Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 197259 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #315 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 08:25:07 »
Mam pytanie do Pani Glutamiluty, złożyłem cztery zamówienia na nowości/zapowiedzi z grudnia (w Ravelo), na dwa dostałem info, że zostały anulowane, jeżeli tak to ma wyglądać to proszę o anulowanie wszystkich czterech ja to sobie kupie gdzie indziej, proszę o info w sprawie.

podaj mi prosze numery zamówień
nie ma mnie w pracy do czwartku ale postaram sie ogarnać

ostatnio mieliśmy spore zmiany it, z góry przepraszam za wszystkie cyrki
staram sie wszystko odkręcać

Offline Murazor

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #316 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 09:01:31 »
Mam pytanie do Pani Glutamiluty, złożyłem cztery zamówienia na nowości/zapowiedzi z grudnia (w Ravelo), na dwa dostałem info, że zostały anulowane, jeżeli tak to ma wyglądać to proszę o anulowanie wszystkich czterech ja to sobie kupie gdzie indziej, proszę o info w sprawie.
Z tych dwóch co zostały pewnie wyślą niekompletne zamówienia ::) Ja ravelo skreśliłem po promocjach z 2 miesiące temu. Zniżki, że super ceny wychodziły to zamówiłem, a później z 3 zamówień: 1 w całości anulowane (wszystkie tomy ponad 40% zniżki), a z dwóch pozostałych wyleciały akurat te pozycję ze zniżką ponad 40%... :-\

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #317 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 09:07:14 »
Jak mam coś zmienić (a przynajmniej się starać) to mi to zgłaszajcie na priv

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #318 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:46:56 »
Mamy dziś lawinę gapciów, którzy nie wykorzystali swoich kodów na batman noir - kody przydłużamy do końca dzisiejszego dnia

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #319 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 14:01:38 »
Mamy dziś lawinę gapciów, którzy nie wykorzystali swoich kodów na batman noir - kody przydłużamy do końca dzisiejszego dnia
jakie kody?

Online Teli

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #320 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 14:04:57 »
Pewnie chodzi o te kody z "Afery zakładkowej". ;)

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #321 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 14:23:20 »
Pewnie chodzi o te kody z "Afery zakładkowej". ;)

si ;)

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #322 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 15:55:08 »
Meh, myślałem, że to jakaś mikołajkowa promka dla ulubionego forum komiksowego... ;)

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #323 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 17:23:44 »
na noir (bez pakietu) jest teraz dodatkowe 10% od ceny promocyjnej
taka okazja! :)

Offline GoNzO

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #324 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:50:39 »
W końcu pojawiły się okładki z miastami z grudnia, ciekawe ile zajmie realizacja zamówień?

Edit: Kurdebele, kapnąłem się, że mam w zamówieniu Batman Wrocław zaplanowany na 22 stycznia, to sobie trochę jeszcze poczekam :( (oby się nie wyprzedały do tego czasu).
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:53:39 wysłana przez CG-GNZ »

Offline mappy

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #325 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 18:44:09 »
Dzisiaj ten kod z Batmana Noir będzie jeszcze działał?

Offline Koora

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #326 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 19:02:32 »
W końcu pojawiły się okładki z miastami z grudnia, ciekawe ile zajmie realizacja zamówień?

Edit: Kurdebele, kapnąłem się, że mam w zamówieniu Batman Wrocław zaplanowany na 22 stycznia, to sobie trochę jeszcze poczekam :( (oby się nie wyprzedały do tego czasu).

Mi już grudniowe wysłali, więc myślę, że nie będzie problemu.

Offline PJP

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #327 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 23:45:41 »
W ciągu ponad kilkunastu lat zakupów zdarzyło mi się może kilka nieprzyjemnych niespodzianek i niestety do takich należy ostatnie zamówienie w egmont.pl. Prawie dwa tygodnie temu zamówiłem kaczki i Kleksy (była promocja!), w tym nowego Barksa i Rosę. Myślę sobie: a co, wezmę w przedsprzedaży i opłacę z góry. Przyznaję, że liczyłem nieśmiało, że skoro premiera jest 4 grudnia to chociaż ten dzień czy dwa wcześniej dostanę swój pakiet. Sądziłem, że taka jest idea przedsprzedaży. Wiadomo, egmont - czyli pewniak ze stanem. Dzisiaj wieczorem otrzymałem maila, że zamówienie zostało wysłane (Usagi jest chociaż) bez... Barksa i Rosy. No cóż, mój zapał do zakupów w egmont.pl znacznie ostygł :-\
« Ostatnia zmiana: So, 07 Grudzień 2019, 23:59:36 wysłana przez PJP »

Offline Cypher

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #328 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 09:48:41 »
Podziwiem twój optymizm. W kwestiach wysyłki ja zwykle skłaniam się stronę prawa Murphy'ego. ;)
Polecam lepiej czytać ten wątek, bo już nie raz było pisane, ze egmont wysyła niekompletne zamóweinia a reszte anuluje. Ale jak niektórzy będą się napalać na promocje jak szczerbaty na suchary, to nie liczcie, że bedzie lepiej.



;)

Offline PJP

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #329 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 11:33:42 »
Właśnie przejrzałem całość tematu. Z wątkami na forum jest tak, że wchodzisz w te, co cię interesują lub przelatujesz inne ;) Drugiego razu z taką sytuacją z egmont.pl nie będzie. Są inne sklepy.