ze sklepu:

Niestety nakład na te pozycje uległ wyczerpaniu i nie mogliśmy dokonać wymiany, w związku z czym za ten tytuł realizowany będzie pełen zwrot środków. Przepraszamy za niedogodności.
 ::)
Chodzi o Injustice. Bogowie pośród nas. Rok trzeci. Tom 3, premiera była osiem dni temu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ukaszm84

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #954 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 12:25:39 »
Mam info ze sklepu:

Niestety nakład na te pozycje uległ wyczerpaniu i nie mogliśmy dokonać wymiany, w związku z czym za ten tytuł realizowany będzie pełen zwrot środków. Przepraszamy za niedogodności.
 ::)
Chodzi o Injustice. Bogowie pośród nas. Rok trzeci. Tom 3, premiera była osiem dni temu.

xd

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #955 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 14:25:44 »
Albo hit nad hity i spekulanci zgarnęli nakład, albo Egmont przyciął ostro nakłady...  ::)

Offline Teli

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #956 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 14:37:21 »
Albo nie dojechało do magazynu.
Tudzież w sklepie pracuje geniusz marketingu który przewidział że kolega Xanar od razu przyleci z tym zabawnym newsem na forum. Potem informacja pójdzie w świat i spanikowani komiksiarze wykupią "Injustice" jak emeryci cukier. Tymczasem 90% nakładu fermentuje na magazynie :P

Takie tam teorie spiskowe przed weekendem :)

Offline algus

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #957 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 20:59:05 »
Podrzuci ktoś kodzik na -10% na PW bo od godziny próbuje i nie mogę go wygenerować  >:(

Offline wojtast

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #958 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 21:06:05 »
albo zareklamowałeś im z jakimś minimalnym uszkodzeniem i uznali "skoro czepia się o takie 'g' to lepiej coś naściemniać i wycofać się ze współpracy niż ryzykować czy zaakceptuje kolejny egzemplarz"
Ja go wciąż widzę w ich sklepie

Offline xanar

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #959 dnia: Cz, 18 Sierpień 2022, 21:51:44 »
Podrzuci ktoś kodzik na -10% na PW bo od godziny próbuje i nie mogę go wygenerować  >:(
No to pewnie naprawili jak się nie da, też próbowałem i nie działa.

albo zareklamowałeś im z jakimś minimalnym uszkodzeniem i uznali "skoro czepia się o takie 'g' to lepiej coś naściemniać i wycofać się ze współpracy niż ryzykować czy zaakceptuje kolejny egzemplarz"
Ja go wciąż widzę w ich sklepie
Tak z pewnością, jakby tak było to powinni mnie dawno zablokować bo ja tam praktycznie każdą paczkę reklamuje, wymieniałem pięć pozycji i tylko tej jednej nie dostałem, reszta dojechała.
Jak mi kiedyś odpisali, że oni nie są wstanie spakować tak żeby nic się nie uszkodziło, wtedy zamawiałem 2 egzemplarze Limited.
Ja to rozumiem, że im się nakład skończył, ale na ich półce, albo mają czytaczy komiksów z idiotów.

A przed chwilą dostałem informację na maila:

Otrzymaliśmy nową dostawę, ponowiliśmy pozycję „Injustice Bogowie pośród nas Rok trzeci” do wysyłki, zostanie nadana kurierem DPD na numerze listu **************.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Także nakład się nie skończył, mogę iść spać bez stresu, nie wiem czy to przez moje narzekania ten cud się stał, w każdym razie dziękuje za interwencje.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Sierpień 2022, 21:58:45 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój