Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 74964 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 13:25:02 »
Dzisiaj rano zrobiłem zamówienie. Godzinę później przyszedł mail informujący, że paczka została wysłana! :O

Offline Arion Flux

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 13:42:20 »
No tak, czlowiek wydaje masę kasy, żeby wpompować w siebie choć trochę adrenaliny, a tu taki cios: po prostu sobie wysyłają i już. W takiej beznadziejnej sytuacji to nie ma nawet o czym gadać. Teraz to jedynie zostaje nadzieja, że może chociaż na tyle kiepsko zapakowali i kurier będzie na tyle kumaty, że będzie rzucal paczką, żeby choć trochę komiksy zostały uszkodzone.

Gashu, trzymaj się choć tego, jeszcze nie wszystko stracone. Jesteśmy z Tobą!!!

@DOWN: Dobre i to ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Listopad 2019, 13:48:48 wysłana przez KukiOktopus »

Offline gashu

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 13:45:29 »
W sumie, to chciałem jeszcze do nich napisać, żeby dołożyć 1 pozycję do zamówienia, ale nie zdążyłem bo paczka wyszła... Słaby ten sklep  ::).
#problemypierwszegoświata

Offline indyk1983

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 14:38:38 »
Do mnie Atom napisał w związku z zamówieniem HOUSE OF X POWERS OF X HC. Okazało się, że Brooks zamiast regularną okładkę (która zamówiłem) zrobi alternatywną i czy chcę zmienić zamówienie. Oczywiście zmieniłem. Postawa naprawdę godna podziwu. Piątka z plusem za kontakt z klientem.

W obronie Multiversum powiem, że tam zamawiałem ten sam komiks i Rafał do mnie maila też napisał z pytaniem czy zmieniamy. Tyle że ja wybrałem tę nową okładkę bo w sumie ta Brooksa mi się nie podoba :P

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 22 Listopad 2019, 12:08:08 »
"dziś wystartuje nowy, odświeżony szablon naszej strony! Zmieniliśmy nie tylko szatę graficzną, ale dodaliśmy też parę przydatnych funkcji np. wyszukiwać będzie można po dacie premiery, a więc wpisując 01.01.2020 otrzymacie listę komiksów, które mają aktualnie taką datę premiery! Więcej już wkrótce na naszej stronie, a Was jak zwykle prosimy o feedback - strona ma być dla Was i wszystkie sugestie/uwagi są mile widziane!"
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #50 dnia: So, 23 Listopad 2019, 21:02:26 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #51 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 12:08:13 »
Na Atomie jest bardzo fajny czarny piątek. Można kupić np. wariant Moliny do Venom #3 za 100 zł, a jest to solidny key issue z debiutem Knulla. Sprawdźcie orientacyjnie ceny na eBay ;) Bo jak Wy nie kupicie, to ja kupię kolejny egzemplarz :P :D

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 12:19:13 »
Na Atomie jest bardzo fajny czarny piątek. Można kupić np. wariant Moliny do Venom #3 za 100 zł, a jest to solidny key issue z debiutem Knulla. Sprawdźcie orientacyjnie ceny na eBay ;) Bo jak Wy nie kupicie, to ja kupię kolejny egzemplarz :P :D

Podziękował, kupione. Właśnie coś kojarzyłem, że kiedyś kiedyś pisałeś że to dobry key issue. Ceny faktycznie na ebay fajne :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 12:20:33 »
no i super :)

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 18:22:11 »


Wystartowała świąteczna promocja Potrwa ona do 29 grudnia, a my na bieżąco będziemy zastępować wyprzedane komiksy nowymi!
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #55 dnia: So, 21 Grudzień 2019, 12:49:01 »
« Ostatnia zmiana: So, 21 Grudzień 2019, 12:50:32 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline przemo1

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #56 dnia: So, 21 Grudzień 2019, 13:33:31 »
W sam raz na święta :)
Ale frontem do klienta, Atom dla mnie numer 1!
Pozdrowienia i Merry Chrismas :)

Offline Mane

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #57 dnia: So, 21 Grudzień 2019, 15:20:02 »
W komiksy angielskie wszedłem niedawno i szukając dobrych cen na necie, w tym sklepie to małe nieporozumienie w stosunku do konkurencji aż dziwne że ktoś woli przepłacać aż tyle kasy skoro jest możliwość kupienia taniej.

Offline radef

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #58 dnia: So, 21 Grudzień 2019, 15:32:14 »
Jestem za, a nawet przeciwko.
Jeżeli ktoś tak jak ja, uwielbia polować na wydania w jak najniższych cenach, to niestety na Atomie tego nie znajdzie (poza nielicznymi przecenami).
Ale z drugiej strony Atom Comics to najlepsze miejsce do zakupu zeszytówek w Polsce. Wiadomo, ceny wyższe niż na Multiversum, ale mają najbogatszą ofertę oraz najlepszą obsługę. Szczególnie to doceniłem podczas zeszłorocznych problemów IDW, podczas których niektóre tytuły były opóźnione o kilka miesięcy, w Atomie nie było żadnych problemów by płacić w terminie zbliżonym do premiery, a także wysyłać po kawałku różnych zamówień.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline komiksowe_warianty

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #59 dnia: So, 21 Grudzień 2019, 15:57:33 »
Ja wolę przepłacać. Pozdro.