Autor Wątek: Centrum Komiksu  (Przeczytany 898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Centrum Komiksu
« dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:37:53 »
Jakimś cudem Centrum Komiksu w Warszawie nie ma jeszcze swojego wątku.

Pozwolę go sobie więc założyć przy okazji tego wydarzenia:
https://paradoks.net.pl/read/42194-swiatowa-premiera-filmu-w-centrum-komiksu-podczas-18-millennium-docs-against-gravity
Za jaki świat zginął Tony Stark?

Offline Genzo

Odp: Centrum Komiksu
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:32:22 »
Pojawiła sie może informacja czy w ogóle i gdzie będzie można to zobaczyć online ?

Offline 79ers

« Odpowiedź #2 dnia: So, 04 Wrzesień 2021, 17:48:08 »
Można gdybać, że po tym jak film zaliczy maraton kinowy i zarobi na siebie, będzie krotka przerwa i wejdzie do sieciowego obiegu. Jak film będzie oki to chętnie kupię dvd w sklepie.

Offline misiokles

« Odpowiedź #3 dnia: So, 04 Wrzesień 2021, 18:26:22 »
Raczej nie będzie ani dvd w sklepie, ani do ściągnięcia jak spory gros niszowych festiwalowych produkcji.

Offline Kot Tip-Top

« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 05 Wrzesień 2021, 01:09:32 »
Można gdybać, że po tym jak film zaliczy maraton kinowy i zarobi na siebie

Tylko że z pokazów na festiwalach nie ma pieniędzy (chyba że na każdym film jakieś grand Prix zgarnie)

Smutne ale prawdziwe większość z tych filmów kończy karierę na krótkim obiegu w kinach studyjnych, może po latach puszczą w ramach jakiejś retrospektywy tematycznej, może jak ktoś ma szczęście/siłę przebicia to jakaś TV ze dwa razy puści. Znajomi którzy przy kilku dokumentach się natyrali opowiadali, że to niestety coś co się rob dla pasji niż z myślą o zarobku, chyba, że coś na zlecenie dla jakiejś tv ale to inna bajka.

Offline 79ers

« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 05 Wrzesień 2021, 14:50:17 »
Przeczytałem zdanie:
Bilety na film są dostępne w kasach kin festiwalowych oraz online na mdag.pl.
więc naiwnie sądziłem, że jakikolwiek pieniądz z tego jest

Offline Genzo

« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 09:32:44 »
obejrzałem sobie online na wspomnianym wyzej  mdag.pl. za 11 zeta seans, całkiem spoko chociaż trochę za krótkie, ale ogólnie fajna historia, rodzinny biznes tworzony z pasji.

Offline Szekak

• Polubień: 2868
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 09:41:50 »
Też obejrzałem za 11 złociszy i tak, jest spoko, niemniej widać, że film był kręcony w zasadzie już kilka lat temu, bo obrazki nie są aktualne + zabrakło trochę szerszego spojrzenia na temat komiksów.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.