Autor Wątek: Egmont.pl  (Przeczytany 192927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #165 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 20:40:03 »
Oficjalny sklep Egmontu to SmA_Egmont. Wątpię, że mają dwa :)

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #166 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 08:22:16 »
to sklep Ravelo

Offline Gazza

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #167 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 09:09:58 »
Promocja fajna, ale to też pokazuje jak "sprzedaje się" DC Comics...
Ale to DC Comics z Egmontu praktycznie sprzed (albo z początków) kolekcji...
Jak na "tamte czasy" to był to moim zdaniem średnio trafiony produkt (hc, cena) i średni dobór tytułów (zalew przeciętnych Bat tytułów, a najlepsze do dziś nie doczekały się polskich edycji)...

Offline radef

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #168 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 09:39:49 »
Jak na "tamte czasy" to był to moim zdaniem średnio trafiony produkt (hc, cena) i średni dobór tytułów (zalew przeciętnych Bat tytułów, a najlepsze do dziś nie doczekały się polskich edycji)...
Nowe DC Comics sprzedawało się dość dobrze, o czym świadczy dość spora liczba dodruków, ale jak pisałem już gdzie indziej - Egmont pod koniec zaczął zbytnio szaleć z ilością tytułów, konkurencja się zwiększała, a na dodatek rok przed zamknięciem linii dodrukował prawie wszystkie brakujące tomy.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

JanT

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #169 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 15:13:04 »
Ta promocja 60% była pewnie dlatego że nowi tego nie kupują gdy mają dużo tańszy Rebirth :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Maj 2019, 15:41:55 wysłana przez JanT »

Offline Gascon200

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #170 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 00:29:10 »
Ta promocja 60% była pewnie dlatego że nowi tego nie kupują gdy mają dużo tańszy Rebirth :)


Raczej to też dlatego, że musieli odróżnić z magazynu zbędny balast :>

Tysonek

  • Gość
Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #171 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 13:15:59 »
Rachunek sumienia promki New52:

- zakupione w sumie 24 tomy
- 4 paczki, jedna z 15 tomami kurierem, reszta Ruchem
- stan zawsze bez zarzutu
- jeden zgrzyt to niewysłany 8 tom ligi, na szczęście później się pojawił i domówiłem, natomiast zwrot pieniędzy przeprowadzony błyskawicznie

serdeczne dzięki osobie która promkę zorganizowała, można było zaopatrzyć się za śmieszne pieniądze w te pozycje.

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #172 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 03:20:02 »
Dotarła do mnie z pewnymi przygodami paczka z promocyjnymi tytułami [raptem 6 :) , taki to już ze mnie asceta ] i robiąc sobie przerwę w lekturze świetnego AllStarWestern chciałbym poruszyć pewną sprawę dotyczącą sklepu. Otóż moja przesyłka najwyraźniej gdzieś utknęła. Po paru dniach zadzwoniłem do BOK, czy mają może numer przesyłki. Sympatyczna pani nie dość, że mi go podała, to jeszcze z miejsca sprawdziła za mnie, co się z komiksami dzieje.

Nie byłoby to wszystko jednak potrzebne, gdyby w mejlu informującym o nadaniu pakietu sklep z miejsca informował, jaki numer ma przesyłka pocztowa.
Gluto, gdybyś mogła łaskawie o tym wspomnieć na spotkaniu TajnejTajnejRady "E" , byłbym wdzięczny :D

I jeszcze co do kartonów- faktycznie są fatalnej jakości... bałem się, że deszcz załatwi pakiet raz dwa, zresztą przy rozpakowywaniu praktycznie tektura rozchodziła się w rękach, zwłaszcza jeśli chodzi o krawędzie i rogi. No ale miałem szczęście, komiksy nie ucierpiały. Ale strach jest- bo jeśli kolejny raz zakup będzie leżał na warszawskim WERze przez dni parę, wszystko może się zdarzyć. Nie jest to solidne zabezpieczenie.


A ktoś, kto wpadł na pomysł promocji, zasłużył na solidną premię od pryncypała. Mam nadzieję, że takową otrzymał ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 10:05:55 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Deg

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #173 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 21:42:13 »
Gluta,
Czy Twój_sklep_24 na allegro to Wy?
Oficjalny sklep Egmontu to SmA_Egmont. Wątpię, że mają dwa :)
to sklep Ravelo
Hmm. Dziś dostałem paczkę z Twoj_Sklep_24. Na naklejce adresowej jak byk napis "Egmont.pl". Ale w mailach faktycznie podpisują się jako Ravelo.
This is my truth, tell me yours.

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #174 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 14:43:14 »
Zapowiedzi na sierpień założone

Zachęcam do udziału w festiwalu wciskania F5 ;)

https://egmont.pl/zapowiedzi?sortBy=dayOfAppearanceDesc

Online Voitas

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #175 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 14:51:20 »
Wcześniej niż jutro nie będzie. Nie ma co klikać.

Offline Teli

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #176 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 15:12:08 »
Po publikacji katalogu nie ma już takiego parcia na F5. Wrócimy do festiwalu w okolicach listopada :)

Edit:

Gluta... Coś utknęło w żarnach albo baterie młynka wysiadły. Już prawie 48h od wrzucenia zasypu a tu nic :D Świadomość że pewne rzeczy są niezmienne jest dla mnie dziwnie kojąca :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 12:25:56 wysłana przez Teli »

Offline nori

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #177 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 11:43:20 »
Ostatnio uzupełniałem braki w serii Lucky Lucke, większość nabyłem na bonito, dziwnym trafem, jeden album był wyprzedany praktycznie wszędzie. Oprócz sklepu firmowego. Jako, że chciałem mieć komplet, a akurat była zniżka 30%, zamówiłem jedną pozycję w sklepie Egmontu. Wysyłka najtańsza: do Ruchu.

Więcej tego nie zrobię. Totalny brak zabezpieczenia, a album wrzucony do miękkiej koperty. Uszkodzenia klasyczne: przegięty grzbiet i uszkodzone narożniki. Tragedii nie ma, co nie zmienia faktu, że poziom obsługi poniżej przeciętnej.

Wstyd.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline stachel

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #178 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 11:53:10 »
W przypadku Egmontu to chyba wiele zależy od magazynu. Ostatnio zamawiałem dwa cienkie komiksy i były super zapakowane (wysłane przez OSDW Azymut Sp. z o.o.). Innym razem zamawiałem coś w HC i trafiło w kopertę z folią bąbelkową (wydaje mi się, że tam nadawcą było Ravelo).

Offline glutamiluta

Odp: Egmont.pl
« Odpowiedź #179 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 12:59:35 »
Ravelo wysyła przez Azymut, wszystko w pudełkach