Autor Wątek: Drugie Wydanie  (Przeczytany 7049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Drugie Wydanie
« dnia: Pt, 12 Luty 2021, 12:51:39 »
Polecam. Do tej pory zamówiłem u nich dwa razy i w obu przypadkach dostałem dobrze dopasowane pudła. Odpowiednio zabezpieczone i nic w nich nie latało. Plus cenami doszlusowali do Tantis.pl i nieprzeczytane - przynajmniej ostatnio. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze jedną paczkę zaległości, też u nich zamówię.
Ciekawe ile kosztuje taka personifikowana taśma klejąca, której używają inne księgarnie internetowe. ;)


Offline JohnyQuiet

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 15:08:14 »

Ciekawe ile kosztuje taka personifikowana taśma klejąca, której używają inne księgarnie internetowe. ;)


Nie wiedziałem, że te taśmy w przypadku innych sklepów są spersonifikowane.  :o A ja je tak przedmiotowo traktowałem zawsze.  :'(

Oczywiście jak mniemam chodziło o słowo spersonalizować. :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Luty 2021, 15:14:25 wysłana przez JohnyQuiet »

Offline Bazyliszek

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 15:13:30 »
W temacie o Livro ich "paczka" jest owinięta niebieską taśmą z nazwą księgarni. To samo miał Merlin, ma Tania Książka czy też Gildia.

martinezpl

  • Gość
Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 15:14:26 »
Ostatnio to oglądałem i te z nadrukiem są niewiele droższe od zwykłych, ale nie wiem czemu to służy, bo za bardzo się nie zareklamują skoro paczkę widzą tylko kurierzy oraz ludzie na sortowniach.

Online jotkwadrat

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 15:17:53 »
Wygodniejsze jak kurier wydaje paczki prosto z samochodu i ma znaleźć Twoją.

Offline szydlo

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 19:19:55 »
pamiętajcie taśma z nadrukiem/spersonalizowana ma również cel anty kradzieżowy. Jak jest szara taśma to każdy może otworzyć paczkę i zakleić taką samą. Jak jest taśma z logiem firmy jest już trudniej.

Offline PJP

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 20:47:49 »
Zamawiam od pewnego czasu, głównie większe zestawy i również polecam 8) Cenowo atrakcyjnie, jeśli (w tym momencie) nie najatrakcyjniej.

Offline kv

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 21:56:32 »
Też jestem po pierwszej przesyłce z tego sklepu.
Bardzo szybka wysyłka (w 24h zamiast deklarowanych 48), ceny poniżej gildiowych. A zapakowane porządnie choć na pewno nie tak pancernie jak z gildii.
Jedynie dużo trzeba zamówić bo darmowa wysyłka od 349 pln. No i nie ma pobrania w przypadku odbioru z paczkomatu.
Myślę, że dostaną ode mnie następne szanse  ;D

Offline JohnyQuiet

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 23:55:10 »
Dobrze wiedzieć w takim razie, że w razie gdyby Tantis postanowił dalej zawodzić, albo po prostu ich ceny przestaną być konkurencyjne, to jest dobra alternatywa w postaci DW.

Offline Toranga

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 23:24:22 »
Ktoś jeszcze tam zamawiał?
Bo mam zaległości z zeszłego roku no około 1,5 kPLN i wszystko w Drugim wydaniu wychodzi taniej niż na Gildii czy gdzie indziej.
Ale istotne jest dla mnie bezpieczne pakowanie.

Offline kv

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #10 dnia: So, 13 Marzec 2021, 10:44:27 »
Ja już jestem po 4 przesyłkach stamtąd - pakowanie nie jest tak pancerne jak na gildii, ale na razie bez żadnych uszkodzeń. Sporo papieru-wypełniacza.
Na plus - reklamacja mega - dosłanie brakującej pozycji, którą nie spakowali - mejl o 15tej, komiks na następny dzień przed południem w paczkomacie do odbioru.

Offline Toranga

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #11 dnia: So, 13 Marzec 2021, 21:09:51 »
No to spoko. W takim razie spróbuję, bo ceny mają bardzo zachęcające.

Offline JanJ

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 04 Sierpień 2021, 09:27:07 »
Być może to wypadek przy pracy, ale zamówiłem u nich kilka pozycji 28 lipca i wciąż czekam na kompletację. A były to głównie nowości z Egmontu.

Offline Toranga

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 04 Sierpień 2021, 12:39:42 »
Ty to masz chłopie pecha ostatnio.  :(

Offline Wolvi

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 04 Sierpień 2021, 15:32:43 »
Ja zamówiłem 26 lipca i też czekam