Komiksy > Zakupy

Atomcomics.pl - opinie o sklepie

(1/88) > >>

Red Fury:

--- Cytat: Antari w Cz, 30 Maj 2019, 11:08:52 ---U mnie wyskakuje informacja: Wprowadzony przez Ciebie kupon rabatowy jest nieprawidłowy lub został już użyty. Wpisałem kod "FLASH".

--- Koniec cytatu ---

@Antari działa sprawdziłem przed chwilą na dowolnym zeszycie Red Hooda, nawet bez zakładania konta kod działał pamiętajcie nie łączy się z innym promocjami. Nie powinno być innych ograniczeń raczej.

Gazza:

--- Cytat: Red Fury w Cz, 30 Maj 2019, 11:42:25 ---@Antari działa sprawdziłem przed chwilą na dowolnym zeszycie Red Hooda, nawet bez zakładania konta kod działał pamiętajcie nie łączy się z innym promocjami. Nie powinno być innych ograniczeń raczej.

--- Koniec cytatu ---
Albo nie obejmuje to najnowszego preorderu (jest objęty jeszcze zniżką - inna promocja?), albo zniknęło pole do wpisywania kodu...

Antari:
Musisz kliknąć w "Mam kupon rabatowy" po wejściu do koszyka.

Może być tak, że kod nie łączy się z pre-orderem, który w sumie jest w jakiejś tam promocji. U mnie wybija.

starcek:
Chyba czas na nowy wątek - o Atomie.  8)

A ten kod to tylko na wybrane pozycje? Wrzuciłem do koszyka I Hate Fairyland i też nie działa.

Gazza:
@Mateusz - wydziel jeśli znajdziesz chwilę te posty faktycznie do tematu (nowego) o Atomie.


--- Cytat: Antari w Cz, 30 Maj 2019, 12:18:46 ---Musisz kliknąć w "Mam kupon rabatowy" po wejściu do koszyka.
Może być tak, że kod nie łączy się z pre-orderem, który w sumie jest w jakiejś tam promocji. U mnie wybija.

--- Koniec cytatu ---
Dzięki ale faktycznie na preorder nie działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej