Autor Wątek: Czytam.pl  (Przeczytany 11393 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MODZEL

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 14:56:50 »
Ostatnio dwa razy u nich reklamowałem i nigdy nie było komplikacji, co prawda odpisywanie trochę im zajmuje.
Proszony byłem również o wypełnienie protokołu szkody dla inpostu i dpd, ale to zajmuje 1min. 

Offline Death

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 01:11:29 »
Mam nadzieję, że dobrze zapakują. Chciałem już mieć spokój z nowym Egmontem, akurat Czytam miało najtaniej, więc zamówiłem.

Offline kv

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 12:44:00 »
@Death, korzysztasz z jakiegoś rabatu? Bo te ceny niższe niż na stronie...

Offline Eyeless

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 13:28:29 »
@Death, korzysztasz z jakiegoś rabatu? Bo te ceny niższe niż na stronie...
Na czytam.pl jest chyba z automatu (lub po pierwszym zamówieniu) 2% i można to zwiększyć kolejnymi zakupami.

Offline MODZEL

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 13:53:59 »
Zniżki przez ceneo

Offline Death

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 13:56:35 »
Tak, wszystkie sprawdzałem na Ceneo. :)

Offline roble

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 18:04:52 »
Tak, wszystkie sprawdzałem na Ceneo. :)
przez goodie mogles dodatkowo zaoszczędzić 14zl. Zamiast rabatu 38% miałbyś 42%

Offline Death

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 12:54:12 »
przez goodie mogles dodatkowo zaoszczędzić 14zl. Zamiast rabatu 38% miałbyś 42%

Muszę się dowiedzieć jak to działa.

Offline Pawel.M

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 28 Maj 2021, 18:25:10 »
Ta księgarnia to jest dramat. Złożyłem zamówienie 20 maja. Do dziś go nie dostałem, od wczoraj wisi realizacja w 4/5, czyli gotowe do wysyłki i od wczoraj wysłane nie jest (czyli wyślą najwcześniej 31 maja, więc dostanę najwcześniej 1 czerwca - to oczywiście wariant optymistyczny). Ale to jeszcze mało.

Ponieważ 31 maja będę w Poznaniu, zadzwoniłem 26 maja z prośbą o zmianę dostawy - z paczkomatu na odbiór osobisty (bo raz, że szybciej, dwa, że nie będą się książki obijać w kartonie w firmie kurierskiej). Niezbyt grzeczna i w ogóle niezainteresowana klientem pani z infolinii po prostu mnie olała. Napisałem maila - dostałem odpowiedź nie na temat. I teraz nie wiem kiedy dostanę zamówienie, dlaczego niemożliwe jest (a może jest możliwe?) przeniesienie z paczkomatu do odbioru osobistego...

Nigdy więcej czytam.pl

noniewiem

  • Gość
Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 14:20:50 »
Dziś dotarło zamówienie, Punisher tom 10, obydwa Epici pająka i Criminal 4. Zapakowane sztywno podwójnie w tekture, a nie jak zawsze w innych sklepach jeden raz i wszystko latało. Z mojej strony szybka przesyłka i bez zastrzeżeń :)

Offline Death

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 10:51:10 »
Czytam u mnie przegrało na dłuższy czas, bo specjalnie zamówiłem kuriera żeby mieć Corto Maltese na weekend. Tantis jeszcze wtedy nie miał na sklepie. Premiera była w środę i tak mieli napisane, więc nawet mieli 1 dzień buforu żeby najpóźniej w piątek był u mnie. Inne sklepy wysyłały w środę, na Tantis pojawił się i też od razu wysyłali...a Czytam... środa nic, czwartek nic i wysłali dopiero w piątek, więc będę miał po weekendzie. Bardzo rzadko mi zależy, żeby coś mieć szybko, a Corto takim komiksem jest.

Offline Arne

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 11:21:53 »
Ja zamawiałem Corto we wtorek ( a mieszkam w tym samym mieście co siedziba czytam.pl) i do tej pory zamówienie ma status "w realizacji" - nawet jeszcze nie wyslali

Offline bibliotekarz

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 11:38:56 »
Generalnie za przedsprzedaż nie powinny się brać sklepy, którym się nie spieszy z wysyłką.

Swoją drogą skoro się śpieszyło to trzeba było jednak skorzystać z allegro, które sprzedawców trzyma za mordę i już dawno mi się nie zdarzyło żebym miał coś wysłane później niż następnego dnia roboczego.
Batman returns
his books to the library

Offline Pawel.M

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 00:57:31 »
Ja zamawiałem Corto we wtorek ( a mieszkam w tym samym mieście co siedziba czytam.pl) i do tej pory zamówienie ma status "w realizacji" - nawet jeszcze nie wyslali
A monitorujesz co się dzieje z zamówieniem? Bo ja jednak zamówiłem kolejny raz w Czytam.pl i widzę znowu (chyba już po raz trzeci) pewne dziwo: stan realizacji zamówienia już dwa razy rósł mi do 4/5 (czyli przygotowane do wysyłki), by po paru godzinach spaść do 2/5 (w kompletacji). Zaczynam sądzić, że to ich standard - będą tłumaczyć, że mieli uszkodzone i wymieniali, a de facto mają tak małe magazyny, że dopiero jak zamówisz, to oni wysyłają zapotrzebowanie do wydawcy.

Offline Arne

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 07:35:58 »
A monitorujesz co się dzieje z zamówieniem? Bo ja jednak zamówiłem kolejny raz w Czytam.pl i widzę znowu (chyba już po raz trzeci) pewne dziwo: stan realizacji zamówienia już dwa razy rósł mi do 4/5 (czyli przygotowane do wysyłki), by po paru godzinach spaść do 2/5 (w kompletacji). Zaczynam sądzić, że to ich standard - będą tłumaczyć, że mieli uszkodzone i wymieniali, a de facto mają tak małe magazyny, że dopiero jak zamówisz, to oni wysyłają zapotrzebowanie do wydawcy.
Moja przesyłka doszła we wtorek. Stan bez zarzutu
Monitoruję moje przesyłki tego sklepu i nigdy nie mialem takiej sytuacji, o której piszesz.
« Ostatnia zmiana: Cz, 19 Sierpień 2021, 07:37:59 wysłana przez BosMan »