Autor Wątek: Atomcomics.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 75102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #165 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 15:03:09 »
Bo ten cały gutter loss nie zależy od klejenia/szycia a bardziej od tego materiału, do którego przymocowane są kartki.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #166 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 16:56:02 »
No widać niestety odkształcenie. W moim przypadku wygląda to tak, że mało kiedy na jednym posiedzeniu łykam 54 zeszyty. Dlatego lektura będzie trwała kilka tygodni, na wielokrotne przeglądanie stron i najpewniej małymi dawkami. Zobaczymy, wziąłem żeby się przekonać i wyrobić sobie zdanie na temat takich grubasów w SC.

Offline sad_drone

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #167 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 18:20:39 »
No i pierwsze zamówienie w atomie za mną, parę zł taniej i darmowa wysyłka mnie przekonały. Tak jak mówiliście, pisałem na maila w sprawie komiksów których nie da się zamówić i można rezerwować, więc też fajnie.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #168 dnia: Nd, 05 Lipiec 2020, 13:38:36 »
Atom nie odpowiada na maile w weekend ? Urwał mi się z nimi kontakt w piątek po południu i zastanawiam się czy mail się zapodział czy to normalne.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline isteklistek

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #169 dnia: Nd, 05 Lipiec 2020, 13:45:24 »
Mi chyba raz w sobotę odpowiedzieli, ale to była sprawa związana ze wysyłką. Jeżeli jest pytanie o jakiś tytuł i jego dostępność, to pewnie wysłali zapytanie i są uzależnieni od odpowiadającego. Zdarzyło się też, że napisałem coś na fb i za chwilę na meila mi odpowiedzieli na prośbę ze zdjęciami.

Offline OokamiG

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #170 dnia: Nd, 05 Lipiec 2020, 13:54:20 »
Poczekaj do poniedziałku. Chłopaki też chcą mieć pewnie weekend.

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #171 dnia: Pn, 06 Lipiec 2020, 09:27:42 »
Co jak co, ale nawet kontakt z Atomem jest znakomity. W weekend pewnie dają sobie spokój, ale w tygodniu bardzo sprawnie się komunikują. Nie mam do jakości obsługi sklepu absolutnie żadnych zastrzeżeń.
W piątek dostałem info, że DC skasowało z papierowego wydania DOLLAR COMICS CATWOMAN #1 2002. Przy okazji informacja o skompletowanych tytułach (zeszyty) oraz że nie proponują jeszcze wysyłki (chyba, że chcę) tylko zbieramy do większej paczki i jednej wpłaty (oraz darmowej przesyłki). I to mi się podoba! :)

Offline Archie

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #172 dnia: Pn, 13 Lipiec 2020, 13:36:40 »
Atom nie odpowiada na maile w weekend ? Urwał mi się z nimi kontakt w piątek po południu i zastanawiam się czy mail się zapodział czy to normalne.
To normalne, nie odpowiadają w weekendy.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Red Fury

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #173 dnia: Pn, 13 Lipiec 2020, 18:53:20 »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Antari

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #174 dnia: Wt, 14 Lipiec 2020, 18:32:18 »
ATOMOWE Free Comic Book Summer 2020!

więcej informacji tutaj

https://www.atomcomics.pl/pl/n/650?fbclid=IwAR3-GML6urOlXfl-d3aIktBBtKVd4T1_XuFMA_NWI_hL96-HWo2uqicKwxY

Ktoś się orientuje czy są jakieś tytuły warte wybrania? Jakieś pierwsze wystąpienia czy coś.

Offline KubciO

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #175 dnia: Wt, 28 Lipiec 2020, 20:44:27 »

Bender

  • Gość
Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #176 dnia: Wt, 28 Lipiec 2020, 22:00:37 »
Takie miałem dziś przeczucie cały dzień... yay!

Offline LordDisneyland

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #177 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 13:51:12 »
Szacuneczek dla załogi Atomkomiksa, przed wysyłką pan zadzwonił, żeby uprzedzić, że komiksy zza Wielkiej Wody nie dotarły w stanie idealnym. Zaproponowano, żebym obejrzał, i w razie czego zwrócił, przyslą kuriera i zwrócą piniądz. Na szczęście uszkodzenia minimalne i komiks zostaje u mnie, a za podejście do sprawy mają u mnie dużego plusa :)
,, - Eeeeech.''

Offline Gazza

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #178 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 20:40:26 »
To jest standard w tym sklepie. 🙂

Offline LordDisneyland

Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #179 dnia: Cz, 06 Sierpień 2020, 20:50:40 »
Tym bardziej zasługują, by o tym wspomnieć! :)
,, - Eeeeech.''