Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 197166 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lukop

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #240 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 17:34:43 »
Najlepsze są maile w stylu: "25% na cała ofertę - ostatni dzień! Książki, gry, komiksy w supercenach!", a dzień później: "Nowy tydzień - nowe promocje! Książki, gry, komiksy 30% taniej!".

Offline stachel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #241 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 19:30:10 »
Najlepsze to jest to, że ich promocje to przeważnie cena rynkowa. Było kilka lepszych ofert, ale poza tym wszystko można dostać w innych księgarniach za te same (albo i mniejsze) pieniądze.

Offline Mane

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #242 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 20:12:40 »
Dokładnie póki co tylko raz była prawdziwa promocja 60% na NewDC52 stąd liczyłem ze będzie więcej takich promocji  :-\

Offline OokamiG

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #243 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 20:17:56 »
Ta promocja to po prostu było pozbycie komiksów, które leżały na magazynie i była już mała szansa, że ktoś to kupi. Na mnie podziałało, bo uzupełniłem Batmany Snydera, których nie miałem w planie. Nie liczyłbym jednak na powtórzenie takiej akcji w najbliższym czasie.

Offline Kadet

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #244 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 21:58:27 »
Po prostu Egmont nie może w swoim własnym sklepie sprzedawać komiksów zbyt tanio, bo innym sklepom nie będzie się opłacało brać książek od Egmontu do sprzedaży (skoro u nich byłyby droższe). Zdaje się, że kiedyś już o tym mówiliśmy - chyba że są jeszcze jakieś czynniki tego procesu, które mi umykają.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Cringer

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #245 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 22:24:33 »
Dokładnie póki co tylko raz była prawdziwa promocja 60% na NewDC52 stąd liczyłem ze będzie więcej takich promocji  :-\

Tu się nie zgodzę. Wyprzedaż  do 60% w tym na kilka komiksów Egmont miał już kilka razy. Nie były to co prawda ilości jak w przypadku N52 ale zawsze coś.
Ta promocja to po prostu było pozbycie komiksów, które leżały na magazynie i była już mała szansa, że ktoś to kupi.
czyli wyprzedaż. Jak ją zresztą nazwali.

Offline laf

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #246 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 08:08:51 »
Nie liczyłbym jednak na powtórzenie takiej akcji w najbliższym czasie.
A ja jednak liczę, ale dopiero za jakieś 3 lata, jak będą pozbywać się zalegających tomów z DC Odrodzenie

Offline radef

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #247 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 10:58:35 »
E tam, jakaś wyprzedaż do tego czasu będzie. W tym roku ponownie była wyprzedaż od 40 do 60% na część tytułów, większość to te same od roku, ale było parę nowych (kojarzę na pewno, że jeden kolega kupował jakiegoś Yakariego i Ptysia i Billa).
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline laf

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #248 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 11:24:58 »
W tym roku ponownie była wyprzedaż od 40 do 60% na część tytułów
Owszem, takie wyprzedaże również się przytrafiają. Ja sam w nich uczestniczę i uzupełniam sobie jakieś tam braki lub (co gorsza) rozpoczynam nową serię. Ale takiej mega wyprzedaży na konkretną linię wydawniczą to nie kojarzę. Jest to oczywiście sytuacja, w której obie strony wygrywają: Egmont wyczyści sobie magazyny z komiksów, które w standardowej u nich cenie na pewno by się nie sprzedały (ja też się "nabrałem" na komplet Harley Quinn, choć tego w ogóle nie planowałem, no ale ta cena...), a my możemy cieszyć się z tanich komiksów.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #249 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 11:24:32 »
ciesze sie, że nasze tematy nl Wam się podobają, staramy się wzbijać na szczyty kreatywności ;)

Offline Antari

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #250 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 11:27:47 »
Czy wiadomo coś na temat dodruku Sin City. Rodzinne wartości. Tom 5? Wszystko z pakietu z tego miesiąca jest już w dyskontach, a tego tomu ani widu ani słychu...


Online Klint

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #252 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 14:54:52 »
A kiedy dodruk Skargi Utraconych Ziem - Rycerze łaski tom 3 i 4 ?

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #253 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 14:58:48 »
Wszystkie wiadome dodruki publikujemy na stronie: https://egmont.pl/dodruk
Czasem tez nowe wydania wpadają jako zapowiedzi, warto tez śledzić

Niestety póki co nic więcej nie wiem
jestem świeżo po urlopie i pewnie wy więcej wiecie po MFce ;)

Offline Antari

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #254 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 23:48:44 »
ten?
https://egmont.pl/Sin-City.-Rodzinne-wartosci.-Tom-5,19343389,p.html



Egmont.pl to dyskont? To może kiedy na Ravelo będzie?

Teraz wyszła jeszcze ta sprawa z walniętym grzbietem. Może będzie jakaś nowa partia?