Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75045 razy)

Damballa i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:44:57 »
Ostatnio to nic nie jest normlane, jest też parę epików, które były w preorderze w kwietniu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #346 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:50:19 »
Jest też AMAZING SPIDER-MAN #1 FACSIMILE EDITION który zamówiłem już w lutym, dziwne to. Pewnie obsuwy po stronie Marvela.

Offline janek

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #347 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 04:06:54 »
ja czekam na prymkę od Image na cały lipiec 50% ... jak co roku :)

Jeśli można wiedzieć, celujesz w coś konkretnego?

Offline isteklistek

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #348 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 08:03:26 »
W pierwszej kolejności jak będzie:
SFSX (SAFE SEX) TP VOL 01 PROTECTION
SFSX (SAFE SEX) TP VOL 02 TERMS OF SERVICE
RIDE BURNING DESIRE TP
SWING TP VOL 04
SWING TP VOL 05

Offline Tatitu

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #349 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 20:19:26 »
Cześć, czy w tym roku odbędzie się promocja komiksów Image?

Offline elitarnyy

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #350 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 20:28:19 »
Cytuj
Cześć, czy w tym roku odbędzie się promocja komiksów Image?

Pisałem do nich ostatnio, odpowiedzieli, że wydawnictwo nie zrobiło w tym roku letniej promocji (na co chyba większość z nas liczyła), więc i oni jej nie zrobią. Co do reszty roku to chyba nie wiadomo

Offline Tatitu

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #351 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 20:34:57 »
Dzięki

Offline Bogumil

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #352 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 09:04:15 »
Epic X-Men X-Cutioner's Song - 170 zł w preorderowej promocji :( Nie podoba mi się ten kierunek...

Offline Warpath

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #353 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 09:15:43 »
Ta, omniaki też podrożały średnio 25-35 zeta na sztuce.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #354 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 09:34:04 »
Przykładowo X-Men Epic Collection: Bishop's Crossing miał tą samą cenę okładkową a w preorderze w grudniu było 156, w grudniu $ był po 4 teraz jest po 4,6.
Omnibusy przynajmniej te po $125 są drożej o 50 zł a te po $150 jeszcze lepiej.

No, ale wiemy, że Euro powinno być po 3, to może $ też.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #355 dnia: So, 27 Sierpień 2022, 23:49:39 »
Ech a dziś tankowałem paliwo i myślałem, że to koniec wydatków

https://www.atomcomics.pl/kategoria/preorder-09-2022



Offline stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #356 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 08:06:29 »
U mnie w tym miesiącu skromnie, tylko zeszytówki. Spider-Man 2099 Omnibus zamówiony już wcześniej.

Offline Bushiken

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #357 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 13:10:34 »
Atom tak samo jak Azyl/Multiversum anulują preordery na Spidera 2099. On oraz Star Wars Legedns Rebellion 1 Omnibus i What If Into the Multiverse Omnibus Vol 1 zostały zresolicitowane. Spider 2099 ma też podniesioną cenę do 150$ okładkowej.

Offline OokamiG

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #358 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 14:29:21 »
W końcu omnibus Batman&Robin. Trochę drogo,  ale po polsku jakby wydali cenowo teraz by wyszło podobnie.

Online Kandor

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #359 dnia: Nd, 28 Sierpień 2022, 15:49:04 »
Atom tak samo jak Azyl/Multiversum anulują preordery na Spidera 2099. On oraz Star Wars Legedns Rebellion 1 Omnibus i What If Into the Multiverse Omnibus Vol 1 zostały zresolicitowane. Spider 2099 ma też podniesioną cenę do 150$ okładkowej.
Skąd pewność że anulują, już tak robili? spotkała cię taka sytuacja? W takim wypadku anulowałbym wszystkie preordery na omnibusy (tylko na omnibusy) bo co za sens zamawiać komiks pół roku wcześniej, za miesiąc okazuje się, że data wydania to już nie np. listopad a kwiecień następnego roku i czekać po wydaniu prawie 400 zł ale nie mając pewności, że nie anulują ci zamówienia. Pewnie bym się ograniczał do zamawiania tych tańszych HC i trejdów, które zresztą raczej rzadko zaliczają duże  obsuwy (poza kompendiami DC). Sam czekam na 3 omnibusy w obu tych sklepach, wliczając w to wcześniej zamówionego Spider-Mana 2099 (z Atomu). To już wolałbym kupić mniej, zapewne trochę drożej, ale coś co dostanę w ciągu tygodnia do rąk, coś, powiedzmy "co naprawdę chcę" (w preorderach kusi często cena, szczególnie jak się birze kilka tytułów z jednego katalogu).

Tylko jak się kolego ustosunkujesz do tego co przed chwilą przeczytałem na Facebooku Atomu (chciałem sprawdzić czy są jakieś informacje o anulacjach)? "Przypominamy że nie wymagamy przedpłaty - wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie można opłacić do tygodnia po ich całkowitym skompletowaniu." Wszedłem w link z preorderem (choć już go wczoraj przeglądałem) i jest taka informacja:


"Co unikalnego oferuje Atom Comics?

Wyróżniamy się brakiem wymogu przedpłaty przy zamawianiu produktów z katalogu PREORDER. Towary z tej kategorii możesz zamawiać tak samo jak wszystkie inne, co pozwala na wybranie opcji płatności przy odbiorze lub za pobraniem.
Dzięki temu nie musisz płacić natychmiast po złożeniu zamówienia, a jednocześnie masz gwarancję otrzymania komiksu. Dodatkowo chronisz się przed ryzykiem niekorzystnymi zmianami kursów - gwarantujemy, że nawet w przypadku osłabienia polskiej waluty i podwyżki cen kwota do zapłaty pozostaje bez zmian." OK, co prawda zmiana ceny okładkowej komiksu to nie to samo co "zmiana kursu waluty", ale jednak owe "masz gwarancję otrzymania komiksu" brzmi zachęcająco.

Czy to może Azyl/Multiwersum anulował komuś preorder? W Atomie też tak bywało? Ktoś może mnie oświecić? Z góry wielkie dzięki.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Sierpień 2022, 16:01:06 wysłana przez Kandor »