Autor Wątek: Amazon.pl  (Przeczytany 30935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roble

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #90 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 07:21:35 »
Xanar, nie mogłeś się uaktywnić w tym wątku parę dni wcześniej? Zamówiłem sonie big damn sin city bo fajna cenę miał i myślałem że mam szczęście, a tuzonk, no pięknie..  :(

Online xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #91 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 08:31:39 »
Big Damn Sin City jest pakowane fabrycznie w pudełka (duo lepsze niż te Amazonowe) nie wiem czy oni w coś to jeszcze wsadzą, do koperty raczej nie wejdzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bushiken

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #92 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 10:34:41 »
Xanar, nie mogłeś się uaktywnić w tym wątku parę dni wcześniej? Zamówiłem sonie big damn sin city bo fajna cenę miał i myślałem że mam szczęście, a tuzonk, no pięknie..  :(

@Roble nie jest tak źle z tym amazonem. W odpowiedzi też na posta ze zdjęciem Xanara chciałem opisać moją styczność.
Znając sposób ich pakowania unikam zamawiania od nich.
Skusiłem się jednak z 2 tygodnie temu na Uncanny -Men Omnibus vol 1 jak był w cenie 225.
Zależało mi na jeszcze starym wydaniu, żeby grzbiety pasowały do reszty a nie te nowe abominacje.
Omnibus w tym za dużym kartonie jak u Xanara latał i wszystkie 4 rogi zbite.
Skontaktowałem się telefonicznie z obsługą klienta w celu wymiany na nowy ale okazało się, że nie ma już dostępnego "starego" wydania tylko preorder nowego dodruku który pojawi się w grudniu.
Pani z infolinii zaproponowała jedną z dostępnych zawsze opcji przy uszkodzeniach zamiast wymiany na nowy czyli zwrot części kosztów zakupu, dokładnie 40% czyli z 225zł  zwrócono mi 75zł na konto.
Bez wysyłania zdjęć uszkodzeń, decyzja automatyczna.
Uważam, że jeżeli uszkodzenia są dla nas akceptowalne i nie jesteśmy wybredni można tym sposobem mieć produkty odpowiednio taniej coś w stylu oferty ekspozycyjnej z Azylu Komiksu.

Offline freshmaker

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 10:39:32 »
oferta ekspozycyjna z azylu komiksu jest w dużo lepszym stanie niż nowe komiksy z amazonu niestety. szczególnie hc-ki.

Offline Ty_draniu

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #94 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 16:36:21 »
Też się skusiłem na Big Damn Sin City i byłem pełen obaw.
Dzisiaj odebrałem. Stan igła, pewnie bez tego dodatkowego pudła byłoby gorzej.


Offline roble

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 17:23:27 »
także wrzucę dzisiejszy uniboxing z garażu mojego od amazon, z naklejki wynika że wysłali mi z Niemiec. Stan kartonów bez obić, komiks w stanie mint..  :)



karton właściwy z komiksem, stan igła..



a sam komiks bez zadrapania nawet folli, za 230zl..  :)


« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Październik 2021, 17:28:18 wysłana przez roble »

Offline OokamiG

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 17:27:27 »
Miłej lektury wszystkim. Niedość że dobry komiks to i dom bezpieczniejszy się stał, zgodnie z opisem z tyłu :).

Offline perek82

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #97 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 18:14:09 »
i dwie kraty browara dorzucają...
czego chcieć więcej?
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline nayroth

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #98 dnia: Śr, 27 Październik 2021, 18:00:44 »
Do mnie Big Damn także dotarł z AMAZONA bez ani jednej ryski, fabryczny karton (coś a'la pudełko do absolutów) dobrze chroni to ceglisko. Natomiast drugi album w paczce Monsters, już gorzej, okładka przybrudzona ewidentnie na magazynie, plus odkształcony grzbiet, kiepsko sie to prezentuje. Będe reklamował.

Ale hitem jest sama paczka amazońska, pod folią była dosłownie rozje :-X ana po bokach, dostawca DHL swoją taśmą ją pokleił i zawinął w folię żeby się to trzymało jakoś. W środku oczywiście bez wypełnienian, latało dosyć swobodnie. Aczkolwiek w tym przypadku nic się w drodze nie uszkodziło jakimś cudem.. Także ogólnie 50/50

Online xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #99 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 10:24:57 »
Dostałem reklamowanego Swamp Thinga i też dotarł w kartonowej kopercie, także stan pakowania spadł ze złego na jeszcze gorszy. Oczywiście dotarł ubity z jednej strony, niestety nie da się reklamować bez końca, przynajmniej taki mi gościu powiedział na czacie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline kubisz

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #100 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 10:50:15 »
Myślałem, że reklamować można póki się nie dostanie nieuszkodzonego produktu, a nie póki gość na czacie się nie znudzi... Ech, Amazon ::)
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Październik 2021, 12:49:10 wysłana przez kubisz »

Online xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #101 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 11:36:14 »
Za pierwszym razem mogłem sobie, z tego panelu to samo ogarnąć, przy drugiej opcji już takiej opcji nie było. Pewnie jak się uprzesz to można, będą cię przełączać między różnymi osobami czy coś.
Może jeszcze kiedyś coś tam kupie jak będzie taka promocja jak kiedyś na Amazon.de - omnibus za 100.

A koleś na czacie mi mówi, że książki to powinni w foli bąbelkowej wysłać, przecież oni nigdy tak nie wysłali, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem.  ::)

I jakieś korpo maile przychodzą.
"Sytuacje takie jak te zdarzają się niezwykle rzadko i niezmiernie mi przykro, że Panu przytrafiło się to dwukrotnie."  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline mackee

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #102 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 12:13:35 »
Musicie zrozumieć, parafrazując klasyka, "with low price comes low responsibility"

Wam się wszystkim wydaje, że te sklepy sprzedając z 40% rabatem to mają jakieś kokosy i dużo marży i im zostaje na dobre pakowanie. A tak nie jest i jak zaczynają się pojawiać jakieś reklamacje od dużej grupy to ten towar albo traci rabaty albo przestają sprzedawać tą grupę asortymentową. Oczywiście jesteście na prawie i docelowo dostaniecie za 3 razem produkt w pełni sprawny, ale w końcu ktoś policzy, że komiksy wracają za często i się to skończy. Oczywiście to jest wina tych sklepów, że źle to liczą, ale też powinniście zrozumieć, że to jest walka z wiatrakami, bo sklepy sprzedające książki hurtowo (dyskonty) idą na ilość i nawet jak po jakiejś awanturze się coś poprawi, to za miesiać przyjdzie inny pakowacz i bedzie to samo bo to po stronie kosztów nie ma prawa się spiąć.

Online xanar

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #103 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 12:36:18 »
Ale co ty sugerujesz, że jak zamówię tego samego Swamp Thingam, który teraz kosztuje 436 to mi jakoś inaczej spakują ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline mackee

Odp: Amazon.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 13:56:02 »
Ja nic nie sugeruje. Po prostu nie rozumiem placzy że dyskonty pakują losowo i słabo. I że stan otrzymanego komiksu zawsze jest loterią. Nie rozumiem że nie rozumieją.