Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75028 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #300 dnia: So, 13 Listopad 2021, 17:22:59 »
Nie wiem czy to dobry wątek, ale spróbuje. Atom niby wysyła za granice, przynajmniej takie dostałem od nich info w mailu. Właśnie chciałem zamówić kilka zeszytówek z dostawą z kolejną przesyłką i nijak nie mogę zmusić ich strony do podania adresu innego niż polski.

Bender

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #301 dnia: So, 13 Listopad 2021, 17:38:30 »
skontaktuj sie z nimi mailem

Online stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #302 dnia: So, 13 Listopad 2021, 19:01:59 »
skontaktuj sie z nimi mailem
To wiem, ale zeszyty które chce kupić są obecnie w promocji weekendowej a przez weekend i tak pewnie nikt nie odpisze, myślałem że ktoś to przerabiał i jest tam jakiś myk

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #303 dnia: So, 13 Listopad 2021, 19:16:18 »
No to kup - wybierz odbiór osobisty czy coś i napisz im, że chcesz zagramanice żeby wysłać, zapłacisz później. Nie ma za co.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Global

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #304 dnia: So, 13 Listopad 2021, 20:49:08 »
To wiem, ale zeszyty które chce kupić są obecnie w promocji weekendowej a przez weekend i tak pewnie nikt nie odpisze, myślałem że ktoś to przerabiał i jest tam jakiś myk
Jest opcja zeby dodac do poprzedniego zamowienia. Dodaj info w podsumowaniu, ze chcesz wysylke zagraniczna i powinni sie z Toba skontaktowac. Jesli sie nie odezwa to napisz do nich. Najwazniejsze zebys mial zaklepane komiksy w promocyjnej cenie.

Online stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #305 dnia: Nd, 14 Listopad 2021, 12:45:08 »
Zamówiłem i od razu wysłałem im maila. 

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #306 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 08:12:00 »
DC zwróciło się w sprawie inicjatywy Fascimile m.in. do Atomu. Klienci mają realny wpływ na dobór tytułów do tej linii wydawniczej w postaci ankiety:
https://www.atomcomics.pl/pl/n/814

Bender

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #307 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 10:45:31 »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #308 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 14:55:03 »
Są tam też komiksy na marzec ;) Ciekawostka od dwóch pre-orderów, odkąd dystrybucję przejął Pingwin. Teraz mamy zapowiedzi z wyprzedzeniem ;) W marcu startuje nowa seria o Carnage'u :D

Online stab

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #309 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 18:39:29 »
Tak sobie przeglądam nowe preordery i niektóre warianty nie posiadają okładek. Sprawdzam na previewsworld i również nie ma (np https://www.previewsworld.com/Catalog/Series/146455-GHOST-RIDER-2021 )
Kiedy takie okładki są przedstawiane? Na swoją obronę dodam że jestem zielony w preorderach ;)

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #310 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 19:25:54 »
Są tam też komiksy na marzec ;) Ciekawostka od dwóch pre-orderów, odkąd dystrybucję przejął Pingwin. Teraz mamy zapowiedzi z wyprzedzeniem ;) W marcu startuje nowa seria o Carnage'u :D

Jakieś ciekawe okładki/first app w tym preorderze?

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #311 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 09:00:17 »
Są tam też komiksy na marzec ;) Ciekawostka od dwóch pre-orderów, odkąd dystrybucję przejął Pingwin. Teraz mamy zapowiedzi z wyprzedzeniem ;) W marcu startuje nowa seria o Carnage'u :D
Ale tak już bywało wcześniej. Nie wnikałem na jaką skalę wygląda to obecnie ale niektóre serie DC czy Marvela miewały zapowiedzi nawet na 2 miesiące wprzód.

Tak sobie przeglądam nowe preordery i niektóre warianty nie posiadają okładek. Sprawdzam na previewsworld i również nie ma (np https://www.previewsworld.com/Catalog/Series/146455-GHOST-RIDER-2021 )
Kiedy takie okładki są przedstawiane? Na swoją obronę dodam że jestem zielony w preorderach ;)
To zależy od poszczególnych wydawców. Ogólnie to jest jakiś błąd też na previewsach bo jak wyświetla całą serię to okładek brak, a jak wybierze się konkretną to pojawia się. Z czasem wydawcy uzupełniają też braki więc trzeba śledzić niestety.

Jakieś ciekawe okładki/first app w tym preorderze?
Kilka ciekawych grafik znalazłem, ale co do firs app to nie moja działka. ;)
@komiksowe_warianty może coś podpowie. ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #312 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 09:03:25 »
Teraz się sprawdza na Penguinie :D

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #313 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 09:14:02 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #314 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 09:49:57 »
Teraz się sprawdza na Penguinie :D
Zależy którego wydawcę  :D