Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #150 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 15:21:33 »
Ciekawe jak ogarnie to MVM, które nawet preorderu jeszcze nie wrzuciło...
Nie wrzucał preorderu , bo wiedział, że tak będzie, prorok jakiś :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline KubciO

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #151 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 18:17:37 »
To był stresujący tydzień, ale mamy dobrą wiadomość - nowe warunki współpracy z DC zostały dograne! Wszystkie preodery DC Comics, w tym ten sierpniowy, wróciły na naszą stronę! Można ponownie zamawiać komiksy DC, a ich cena nie uległa zmianie. Promocja na najnowszy preoder obowiązuje do 26 czerwca: https://www.atomcomics.pl/kategoria/preorder-06-2020/1/default/1/f_producer_1/1

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #152 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 21:31:31 »
Profesjonaliści i tyle.

Offline arczi_ancymon

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #153 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 11:09:18 »
No ale jak to! Przecież Rafałek nie mógł się dogadać!

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 11:17:50 »
Tam to jest ogólnie problem z komunikacją.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #155 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 17:31:00 »

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #156 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 18:57:16 »
Nowy preorder się pojawił:

https://www.atomcomics.pl/kategoria/preorder-07-2020

Przykładowy omnibus za $125 podrożał o 40 zł w stosunku do poprzedniego preordera.
« Ostatnia zmiana: Wt, 23 Czerwiec 2020, 19:00:38 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #157 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 20:32:52 »
W moim zamówieniu wszystko tyle samo lub taniej niż w poprzednim. Nie mam pojęcia w jaki sposób oni przeliczają $ na PLN.

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #158 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 21:59:29 »
Niezłe mają chłopaki tempo. Tak trzymać! I pewnie niebawem kolejne zamówienie poleci.

Offline Wtem!

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 13:51:55 »
Panowie, najlepsza cena na The Walking Dead omnibus, jaką widziałem. Poniżej 200 zł, za nówki? Nic tylko zamawiać. Bardzo polecam, świetne wydanie, świetna seria.

Offline Murazor

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 14:05:52 »
O rzeczy, które są na multiversum, a nie ma na atomie piszcie maila. Niektóre mają odległe terminy dlatego nie dodali ich w sklepie.

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #161 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 09:55:14 »
Ja wziąłem co było. Compendium Sagi i Monstress Deluxe. Mam nadzieję, że się nie zawiodę na tym wydaniu w SC Sagi. Szczerze mówiąc kojarzy mi się z Essentialami Marvela, które kiedyś wyprzedałem bo jednak nie była to jakość jaka spełnia moje oczekiwania (i nie mam na myśli samych kartek tylko klejenie, przewracanie kartek w takim grubasie w SC całośc się wygina itd.). Mam obawy, że grzbiet będzie po prostu połamany po wielokrotnej lekturze. No ale spróbuję, bo patrzyłem i to wydanie zajmuje o wiele mniej miejsca niż 3 Deluxe no i cenowo wychodzi o wiele taniej (300 vs 120 zł). A Monstress podobno trzeba w Deluxe dla rysunków. Z tego co widziałem faktycznie warto.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Lipiec 2020, 10:00:16 wysłana przez Antari »

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #162 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 11:13:04 »
Tylko ta Montressa jest klejona a nie szyta, także nie wiem czy nie zacznie się rozklejać po czasie, + taki, że taśma do której przymocowane są kartki jest elastyczne i podnosi się do góry.

Odnośnie kompendiów:
@xanar odnosnie pytania czy sie compendia nie rozpadaja, to sa bardzo solidne wydania, mimo samego klejenia strony trzymaja sie dobrze i przez mala wage czyta sie calkiem wygodnie. Mam w takich wydaniach komplet invincible, walking dead i jeszcze jakies pojedyncze i  nie mam im nic do zarzucenia.

Ale słyszałem w internetach, że to się rozpada, sam zastanawiam się nad kompletem Walking Dead i chyba wezmę w w ohc, bo coś mnie te kompendia nie przekonują do siebie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #163 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 13:32:12 »
Tylko ta Montressa jest klejona a nie szyta, także nie wiem czy nie zacznie się rozklejać po czasie, + taki, że taśma do której przymocowane są kartki jest elastyczne i podnosi się do góry.

Odnośnie kompendiów:
Ale słyszałem w internetach, że to się rozpada, sam zastanawiam się nad kompletem Walking Dead i chyba wezmę w w ohc, bo coś mnie te kompendia nie przekonują do siebie.

Monstressę biorę dla powiększonego formatu i rysunków. Poza tym to ma tylko 400+ strony. Kompendia mają 1000 stron więcej i tego się boję, poza tym SC :) Grzbiet po prostu może sę złamać pod konsekwentnym obciążeniem. Nie pęknie na pół, ale może być krecha.

Offline sad_drone

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #164 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 14:17:01 »
Tak wyglada compendium po jednokrotnym czytaniu (wybralem najgorzej sie prezentujace, a ja naleze do osob ktore kiepsko dbaja o komiksy)



Jak widac grzbiet jest odrobine wygiety, sa na nim tez mikro zlamania (krechy) ale tak male ze na zdjeciu tego nie zlapie.

Co do deluxe monstress, jezeli jest rzeczywiscie klejone to ja tego nie zauwazylem, gutter loss nie zwrocil mojej uwagi wcale. (sprawdzilbym sam ale jest na dole jakiegos pudla) A samo wydanie polecam, rysunki moim zdaniem zasluguja na powiekszony format. Historia tez bardzo fajna.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.