Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75067 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline przemo1

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 13:04:42 »
Atom u mnie na plus za zamówienia specjalne, gdzie oryginalne zeszyty z 1976 r. mogę kupić po ok. 40-45 pln za sztukę w stanie very fine. Dodatkowo kilka zamówień opłacam raz w miesiącu, o pomocy przy prenumeracie 2000 AD Ultimate Collection nie wspomnę.

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 19:58:05 »
Do mnie dzisiaj napisali czy nie chcę wysyłki 2 tomów, bo na następne trochę trzeba będzie poczekać. Super kontakt jak zwykle i miły bonus na koniec tygodnia :) Będzie co czytać.

Bender

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 07:38:29 »
Mi pasuje komfortowy układ regularnej wysyłki co 2 tygodnie tego co akurat wpłynie z wcześniejszych preorderów. Wszystko zawsze w miłej atmosferze bez napinek czy dziwnych klimatów. Jakikolwiek specjalny request to najpierw " zobaczymy co da się zrobić" a nigdy "nie da się".

Offline arczi_ancymon

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #78 dnia: Pt, 03 Styczeń 2020, 20:53:50 »
Cóż, żeby za słodko nie było - ja u nich zamówiłem dwa tytuły grubo ponad rok temu, po dwóch miechach się przypomniałem to mi przebąknęli cośtam, że musieli odesłać, bo komiks był ubity i tak do dziś sobie milczymy, ja sprawę olałem, oni najwyraźniej również :D

Chyba sobie zapomnięli, albo (czas na teorię spiskową) głupio im się przyznać, że dali ciała - w tym czasie jak zmówiłem ten komiks, to nakład się wyczerpywał (choć był jakiś minimalny dodruk - chodzi o Lone Wolf and Cub Omnibus 2 i 3) i tak mi się wydaje, że przez swoją ślamazarność nie mogli już go zdobyć, choć obiecali.

Ogólnie no hard feelings, wtedy jeszcze łudziłem się, że Dark Horse zrobi dodruki, a tak to zostałem tylko z pierwszym tomem, nie trzema ;)

Offline Archie

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 22:41:25 »
To się przypomnij żeby ci zwrócili pieniądze i ci zwrócą skoro komiksów nie wysłali. Przecież wystarczy 1 e-mail.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 23:02:15 »
Ja na kilka wariantów czekam ponad rok. Jeżeli chłopaki tylko coś dostaną, to mi wysyłają. Rzeczywiście jest to dziwne, ale u mnie działa i co jakiś czas jestem zaskoczony, że coś dotarło :P Po prostu się przypomnij i zaraz będziesz wiedział na czym stoisz.
« Ostatnia zmiana: Nd, 05 Styczeń 2020, 23:04:08 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline arczi_ancymon

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 05 Styczeń 2020, 23:39:58 »
To się przypomnij żeby ci zwrócili pieniądze i ci zwrócą skoro komiksów nie wysłali. Przecież wystarczy 1 e-mail.

Czy ja gdzieś napisałem, że za coś zapłaciłem?

Zwykle to przelew szedł dopiero jak sprowadzili tytuł. Myślę, że nie ma co pytać, komiks jest out of print i wielu tomów brakuje (rok temu sytuacja nie była jeszcze taka zła), wątpię aby Dark Horse to wznowiło. Prędzej nowe wydanie (oby trzasnęli takiego Deluxe'a jak z Berserkiem, jarałbym się).
« Ostatnia zmiana: Nd, 05 Styczeń 2020, 23:44:25 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 13:35:46 »
Są może jakieś tajemne kody rabatowe na więcej niż 5% ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 13:42:49 »
Nie posiadam, nie znam, nie sądzę. :/

Offline isteklistek

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 13:56:28 »
Jest jeden stały -5% "Flash", jak się nic nie zmieniło, ale nie działa na pozycje w preorderze. Są promki weekendowe, ale to trzeba przeglądać stronę w piątki i jest rożnie, ale chyba max do 50%. Od czasu do czasu są okazyjne, jak się ma newstettlera - ostatnio był " w piątek [10.I] działa kod rabatowy "image2020", który da 10% rabatu na wydania zbiorcze z tego wydawnictwa!"

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:11:56 »
Nie zamówiłem omnibusa Hulka Dm Var w preorderze bo ta okładka co ją pokazywali wybitnie mi się nie podobała, ale się okazało, że ją upgradowali i nawet fajnie wygląda i teraz kombinuje gdzie to zamówić. Tak wiem problemy pierwszego świata  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 18:55:23 »
Na Marvela jest (był?) ENDGAME na 5%, ale oczywiście nie obejmuje preorderu.
Zresztą - xanar pytał o większe niż 5%...

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 19:16:52 »
Coś konkurencja pisała z rok temu o jakiś tajemnych kodach, także myślałem, że są jakieś większe niż 5% dla bardziej wtajemniczonych  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #88 dnia: Pt, 17 Styczeń 2020, 12:01:18 »
"Na dobry początek weekendu przygotowaliśmy dla Was też kod rabatowy - darkhorse2020, który aktywne będzie do niedzieli włącznie i da Wam 10% rabatu na wydanie zbiorcze tego wydawnictwa!"
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #89 dnia: Pt, 24 Styczeń 2020, 15:09:17 »
kod "idw2020", który przez weekend da Wam 10% rabatu na wszystkie pozycje wydawnictwa IDW Publishing
Twój komiks jest lepszy niż mój