Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75039 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hood

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #30 dnia: Nd, 01 Wrzesień 2019, 17:41:26 »
'To już siedem lat od kiedy jesteśmy z Wami! Pierwszego września 2012 roku punktualnie o godzinie 12 wystartował nasz sklep internetowy! Dziękujemy za kolejny wspólny rok - z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodzianki. Po pierwsze do końca tygodnia możecie korzystać z kodu URODZINY7 który da Wam 7% zniżki na komiksy z wysyłki 24h nie objęte inna promocją! Po drugie dla wszystkich osób, które użyją go dziś lub jutro (poniedziałek) w ramach prezentu do wysyłki dodamy pierwszy numer TONY STARK IRON MAN'

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #31 dnia: Nd, 01 Wrzesień 2019, 19:50:13 »
Czyli jednak ten "malutki pseudobiznesik" aż tak ledwo się nie kula.
Twój komiks jest lepszy niż mój

noniewiem

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #32 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 16:22:26 »
kiedy Atom zrezygnował z mini paczki? :( ubolewam teraz nad tymi kosztami pocztą..

Offline Night wolf

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #33 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 16:38:06 »
kiedy Atom zrezygnował z mini paczki? :( ubolewam teraz nad tymi kosztami pocztą..
Poczta zrezygnowała z tej usługi od miesiąca czy dwóch niema.
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #34 dnia: So, 21 Wrzesień 2019, 23:49:36 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 28 Październik 2019, 16:37:18 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:09:22 »
Nie jest to opinia, ale historia sprzed 10 minut: odbieram telefon - dzwoni Atom - zeszyt, który w ubiegły piątek zamówiłem w promocji weekendowej okazuje się mieć delikatny defekt. Sklep proponuje wysyłkę tego zeszytu (akurat kompletują duże zamówienie do wysyłki) w 3 wariantach okładkowych (w tym ten z defektem) do mojej oceny i wyboru, a po niepotrzebne przyślą kuriera!!!! :))

Teraz wyobraźcie sobie taką akcję w MVM!?! :)

Offline KubciO

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:21:34 »
No i fajnie Gazza, że podzieliłeś się tą historią. Ja dużego doświadczenia zakupowego w Atomie nie mam, ale kontakt z klientem to bajka. O co bym nie zapytał jako zeszytowy laik, to zawsze otrzymuję odpowiedź. Nawet kilkukrotne zmiany w obrębie jednego zamówienia, raz po raz, nie są w stanie wyprowadzić z rownowagi Atomowej Załogi.  :D

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:34:42 »
Żeby nie było tak kolorowo, ja miałem jeden omnibus w preorderze, premiera była 2.10 czekam jeden tydzień, drugi, trzeci, 22.10 pytam o co chodzi, dostałem info że przyszedł uszkodzony i jak jeszcze go chce to żebym potwierdził bo gdzieś w pierwszej połowie listopada dopiero będzie (pewnie zapomnieli czy coś w tym stylu). Dzisiaj dostałem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 15:35:07 »
Żeby nie było tak kolorowo, ja miałem jeden omnibus w preorderze, premiera była 2.10 czekam jeden tydzień, drugi, trzeci, 22.10 pytam o co chodzi, dostałem info że przyszedł uszkodzony i jak jeszcze go chce to żebym potwierdził bo gdzieś w pierwszej połowie listopada dopiero będzie (pewnie zapomnieli czy coś w tym stylu). Dzisiaj dostałem.

No to w czym problem? Mieli ci wysłać uszkodzony i potem tracić czas i pieniądze na wymianę/zwrot? Wiadomo, że klient i tak nie przyjmie uszkodzonego, a więc przejęciem inicjatywy przyspieszają proces. Bardzo biznesowe podejście, ponadprzeciętne i to nawet patrząc szerzej, niż jedynie na rynek komiksowy.

A Palacz by ci wysłał ten uszkodzony, bo przecież dupokrytkę ma w postaci stanu bdb z defektami, czy jak on to tam opisuje.

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 15:43:22 »
Żeby nie było tak kolorowo, ja miałem jeden omnibus w preorderze, premiera była 2.10 czekam jeden tydzień, drugi, trzeci, 22.10 pytam o co chodzi, dostałem info że przyszedł uszkodzony i jak jeszcze go chce to żebym potwierdził bo gdzieś w pierwszej połowie listopada dopiero będzie (pewnie zapomnieli czy coś w tym stylu). Dzisiaj dostałem.

To nie jest żaden wyznacznik. To, że coś miało premiere w USA nie znaczy, że na drugi dzień dostaniesz w Polsce. Kwestia w którym zamówieniu zostało zamówione, czy zamówienia się nie rozjechały delikatnie itd. Same premiery w USA to też nic pewnego.

A jeszcze jak był uszkodzony to tym bardziej MEGA szacunek za postawę względem klienta.

Do mnie Atom napisał w związku z zamówieniem HOUSE OF X POWERS OF X HC. Okazało się, że Brooks zamiast regularną okładkę (która zamówiłem) zrobi alternatywną i czy chcę zmienić zamówienie. Oczywiście zmieniłem. Postawa naprawdę godna podziwu. Piątka z plusem za kontakt z klientem.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 16:42:08 »
Z tym HOUSE OF X POWERS OF X HC też dostałem info i za to +,
Chodzi o to, że pewnie jakbym się nie przypomniał to mógłbym się nie doczekać, takie mam podejrzenia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 19:05:47 »
A do mnie nigdy nie zadzwonili :( Chyba pora zmienić sklep na konkurencje...

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 08:23:07 »
Do mnie AC dzwonił dwukrotnie z tego co pamiętam i zawsze przy okazji kompletowania przesyłki gdy pojawił się jakiś "problem" niecierpiący zwłoki. W innych przypadkach wszystko dogadujemy efektywnie drogą mailową.

W kwestii przypadku xanara - bywa, że jakiś zeszyt ma przesuniętą premierę bądź pojawia się uszkodzona partia czy coś w ten deseń. Sklep nie informuje mnie o tym sam z siebie. Zazwyczaj sam przesyłam listę zamówień do weryfikacji, a chłopaki odpisują co jest, co przesunięto w czasie, co dotarło ale uszkodzone i kiedy ściągną egzemplarz bez wad. Nigdy nie wysłali mi czegokolwiek co budziłoby zastrzeżenia co do stanu.

I jedno jeszcze być może istotne info - płacę zawsze przy odbiorze. Nie opłacam (od dawna) jakichkolwiek zamówień z góry.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 08:35:25 »
Nie wiem, może normalne, że nie informują, premiera raczej się nie przesunęła, bo z tego co pamiętam u  konkurencji pojawił się w tym czasie na stanie.
Twój komiks jest lepszy niż mój